Thread: Sezona 96 - 20. Avgust - Kako vam ide?

Join Date
    Sep 2016
    Posts
    733
    Vidim dodali su neke nove ilustracije dok se gleda utakmica,neka nova desavanja na terenu...

647
    Visoka pobeda u ligi. Bale je postigao cak 6 golova.. Eee da bar tako igra stvarno bilo bi lepo

Sezona 96 - 20. Avgust - Kako vam ide?-screenshot_3.jpgSezona 96 - 20. Avgust - Kako vam ide?-screenshot_4.jpg
    Crvena Zvezda, Zoky, lespa and 1 others like this.

11,542
    Utakmica protiv četvrtog na tabeli, koji je bio favorit, isključen bonus za pobedu, u napadu ST od 2 zvezdice i opet pobeda od 2-0...

Sezona 96 - 20. Avgust - Kako vam ide?-1eeeeeee.jpgSezona 96 - 20. Avgust - Kako vam ide?-1eeeeeeee.jpgSezona 96 - 20. Avgust - Kako vam ide?-1eeeeeeeee.jpg
    Crvena Zvezda, Zoky and Madridista like this.

2,733
    Au ala su nas odrali. Ovako nešto nisam očekivao. Dobro je što imamo zalihu bodova.

2,733
    Nijednu utakmicu juče nisam mogao pratiti.
    U prvenstvu nerešeno. Ok.
    Ali LŠ katastrofa. On 5 od 5. 5 šuteva, 5 golova.

Savez na korak da prvi put opstane u platinastoj ligi

Liga,mozda steta sto nisam igrao,jer se ispostavilo da je ''kikiriki liga'' sto bi
    Wolf rekao + Iliev 2. strelac lige bez da se obazirem na utakmice,trenutno mesto 12.,13.

Takmicenje koje igram 3. put,prosla 2 ucesca zavrsena oba
    puta porazom u finalu,prvi put zasluzeno drugi put trol...
    I ako sanse nisu velike nadam se da ce biti 3.sreca...

3,734
    1 gol, jedan neriješeni rezultat i osvojili bi turnir. Hbga u 5 ujutru nismo pratili i to je najveći razlog ne osvajanja turnira. Kad pratim utakmicu onda je rezultat 4:1 za moj tim a ne obratno, 12% je jači ali ekipa mi igra dobro u 3-2w-2-1-2 formaciji.

Velika pobeda nad 11% jacim protivnikom i sjajan rezultat pred revans
    Odlucio sam se za defanzivnu duge lopte i igru na kontre.Prvo poluvreme proteklo u
    znaku disciplinovane odbrane Partizana tako da favorizovani protivnik posle 45 minuta
    igre nije imao ni jedan jedini sut.Protivnik u poslednjem minutu prvog poluvremena dobija
    direktan crveni karton,Iliev mi je povredjen tako da sa klupe ulazi Moravac kao zamena.
    Ocekivao sam klasican TE trol nakon crvenog kartona sto se na kraju nije desilo.
    Drugo poluvreme sa po par sitnijih sansi na obe strane uglavnom bez suta,kljucni trenutak
    utakmice u 80. minutu,nakon toga jos jedna velika sansa za Partizan gde moj igrac u situaciji