Page 17 of 94 FirstFirst ... 715161718192767 ... LastLast
Results 161 to 170 of 938
Like Tree2557Likes

Thread: Sezona 98 - 15. Oktobar - Kako vam ide?

  1. #161
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Arslanagić na centru predribla igrača, pobegne mu 3 metra, ovaj ga stigne na 30 metara od gola, Arslanagić ga opet pošalje po burek, opet mu pobegne, a onda s loptom pravo golmanu u naručje... Ovu glupost do sada nisam imao prilike da vidim, ovo su novi momenti...
    Rašo 76 and Madridista like this.

  2. #162
    Pro Kole22's Avatar
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    864
    Nisam stigao pre da izbacim jednu veoma sumnjivu utakmicu iz prvog kola. Naime, igrao sam protiv egal protivnika koji je, prilicno sam siguran, igrao sa nelegalnom formacijom sa dva stopera. Formaciju cete videti na slici. E sad, ono sto je meni sumnjivo, ako je formacija nelegalna, zasto posed nije bio 80-20% u moju korist? Vodio sam 3-0 do 60.-65. minuta i onda protivnik krene da melje i uspeo je do kraja da izjednaci rezultat. Mojima je bila druga utakmica tog dana, tako da su bili prilicno iscrpljeni,mozda je to razlog zasto su nam uvalili 3 komada u zadnjih 25 minuta? Ali mi je sumnjiva njegova formacija, 2U-2S-2u-3S-1 i cini mi se da je nelegalna ako nema 3 igraca u zadnjoj liniji. Posle te utakmice sam morao da promenim golmana, od kada sam ga kupio prosle sezone, nije imao dan, a kvalitet mu je bio 6* u prosloj sezoni. Ove jebio negde oko90%. Sada je situacija sa golmanom dosta bolja, vec je bio igrac utakmice u dve odigrane.
    Bacite pogled na fotke:



    Protivnicka formacija:


    Madridista likes this.

  3. #163
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by Dario View Post
    Bio banovan, razlog hack, dobio mail i ban bio 3 dana, stavili 0tokena i -500m
    Napomena:nista od hacka nisam koristio
    Namjestili ti oni ili neko drugi. Ono kad si pisao da imaš mnogo tokena i pitao dali smiješ da ih koristiš, (čini mi se da si ti pisao, nisam siguran) neko je to iz nordeusa ipak čitao.

    VICTORIA CONCORDIA CRESCIT

  4. #164
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by Kole22 View Post
    Nisam stigao pre da izbacim jednu veoma sumnjivu utakmicu iz prvog kola. Naime, igrao sam protiv egal protivnika koji je, prilicno sam siguran, igrao sa nelegalnom formacijom sa dva stopera. Formaciju cete videti na slici. E sad, ono sto je meni sumnjivo, ako je formacija nelegalna, zasto posed nije bio 80-20% u moju korist? Vodio sam 3-0 do 60.-65. minuta i onda protivnik krene da melje i uspeo je do kraja da izjednaci rezultat. Mojima je bila druga utakmica tog dana, tako da su bili prilicno iscrpljeni,mozda je to razlog zasto su nam uvalili 3 komada u zadnjih 25 minuta? Ali mi je sumnjiva njegova formacija, 2U-2S-2u-3S-1 i cini mi se da je nelegalna ako nema 3 igraca u zadnjoj liniji. Posle te utakmice sam morao da promenim golmana, od kada sam ga kupio prosle sezone, nije imao dan, a kvalitet mu je bio 6* u prosloj sezoni. Ove jebio negde oko90%. Sada je situacija sa golmanom dosta bolja, vec je bio igrac utakmice u dve odigrane.
    Bacite pogled na fotke:



    Protivnicka formacija:


    Izgubio si zbog umornih igrača, ali opet nisam siguran jer ima timova koji pobjeđuju sa 0% kondicije. U tvojoj utakmici se aktivirao faktor umora, tako igra zeza aktivne igrače.

