Page 20 of 58 FirstFirst ... 10181920212230 ... LastLast
Results 191 to 200 of 575
Like Tree1676Likes

Thread: Sezona 97 - 17. Septembar - Kako vam ide?

  1. #191
    Rookie
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    134
    Nisam bio u mogucnosti ove nedelje da pratim tekme i da treniram ekipu, ali i pored toga za sada dobro ide:

    Liga: Za sada prvo mesto, nesto slabija liga nego prosle sezone. Tu su 2 ekipe koje ce se sa mnom verovatno boriti za titulu. Po kvalitetu sam najjaci ali videcemo.

    Sezona 97 - 17. Septembar - Kako vam ide?-untitled1.jpg

    Liga Sampiona: Trenutno ide sasvim solidno, trebalo bi da obezbedimo osminu finala jer ove 2 zadnje ekipe su dosta slabije.

    Sezona 97 - 17. Septembar - Kako vam ide?-untitled2.png

    Kup: Ista situacija kao prosle sezone, ispali smo u drugom kolu. Dosta jaca ekipa, protivnik aktivan i tu nisam mogao vise od ovoga.

    Sezona 97 - 17. Septembar - Kako vam ide?-untitled3.png

  2. #192
    Rookie
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    134
    Od kada je igranje rukom u sesnaestercu preostar start?

    Sezona 97 - 17. Septembar - Kako vam ide?-untitled.jpg
    Madridista, Rašo 76 and Zoky like this.

  3. #193
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Nordeusovci, sisajte vi meni kurac rundavi!!! 7 dana, 9 utakmica, samo 1 primljen gol, golman nije primio gol na 8 uzastopnih utakmica, a sada kao nije bio naš dan??? Golman mi dobije ocenu 5!!! Trolujem vam se na familiji ženskoj!!! Odjednom Kovrlija zaboravio da brani??? Popušite vi i meni i Kovrliji kurac!!! 4 boda sam imao prednosti nad drugoplasiranim, ali ne daju kurvari nordeusovski da se neko odlepi, pa to ti je!!!

    Sezona 97 - 17. Septembar - Kako vam ide?-1ggg.jpg

  4. #194
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by Scorpion044 View Post
    Od kada je igranje rukom u sesnaestercu preostar start?

    Click image for larger version. 

Name:	Untitled.jpg 
Views:	38 
Size:	13.8 KB 
ID:	88029
    Od kad su programeri u Nordeusu istripovali da imaju mozga...

  5. #195
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Ekipa konstantno igrala dobro, do sada...

    7.15 - 7.73 - 7.39 - 7.92 - 7.37 - 7.45 - 7.54 - 7.44 - 7.25 - 6.37
    Rašo 76 and Zoky like this.

  6. #196
    Pro Kole22's Avatar
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    864
    Jedno pitanje. Imam problema sa timovima koji igraju malo atipicne postavke sa jednim DC.
    Ovako, u pitanju su taktike 3-2-1-3-1siroko i 3-1-3-1-2siroko. S'obzirom da su taktike super balansirane i po boku i sredini, imam problema da se nosim sa njima kada je protivnik istog kvaliteta ili jaci. Nemam predstavu gde bih mogao da probijem? Moja taktika je 4-1-4-1ravno sa kojom imam dosta uspeha. Nemam neke velike mogucnosti za menjanje formacije jer sam poziciono veoma limitiran. Ukupno imam dva ST u timu, bez ijednog AML i AMC. Imam tim koji se bori na svim frontovima, u ligi je samo jedan kvalitetniji od mene koji igra formaciju 3-1-3-1-2siroko i jedini poraz sam pretrpeo od njega. Ima pun tim specijalaca i kvalitetniju postavu za oko 6 posto u strartnoj. U ligi sampiona sam u top 6 po kvalitetu, u kupu je samo jedan izrazito jaci od mene (oko10posto).
    Recite mi vasa iskustva protiv navedenih formacija?
    Madridista, Rašo 76 and Zoky like this.

  7. #197
    Pro Kole22's Avatar
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    864
    Samo da se ispravim kod formacije 3-2-1-3-1. 3S-2DMC-1MC-3S-1ST
    Madridista and Zoky like this.

  8. #198
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by Kole22 View Post
    Jedno pitanje. Imam problema sa timovima koji igraju malo atipicne postavke sa jednim DC.
    Ovako, u pitanju su taktike 3-2-1-3-1siroko i 3-1-3-1-2siroko. S'obzirom da su taktike super balansirane i po boku i sredini, imam problema da se nosim sa njima kada je protivnik istog kvaliteta ili jaci. Nemam predstavu gde bih mogao da probijem? Moja taktika je 4-1-4-1ravno sa kojom imam dosta uspeha. Nemam neke velike mogucnosti za menjanje formacije jer sam poziciono veoma limitiran. Ukupno imam dva ST u timu, bez ijednog AML i AMC. Imam tim koji se bori na svim frontovima, u ligi je samo jedan kvalitetniji od mene koji igra formaciju 3-1-3-1-2siroko i jedini poraz sam pretrpeo od njega. Ima pun tim specijalaca i kvalitetniju postavu za oko 6 posto u strartnoj. U ligi sampiona sam u top 6 po kvalitetu, u kupu je samo jedan izrazito jaci od mene (oko10posto).
    Recite mi vasa iskustva protiv navedenih formacija?
    Logika kaže da se formacija sa jednim štoperom probija kroz sredinu, ali pošto ova igra nema veze s mozgom, onda ništa što je logično ne prolazi, pa tako i ovo... 3 široko je samo po sebi rupa za pasove u prostor, između dva igrača zadnje linije, a još kad igraju bez DMC, onda bi AMC i ST trebalo da prave haos 2 na 1 tom jednom štoperu... Ali pošto Nordeusovi programeri nikad nisu gledali fudbal, onda očekuj da ništa logično ne pije vodu...

    Protiv druge formacije probaj 4-1-3Š-1-1, ako nemaš AMC, stavi MC napred... A ovu prvu ti udri 3 široko pozadi, sa DMC i jednim MC u srednjem slotu, a ostalo vidi šta ćeš...
    Madridista, Rašo 76 and Zoky like this.

  9. #199
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Od kad se pojavila nova verzija, 95% treninga igrača preko pola terena sadrži DODAVANJE... Čak i ove do pola treniram to često, ima par dezanzivnih treninga sa dodavanjem... I ovaj onda meni kaže da smo promašili gomilu šansi zbog loših pasova

    Pa šta ih ja, koji moj kurac treniram onda???

    Nisam gledao utakmicu, istripovah se da počinje u 14:10, a ona počela u 14:01...


    Sezona 97 - 17. Septembar - Kako vam ide?-1gggggg.jpg
    Crvena Zvezda, Zoky and Madridista like this.

  10. #200
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Celtic gubi prvu poziciju, naravno... Čim počne nova nedelja, uvek neki kurac više ne funkcioniše...

    Sezona 97 - 17. Septembar - Kako vam ide?-1ggggg.jpg
    Zoky and Madridista like this.

Page 20 of 58 FirstFirst ... 10181920212230 ... LastLast