Page 16 of 71 FirstFirst ... 614151617182666 ... LastLast
Results 151 to 160 of 710
Like Tree1876Likes

Thread: Sezona 99 - 12. Novembar - Kako vam ide?

  1. #151
    Pro Rašo 76's Avatar
    Join Date
    Jun 2017
    Location
    Doboj
    Posts
    870
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Taman završim utakmicu i hoću da odradim treninge, kad se nakači lik da igra prijateljsku... Inače svaki drugi dan igra prijateljsku sa mnom, nekad i dve... Ajde to što mi uzme 10 minuta života, da sačekam da se završi utakmica, nego mi često pomeri tajmer za odmor, a ne primetim na vreme... Taman stisnuo "cancel" da poništim prijateljsku i nastavim trening, kad on zakazao novu minut kasnije... Nisam mogao da prekinem... E nećeš ga majci više... Odmah je odleteo iz prijatelja... Nekim ljudima stvarno treba crtati...
    Tako je Wolfe, ja to odmah izbacim iz prijatelja. Prijateljske igram samo sa clanovima mog saveza
    Madridista likes this.

  2. #152
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Kurvinska igra... Protivnik jači 24%... Meni skoro ceo tim preko ocene 7, njemu jedna 8. i dve 7.
    Nema veze, dobar rezultat za revanš, ako budemo ovako igrali, prolazimo...

    hmmm....
    da sam na mestu menadžera Grenobla, imao bih dilemu da li da pripremim tekmu sto se tiče morala i kondicije i da pustim da algoritam odradi svoje ( 24% prednost ) ili da ja probam.
    u svakom slučaju, pratio ili ne izbacio bi AMC-a i dodao još jednog DC-a.
    ako te ne bude mrzelo, okači šta si uradio.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  3. #153
    Newbie
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    31
    Juče sam izgubio u prvoj utakmici kupa 1-0,od onog što je razbacao igrače ko lopatom....drugu igram kući pa je moguće da prođem dalje

  4. #154
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    tekma lige prvaka:

    protivnik nekih 15% slabiji ( 85 % ) ali ne pamtim ovakvu dominaciju jer u 17. minutu je bilo 5:0 za mene. na 4:0 se pojavio i protivnik. nakon toga izašao iz igrice bez želje da pratim dalje...
    Madridista and Rašo 76 like this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  5. #155
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    odigrao tekmu u prvenstvu 0:0. namerno podesio tim da ekipe imaju isti kvalitet ( 97% ). igrao uski dijamant a posle zutog za AMC-a zamenio ga i ubacio treceg napadaca, pred kraj pomerio DMC-a na MC-a ali bez golova. kapiten Holth stavljen da igra kao ST a na livematch igrao kao AMR. ne znam više šta da kažem...

    zanimljivo: DL igrač koji je imao jedan skil poen za DC poziciju sada može da igra i kao DC. kako ne znam...
    Madridista and Rašo 76 like this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  6. #156
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    odigrao tekmu u prvenstvu 0:0. namerno podesio tim da ekipe imaju isti kvalitet ( 97% ). igrao uski dijamant a posle zutog za AMC-a zamenio ga i ubacio treceg napadaca, pred kraj pomerio DMC-a na MC-a ali bez golova. kapiten Holth stavljen da igra kao ST a na livematch igrao kao AMR. ne znam više šta da kažem...

    zanimljivo: DL igrač koji je imao jedan skil poen za DC poziciju sada može da igra i kao DC. kako ne znam...
    Verovatno je bio DL DML, pa kad su sklonili DML i DMR ostao je na jednoj poziciji... Sad su mu vratili drugu random... Ja sa Partizanom imam 2 omladinca od 1*... Jedan je bio DL DML, a drugi DR DMR... Pa su onda bili samo DL i DR, a sad je jedan DL DMC, a drugi DR MR...
    Madridista and Rašo 76 like this.

  7. #157
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Primamo gol u 1. minutu... Preokrećemo na 2-1, a onda na scenu stupa mutant MC protivnika... Trojica nisu mogla da ga čuvaju... Već zaostajemo 5 bodova za prvim...

    Sezona 99 - 12. Novembar - Kako vam ide?-1bn.jpg
    Madridista, Rašo 76 and lespa like this.

  8. #158
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Pobjeda u ligi prvaka, možda bi bilo pametno ispast u Super Ligu jer nisam nikad igrao istu.

  9. #159
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Nisam se nadao da će prihvatit, al dobro sad znam da može da se kupi i na pregovore za siću. 2 od 3.

  10. #160
    Dreamer zokiruma's Avatar
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Ruma Hammerfest
    Posts
    375
    Meni bi trebao ovaj AMR za onu formaciju od juce

    Gledam sada nekog AMR na berzi da kupim ali lude im cene i dalje, kontam da ce mi trebati neka def. postavka za utakmice saveza ovaj vikend.
    FC Ruma Hammer Home: Isbjørnhallen League Winners : 8 (S1,S2,S3,S4,S5,S6,S15,S16) Cup Winners : 4(S2,S4,S15,S16) Champions league : 5 (S3,S4,S6,S14,S15) Triple : 2 (S4,S15)

Page 16 of 71 FirstFirst ... 614151617182666 ... LastLast