Page 49 of 66 FirstFirst ... 39474849505159 ... LastLast
Results 481 to 490 of 658
Like Tree1780Likes

Thread: Sezona 101 - 7. Januar - Kako vam ide?

  1. #481
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Od čačkanja po igri do ažuriranja ja gubio, nakon ažuriranja konkurenciju trolaju.

  2. #482
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Ma ovo je pasije govno. Nijesmo mi od juče
    Igrač od 25 godina, 107%, 49 tokena. Ko je ovdje lud.

  3. #483
    Pro Kole22's Avatar
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    864
    Veceras me ocekuje prvi mec 1/2 LS. Protivnik malo jaci i koliko vidim izabrao je izrazito ofanzivnu taktiku gde mu i dc igraci igraju previsoko. E sad, hteo sam da se malo konsultujem sa iskusnijima koju bi ste formaciju izabrali. Ja sam 3-2-2-2-1, koja moze biti i 3-2-3-1-1. No nebitno je to toliko, zanima me sta je hteo da postigne time sto je postavio dc igrace toliko visoko, iznad mojeg napadaca? Sta mislite?

    Rašo 76 and Madridista like this.

  4. #484
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by Kole22 View Post
    Veceras me ocekuje prvi mec 1/2 LS. Protivnik malo jaci i koliko vidim izabrao je izrazito ofanzivnu taktiku gde mu i dc igraci igraju previsoko. E sad, hteo sam da se malo konsultujem sa iskusnijima koju bi ste formaciju izabrali. Ja sam 3-2-2-2-1, koja moze biti i 3-2-3-1-1. No nebitno je to toliko, zanima me sta je hteo da postigne time sto je postavio dc igrace toliko visoko, iznad mojeg napadaca? Sta mislite?

    Vidjet ćeš tokom utakmice. Cilj mu je visok presing na protivničkoj polovici i da tvoji vezni igrači stalno gube loptu. Moguća su 2 scenarija, dobit će njegovi crveni karton ili ćeš ga ubit kontrama svojih AM igrača. Ja bih mu gurnuo formaciju sa 4 AM (4-1dmc-4am-1). Mijenjaj tokom utakmice kombinovani-kratki pas (vidi koji je bolji) i stil igre (normal/napadački).

  5. #485
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Kupit ću igrača tokenima samo ako mi daju mlađu i kvalitetniju opciju od igrača sa istom pozicijom i specijalnošću iz prvog tima. Sve ostalo su nebuloze. A oni meni traže zamjenu za igrača koji mi je u rezervi (nije čak ni na klupi). Još 49 tokena. Sisajte ga nordeusovci.

  6. #486
    Pro Kole22's Avatar
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    864
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Vidjet ćeš tokom utakmice. Cilj mu je visok presing na protivničkoj polovici i da tvoji vezni igrači stalno gube loptu. Moguća su 2 scenarija, dobit će njegovi crveni karton ili ćeš ga ubit kontrama svojih AM igrača. Ja bih mu gurnuo formaciju sa 4 AM (4-1dmc-4am-1). Mijenjaj tokom utakmice kombinovani-kratki pas (vidi koji je bolji) i stil igre (normal/napadački).
    Videcemo. Iskreno, mislim da je izabrao mnogo pogubnu varijantu, jos ako igra napadacki.... Mada, ko zna. Ja pojacao vezni red na dmc upravo zbog toga da moji igraci ne gube lopte ako igra presing. Standardna formacija mi je 4-1-3S-1-1... sad povukao jednog dc na dmc da mogu da kontrolisem njegove amc-l-r. Videcemo koliko sam pametno izabrao, ali mi je definitivno nelogicno da se ovoliko otvori na dclr, svi mu napred kao da nadoknadjuje 3-0 iz prvog meca, a ne da se igra tek prvi mec.

    Prakticno igra sa 0 u odbrani, nema ko da cuva mog napadaca.
    Last edited by Kole22; 01-29-2018 at 04:05 PM.
    Rašo 76 and Madridista like this.

  7. #487
    Pro Kole22's Avatar
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    864
    I da, izbacio sam ga iz prijatelja, zakazao je jedno 5 meceva da isproba svoju taktiku na meni. Ko ga sljivi... ne moze da isproba ovu moju trenutnu formaciju.
    Rašo 76 likes this.

  8. #488
    Pro Kole22's Avatar
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    864
    Ne ide se all in attack kad imas ko da ti ga zabiberi. Ko ga hebe kad 'nume da postavi taktiku:
    Totalna dominacija, cak smo i imali potpunu kontrolu u posedu, iako je imao prednost oko 10% u veznom redu. Moji AML, AMC i MC su ga dobro razdrmali. Cak se i DC Diaz upisao u strelce, prvi njegov gol u sezoni. AML Batista MoM sa golom i dve asistencije ako se ne varam.

    Last edited by Kole22; 01-29-2018 at 06:29 PM.
    Crvena Zvezda and Rašo 76 like this.

  9. #489
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Ma ovo je pasije govno. Nijesmo mi od juče
    Igrač od 25 godina, 107%, 49 tokena. Ko je ovdje lud.
    Stvarno su neviđeno glupi... Pa sa 15-20 kofera možeš tog svog DR da digneš na 356 kvaliteta, verovatno i manje...
    Rašo 76 likes this.

  10. #490
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Patnja do izmene...

    Sezona 101 - 7. Januar - Kako vam ide?-1ammmm.jpg

Page 49 of 66 FirstFirst ... 39474849505159 ... LastLast