    VICTORIA CONCORDIA CRESCIT

  5. #165
    Rookie Dario's Avatar
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    103
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Namjestili ti oni ili neko drugi. Ono kad si pisao da imaš mnogo tokena i pitao dali smiješ da ih koristiš, (čini mi se da si ti pisao, nisam siguran) neko je to iz nordeusa ipak čitao.

    VICTORIA CONCORDIA CRESCIT
    Nazalost to sam ja pisao haha al nmvz prodam 5 igrača i et
    MNK Kaskada and Madridista like this.

  6. #166
    Pro Kole22's Avatar
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    864
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Izgubio si zbog umornih igrača, ali opet nisam siguran jer ima timova koji pobjeđuju sa 0% kondicije. U tvojoj utakmici se aktivirao faktor umora, tako igra zeza aktivne igrače.

    VICTORIA CONCORDIA CRESCIT
    Pazi, svi moji igraci su zavrsili mec sa oko 50odsto kondicije i u zadnjih 25 minuta sam zamenio 3 najumornija igraca. Jos dva igraca iz te postave su bila dosta iscrpljena, igrali sa manje od 40odsto energije. Ali mi je neshvatljiv pad u igri i neverovatan posed lopte protivnika. Prakticno egal posed. Jos sam pratio mec, protivnik nije. Juce je promenio formaciju u legalnu, da bi danas opet izabrao istu nelegalnu. Igra mec vcrs, videcemo kako ce proci. Bas cu da ispratim rezultat tog meca.
    Madridista likes this.

  7. #167
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by Kole22 View Post
    Pazi, svi moji igraci su zavrsili mec sa oko 50odsto kondicije i u zadnjih 25 minuta sam zamenio 3 najumornija igraca. Jos dva igraca iz te postave su bila dosta iscrpljena, igrali sa manje od 40odsto energije. Ali mi je neshvatljiv pad u igri i neverovatan posed lopte protivnika. Prakticno egal posed. Jos sam pratio mec, protivnik nije. Juce je promenio formaciju u legalnu, da bi danas opet izabrao istu nelegalnu. Igra mec vcrs, videcemo kako ce proci. Bas cu da ispratim rezultat tog meca.
    Ja sam u svojoj ligi ubjedljivo najjači, ali nikad ne igram sa igračima ispod 87% kondicije. Igram zonu i niski pritisak pa se i ne troše mnogo. Najviše golova padne upravo pred kraj utakmice kad se protivnički igrači umore. Kondicija je itekako bitan faktor, ali se taj faktor ne uključi uvijek. Kad igram prijateljske protiv svog drugog profila (30 levela razlike) sa kondicijom od 99% i kondicijom 80% razlika u rezultatu je ogromna. U prvom slučaju rezultat je 9:0, u drugom jedva 3:0. Imaj to u vidu.

    VICTORIA CONCORDIA CRESCIT

  8. #168
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Od 2 presudna faktora (kondicija i nelegalna formacija) uključio se faktor koji te trolovao.

    VICTORIA CONCORDIA CRESCIT

  9. #169
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by Nemanja96 View Post
    Isto je i kod mene, svakog igraca kojeg sam uzeo ove sezone preko pregovora je faktor 25+

    Poslato sa CHC-U01 uz pomoć Tapatoka
    osim sto je faktor 26, dobio je tri zuta u samo dve utakmice. milina...

    drugi AMC je placen 7 tokena na aukciji. faktor 22.

    Sezona 98 - 15. Oktobar - Kako vam ide?-capture112.jpg
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  10. #170
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    @Kole22

    Evo vidi ovdje nerealnosti: https://forum.topeleven.com/top-eleven-razgovori/28826-nerealni-rezultati.html

    Jedna moja iz arhive


    VICTORIA CONCORDIA CRESCIT

Page 17 of 94 FirstFirst ... 715161718192767 ... LastLast