Page 43 of 44 FirstFirst ... 3341424344 LastLast
Results 421 to 430 of 439
Like Tree744Likes

Thread: Sezona 91 - 2. April - Kako vam ide?

  1. #421
    Addicted
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    733
    Одлучујућа утакмица,улог ЛШ :Д
    Не знам да л ћу бити у могућности да пратим тако
    да је свака подршка добродошла.

    Sezona 91 - 2. April - Kako vam ide?-screenshot_18.jpg

  2. #422
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    Oglasio se administrator na delu foruma na engleskom jeziku i kaže da je jedan od razloga uvođenja novog sistema aukcije bio da se izađe u susret menadžerima koji dugo igraju a koji su se žalili na siromašnu ponudu igrača na transfer listama. E sad , ja nikad nisam do sada iskusio to ali mogu da razumem frustraciju kada čekaš danima da se pojavi igrač koji nedostaje ekipi ali šipak. Tako da realno, jednom malom procentu menadžera će ovaj novi sistem savršeno odgovarati. Meni lično, koji sam do sada kupovao nordgene za jedan token je ovo loše rešenje.

    Dakle, menadžeri koji imaju brdo tokena, malo slobodnog vremena će promeniti prvu postavu sa željenim igračima u roku od nekoliko sati umesto što su do sada gubili vreme i živce nekoliko dana a i duže da bi kupili igrače. za 35 tokena menadžere od sutra počinje pakao.

    takođe, ova novina je problem i za menadžere na nižim nivoima koji imaju slabe budžete jer će njihov igrač biti kupljen od strane mašine za cenu ispod tržišne vrednosti a nove igrače će morati debelo da plate.
    Mogli su oni to mnogo jednostavnije riješiti. Naime, pre par sezona su nam bili ubacili nordgene od 5* ali niko od iskusnih menadžera nije išao u token rat i svi smo strpljivo sačekali da svi kupe šta im treba za po 1 token. Njima se to očigledno nije svidjelo pa su makli nordgene od 5* i ponovo vratili od 3*. Poenta svega je da uvijek naprave takav sistem da zgrnu što više novca za sebe. Ja ni na ovom novom sistemu sigurno neću dati više od 5-10 tokena po igraču pa makar nikad igrača ne kupio. Možda bi trebali uopšte ne kupovati igrače jer što si jači to jače i protivnike dobiješ, iskreno meni to nema smisla.

  3. #423
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Možda bi trebali uopšte ne kupovati igrače jer što si jači to jače i protivnike dobiješ, iskreno meni to nema smisla.[/QUOTE]

    Tačno, slažem se u potpunosti. u prvenstvu te nordeus stavi sa ekipama sličnog kvaliteta a i ne bi trebalo biti problem kupiti igrače sa kvalitetom na 5 ili 0 čak i po novom sistemu tako da menadžer uvek može biti konkurentan sa ostalima. Ali, to nažalost znači brzo ispadanje u Kupu i kraj u Ligi prvaka u osmini finala.
    Crvena Zvezda and Madridista like this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  4. #424
    Addicted
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    733
    Партизанова потера за лигом шампиона
    се завршава без успеха јер ''нисмо имали среће''
    Шта је ту је,следеће сезоне циљеви су
    поновно освајање лиге и први трофеј нивеа мен лиге :Д

    Sezona 91 - 2. April - Kako vam ide?-screenshot_19.jpg

    Sezona 91 - 2. April - Kako vam ide?-screenshot_20.jpg
    Shadow and Madridista like this.

  5. #425
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    Oglasio se administrator na delu foruma na engleskom jeziku i kaže da je jedan od razloga uvođenja novog sistema aukcije bio da se izađe u susret menadžerima koji dugo igraju a koji su se žalili na siromašnu ponudu igrača na transfer listama. E sad , ja nikad nisam do sada iskusio to ali mogu da razumem frustraciju kada čekaš danima da se pojavi igrač koji nedostaje ekipi ali šipak. Tako da realno, jednom malom procentu menadžera će ovaj novi sistem savršeno odgovarati. Meni lično, koji sam do sada kupovao nordgene za jedan token je ovo loše rešenje.

