Page 30 of 61 FirstFirst ... 20282930313240 ... LastLast
Results 291 to 300 of 606
Like Tree1612Likes

Thread: Sezona 96 - 20. Avgust - Kako vam ide?

  1. #291
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,540
    United dobija u kupu 3-2 i prolazi u polufinale, ukupnim reziltatom 6-2...

  2. #292
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Mini game over.


    VICTORIA CONCORDIA CRESCIT

  3. #293
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Lako mi se za.ebavat na referalu kad su protivnici neaktivni. Mogao bi do triple i ove sezone bez nekih velikih ulaganja. Kostur ekipe od prošle sezone s 3-4 zamijenjena igrača.




    VICTORIA CONCORDIA CRESCIT

  4. #294
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Ja čim vidim AMC kod protivnika, odma' se meta DMC. A napred bih sklonio krila i prešao ili uski ili 4-1-2-MC-2AMC-1ST. A dodavanje kombinovano da bi se koja duga lopta ubacila u zaleđinu DC. Jbg, svako neko svoje razmišljanje.

    Sve za jednog, jedan za sve
    Madridista likes this.

  5. #295
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by Crvena Zvezda View Post
    Ja čim vidim AMC kod protivnika, odma' se meta DMC. A napred bih sklonio krila i prešao ili uski ili 4-1-2-MC-2AMC-1ST. A dodavanje kombinovano da bi se koja duga lopta ubacila u zaleđinu DC. Jbg, svako neko svoje razmišljanje.

    Sve za jednog, jedan za sve
    Kasno sam ušao u igru, 85'. A kad se protivnik otvori, sigurno se ne treba braniti. Samo igru prebacit pred njegov gol a ne da moji pokušavaju dalekometne šuteve dok se njegovi igrači dodaju pred mojim golom. Kontre ne uspijevaju uvijek. Ako igra ofsajd zamke moji će se konstantno zabijati u ofsajd. Meni uske formacije već odavno ne uspijevaju a uski dijamant je jedna od najviše korištenih formacija kod mene (i V stil). U zadnje 2 godine najbolje mi idu formacije tipa 3-2(dml/r)-3mc-2 sa sitnim prepravkama i hexagon, sve ostale ne idu, neke formacije samo trenutno funkcionišu (npr 4-2-3-1, valjda nemam pravog napadača 1-1 pa ne ide mi).

    VICTORIA CONCORDIA CRESCIT

  6. #296
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Kasno sam ušao u igru, 85'. A kad se protivnik otvori, sigurno se ne treba braniti. Samo igru prebacit pred njegov gol a ne da moji pokušavaju dalekometne šuteve dok se njegovi igrači dodaju pred mojim golom. Kontre ne uspijevaju uvijek. Ako igra ofsajd zamke moji će se konstantno zabijati u ofsajd. Meni uske formacije već odavno ne uspijevaju a uski dijamant je jedna od najviše korištenih formacija kod mene (i V stil). U zadnje 2 godine najbolje mi idu formacije tipa 3-2(dml/r)-3mc-2 sa sitnim prepravkama i hexagon, sve ostale ne idu, neke formacije samo trenutno funkcionišu (npr 4-2-3-1, valjda nemam pravog napadača 1-1 pa ne ide mi).

    VICTORIA CONCORDIA CRESCIT
    ja vec duze igram istu formaciju 4 u zadnjoj + 3mc ili ( 2mc + dmc) + krila i napadac, ali pamtim da sam ranije uvek gledao da neko od krila ima poziciju AMC kako bih presao na igru kroz sredinu kad ne ide na moju vodenicu. sledece krilo cu napraviti da ima AMC poziciju jer necu da trosim zamenu zbog promene formacije.
    Madridista likes this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  7. #297
    Rookie Nemanja96's Avatar
    Join Date
    Sep 2016
    Location
    Zvezdara
    Posts
    104
    Ako nekog pozovem kao referala, da li ce on biti na istom serveru kao i ja?
    Madridista likes this.

  8. #298
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by Nemanja96 View Post
    Ako nekog pozovem kao referala, da li ce on biti na istom serveru kao i ja?
    trebalo bi.
    Nemanja96 and Madridista like this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  9. #299
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Quote Originally Posted by Nemanja96 View Post
    Ako nekog pozovem kao referala, da li ce on biti na istom serveru kao i ja?
    Obično da. Ali to je Nordeus ...

    Sve za jednog, jedan za sve
    Nemanja96 and Madridista like this.

  10. #300
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    stigli akademci, losiji prodat odmah da oporavi finansije a mozda uzmem i drugog s obzirom da i za igraca 80% zna da ode na aukcijama i do 10 tokena.
    a mozda me i ukenja da nije sporac.

    Sezona 96 - 20. Avgust - Kako vam ide?-capture111.jpg
    Crvena Zvezda and Madridista like this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

Page 30 of 61 FirstFirst ... 20282930313240 ... LastLast