Page 73 of 94 FirstFirst ... 2363717273747583 ... LastLast
Results 721 to 730 of 938
Like Tree2557Likes

Thread: Sezona 98 - 15. Oktobar - Kako vam ide?

  1. #721
    Rookie sekensen's Avatar
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    134
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Bravo, znam sve te ekipe i baš mi čudno da Real Zaragoza i FK NOKIA ne prolaze level. Da možda ne tankiraju.

    VICTORIA CONCORDIA CRESCIT
    I jedan i drugi igraju sa najjacom postavom, mislim da ne tankuju, ali cini mi se da nisu mnogo aktivni ne prate meceve, samim tim vjerovatno i ne treniraju igrace, ne dizu bonuse, bar 10 timova imaju veoma jake ekipe, kada je pocela sezona nisam bio ni u prvih 5 po jacini, a trenutno sam druga ekipa po kvalitetu, ali imam bolje rezultate nego ostali : ))

  2. #722
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by djangofreemen123 View Post
    Dosao do četvrtine finala i igrao protiv 20% slabijeg i baksuz izgubio obje haha

    Poslano sa mog T11 koristeći Tapatalk
    Moraš da mijenjaš taktiku, kad igraju 2 utakmice na dan onda nije lako.

    VICTORIA CONCORDIA CRESCIT

  3. #723
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    MNK Kaskada osvaja kup level iznad ali ipak prelagan, izvukao me Nordeus sa ukidanjem efekta "mutanta", tako da još jedan trofej do prve triple.


    VICTORIA CONCORDIA CRESCIT

  4. #724
    Dreamer zokiruma's Avatar
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Ruma Hammerfest
    Posts
    375
    Gledam sada recimo CL,kup, ligu i uporedjujem timove na pocetku sezone i danas i mogu zakljuciti da su se timove jako pojacali, pogotovo posle 1/2 sezone. Nisu samo trenirali vec su i kupovani novi igraci, skauti a recimo lik koji je prvi u ligi je kupio onog preporucnog ST za 70tak tokena.

    Mene uvek to koci, nekako mi zao da kupujem igrace kada malo odmakne sezona zbog onog gubitka na kvalitetu po prelasku na sledeci nivo steta sto recimo ne gube 10% .
    Madridista and MNK Kaskada like this.
    FC Ruma Hammer Home: Isbjørnhallen League Winners : 8 (S1,S2,S3,S4,S5,S6,S15,S16) Cup Winners : 4(S2,S4,S15,S16) Champions league : 5 (S3,S4,S6,S14,S15) Triple : 2 (S4,S15)

  5. #725
    Rookie sekensen's Avatar
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    134
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    MNK Kaskada osvaja kup level iznad ali ipak prelagan, izvukao me Nordeus sa ukidanjem efekta "mutanta", tako da još jedan trofej do prve triple.


    VICTORIA CONCORDIA CRESCIT
    Svaka cast, a reci mi jesi li to bio neaktivan pa si ostao na 64. levelu, ili si i ti tankovao : )
    zokiruma and Madridista like this.

  6. #726
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    MNK Kaskada 2 takođe osvaja kup i takođe ganja triplu, zapravo malu triplu (još Super liga ostaje).
    Osvetio sam se Vijetnamcu za izgubljena 2 finala prošle sezone, ovaj put sam igrao ofanzivno.

    VICTORIA CONCORDIA CRESCIT

  7. #727
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by sekensen View Post
    Svaka cast, a reci mi jesi li to bio neaktivan pa si ostao na 64. levelu, ili si i ti tankovao : )
    Oboje (igrao samo savez), dosadilo mi svake sezone sa istima igrat. Uvijek na granici da uzmem triplu al u kurac da izvineš. Ma gore je ludilo (u svakom smislu), al da sam znao da se neće pojačavat ostao bih još koju sezonu na najvišem levelu. Ispalo je dobro u svakom slučaju, savez je profitirao.

    VICTORIA CONCORDIA CRESCIT

  8. #728
    Dreamer zokiruma's Avatar
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Ruma Hammerfest
    Posts
    375
    @MNK Kaskada jel moguce da nisi nikada osvojio triplu sa MNK Kaskada ?
    Madridista likes this.
    FC Ruma Hammer Home: Isbjørnhallen League Winners : 8 (S1,S2,S3,S4,S5,S6,S15,S16) Cup Winners : 4(S2,S4,S15,S16) Champions league : 5 (S3,S4,S6,S14,S15) Triple : 2 (S4,S15)

  9. #729
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by zokiruma View Post
    @MNK Kaskada jel moguce da nisi nikada osvojio triplu sa MNK Kaskada ?
    Nikad, vazda borba. Kup je bio problem oduvijek, protiv 3 levela iznad ekipa nemogu osvojit. Na početku karijere pamtim da sam igrao protiv timova po 20 levela iznad. Nakon 2 godine su to malo prepravili pa sam igrao protiv timova 3-4 levela iznad. Kad sam stigao na najviši level tad protiv svih najboljih ekipa nije lagano, osvojio sam kup 5 puta na najvišem levelu i ligu prvaka 3-4 puta i ligu isto tako, ali kompletirati to u jednu sezonu ne ide. Moraš imati najjači tim i malo više sreće i da neko opasan odustane od igre pa da se to iskoristi. Pokušat ću ponovo za par sezona.

    VICTORIA CONCORDIA CRESCIT

  10. #730
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Čestitke svima koji su osvojili kup

Page 73 of 94 FirstFirst ... 2363717273747583 ... LastLast