    Dakle, menadžeri koji imaju brdo tokena, malo slobodnog vremena će promeniti prvu postavu sa željenim igračima u roku od nekoliko sati umesto što su do sada gubili vreme i živce nekoliko dana a i duže da bi kupili igrače. za 35 tokena menadžere od sutra počinje pakao.

    takođe, ova novina je problem i za menadžere na nižim nivoima koji imaju slabe budžete jer će njihov igrač biti kupljen od strane mašine za cenu ispod tržišne vrednosti a nove igrače će morati debelo da plate.
    Ma ne verujem da mašina kupuje igrače... Imaš opciju prodaj odmah za to... Ja evo 3 dana pokušavam da prodam MC koji je na skil poen do zvezdice, 21 godina...

  6. #426
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Poraz u poslednjem kolu i pad na 6. mesto... A evo kakav trol se desio danas, ono što ja pričam godinama... Prvi je izgubio od trećeg 1-4, a drugi sa poslednjim odigra 2-2, a mogao je da osvoji ligu sa 3 boda... Sa 56 datih golova, 4 manje od prvog, mogli smo da pokidam ligu, da smo se pojačali, ali nemam više nerava da igram ozbiljno... Honda opet najbolji u ligi...

    Sezona 91 - 2. April - Kako vam ide?-38-liga.jpgSezona 91 - 2. April - Kako vam ide?-38-top-lista.jpg

  7. #427
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Shaaban i Humphreys su napustili United...

    Sezona 91 - 2. April - Kako vam ide?-1mmmm.jpgSezona 91 - 2. April - Kako vam ide?-1mmmmm.jpg

  8. #428
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Meraviglia je prvi put prebacio 40 golova, a izjednačio je rekord po broju asistencija u sezoni, 26... prosečna ocena fantastičnih 8.68...

    Sezona 91 - 2. April - Kako vam ide?-1mmmmmm.jpg

  9. #429
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Belgrade United je sa nikad slabijom i jadnijom ekipom završio na 3. mestu... Prva dvojica su bili drastično jači... Meraviglia opet dominirao u Ligi...

    Sezona 91 - 2. April - Kako vam ide?-40-liga.jpgSezona 91 - 2. April - Kako vam ide?-40-top-lista.jpg

  10. #430
    Addicted
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    733
    Мали резиме сезоне
    Вероватно најлошија сезона од кад сам почео
    поново активно да играм али има и неколико светлих тачака.

    Лига 5. место
    са финим резултатима у делу за статистике играча :Д

    Sezona 91 - 2. April - Kako vam ide?-screenshot_21.jpg

    Sezona 91 - 2. April - Kako vam ide?-screenshot_22.jpg

    Куп задња станица 1/2 финала и ако сам
    реално могао и до титуле...

    Sezona 91 - 2. April - Kako vam ide?-screenshot_23.jpg

    Лига шампиона без мене ове
    сезоне (а и следеће)

    Sezona 91 - 2. April - Kako vam ide?-screenshot_24.jpg

    Ако не буде великих изненађења
    мој савез би требао вечерас да
    обезбеди платинасту освајањем овог турнира
    (15:3 прве утакмице)

    Sezona 91 - 2. April - Kako vam ide?-screenshot_25.jpg

    После 5-6 сезона Моравац није најбољи стрелац тима
    мада се за своје године добро држи,иницијативу преузимају
    Бубало и Мухидинов

    Sezona 91 - 2. April - Kako vam ide?-screenshot_26.jpg

    Честитке свима на освојеним трофејима
    на успесима уопштено и пуно пуно среће у новој сезони :Д

Page 43 of 44 FirstFirst ... 3341424344 LastLast