Page 5 of 53 FirstFirst ... 3456715 ... LastLast
Results 41 to 50 of 530
Like Tree1424Likes

Thread: Sezona 100 - 10. Decembar - Kako vam ide?

  1. #41
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Quote Originally Posted by zokiruma View Post
    Gazimo

    Bice i ovo sezona izgeda sa mnogo golova, pojacanja odlicno igraju, jos oko 80-120 paketica zelene boje i vozimo do kraja sezone

    Attachment 92008
    Po igraču? I tata bi sine

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk
    Kole22 and Madridista like this.

  2. #42
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Quote Originally Posted by zokiruma View Post
    Pojma nemam gde ti vidis event ja ne mogu nigde da ga nadjem, makar ne na androidu
    Jesi li ti juče ažurirao u GooglePlayStore Top 11 App?
    Ako nisi, e onda nije ni čudo što ne možeš da ga nađeš

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk
    Kole22 likes this.

  3. #43
    Dreamer zokiruma's Avatar
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Ruma Hammerfest
    Posts
    375
    Quote Originally Posted by Crvena Zvezda View Post
    Jesi li ti juče ažurirao u GooglePlayStore Top 11 App?
    Ako nisi, e onda nije ni čudo što ne možeš da ga nađeš

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk
    Azurirao sam sada mada nisu realni sa ovih 180 golova ja sam prosle sezone osvojio 3x dao preko 130 golova u ligi I malo presao preko ovih 180 golova.



    Sent from my SM-G390F using Tapatalk
    Kole22 and Madridista like this.
    FC Ruma Hammer Home: Isbjørnhallen League Winners : 8 (S1,S2,S3,S4,S5,S6,S15,S16) Cup Winners : 4(S2,S4,S15,S16) Champions league : 5 (S3,S4,S6,S14,S15) Triple : 2 (S4,S15)

  4. #44
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Mogli su 300 da stave 🤣🤣🤣🤣

    Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока

  5. #45
    Pro Kole22's Avatar
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    864
    180 golova posle zreba za sva tri takmicenja, deluju kao nemoguca misija iz trenutne perspektive. To je 3.6+ u proseku po mecu i to pod uslovom da odigram svih 50 meceva, sto je opet nerealno. Nadam se da ce mnogi od vas uspeti u toj nameri. A i nagrada im nije neka za takav poduhvat.

    Opet sasvim solidna liga sa 4 do 5 protivnika sa kojima cu se boriti za trofej. Mada su svi sa preko 80% kvaliteta u konkurenciji jer imaju dosta novca koji nisu potrosili na pojacanja.

    Pa da krenemo:
    Vec u prvom kolu repriza finala Lige Sampiona iz prethodne, stim da moral ekipe je ocajan pred ovu utakmicu, a ja nemam nameru da bacam kofere(koje ni nemam). Ne shvatam kako je moral ekipi toliko slab, cak nisam ni forsirao treninge, svega sam na 32% bonusa.

    Moral rezervama je jos ocajniji.



    Los start u LS. Nereseno protiv 10% slabijeg rivala, bolje nije moglo obzirom na moral ekipe i da nisam pratio mec. Mada,lik je od 13. minuta sa igracem manje, nemam pojma kako Nordeus dolazi do ovakvih rezultata.




    Neki od ostalih konkurenata u Ligi. Bice mnogo zanimljivih rezultata i ove sezone:
    Diren FC. Tim koji mi je uzeo skalp i zbog kojeg sam u 25. kolu izgubio titulu prosle sezone.

    FAB FC. Mada i Brazil nije los, ali izgleda da od sredine prosle sezone nije aktivan. Ako se bude aktivirao, bice konkurentan sigurno, pratim ga od prve sezone.

    i jos neki...




    Sve u svemu, tesko da ce bilo ko iz moje Lige uspeti da postigne 180 golova u svim takmicenjima.
    Steppenwolf and Madridista like this.

  6. #46
    Pro Kole22's Avatar
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    864
    Quote Originally Posted by Crvena Zvezda View Post
    Kako deru ove na nižim nivoima. Faktor 31 ???!!!

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk
    Ja sam imao igrace faktora 40 i 36. Bio mlad i zelen, sta ces.
    Inace, nzm kako je kod ostalih, cesto pratim TL i po sezoni naletim mozda na maksimum dvojicu-trojicu faktor 19 sa 18 ili 19 godina. Prepoznam ih po trzisnoj vrednosti.

  7. #47
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,540
    Quote Originally Posted by Crvena Zvezda View Post
    Kako deru ove na nižim nivoima. Faktor 31 ???!!!

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk
    Faktor 31 može da bude samo nečiji omladinac od 2*, ako nemaš sreće, pa naletiš na takvog...

  8. #48
    Dreamer
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Belgrade,Serbia
    Posts
    348
    Za ovaj ibent 180 golova neverujem da cu i 100 postici jednoctavno dosta jaka liga cak i peomocija je u pitanju.

    Kup: u provom kolu 11-0 ali zato u drugom klub koji je pribliznog kvaliteta i igracu i u ligi sa njim.

    Super Liga: proslu sez sam zavrsio na 6.mestu ako ne bude trola peolazim kao drugi,a posle sta mi bog da.

    Tim skockan za nekih 15 igraca potroseno oko 50T tako da nema vise kupovine do kraja sez.

    Puno srece svima.
    Madridista likes this.

  9. #49
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,540
    Nisam gledao tekmu, ali vidim da ovi moji nisu mogli da uvale gol sa igračem više... Arboleda 51 gol prošče sezone, u prve 3 utakmice ove, nema ga nigde...

    Sezona 100 - 10. Decembar - Kako vam ide?-1ah.jpg

  10. #50
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Još samo 176


    Rašo 76 and Steppenwolf like this.

Page 5 of 53 FirstFirst ... 3456715 ... LastLast