Results 1 to 10 of 658
Like Tree1780Likes

Thread: Sezona 101 - 7. Januar - Kako vam ide?

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by Petar Radulovic View Post
    Mogu li se slati grbovi?
    Ako je moguce da li neko ima ovaj, a da ga ne koristi?Sezona 101 - 7. Januar - Kako vam ide?-screenshot_20180130-143150.jpg
    Može samo prijatelj da ti pošalje (facebook ili sa igre).
    Ako imaš dodatni mail, onda napravi još jedan facebook profil sprijatelji se s njim, pozovi ga u igru (da ti bude referal - dobijaš tokene za njegov uspjeh) i sa tog profila šalji sebi (ima dovoljno tokena). Ja sam tako odradio sa više profila.

  2. #2
    Rookie
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    101
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Može samo prijatelj da ti pošalje (facebook ili sa igre).
    Ako imaš dodatni mail, onda napravi još jedan facebook profil sprijatelji se s njim, pozovi ga u igru (da ti bude referal - dobijaš tokene za njegov uspjeh) i sa tog profila šalji sebi (ima dovoljno tokena). Ja sam tako odradio sa više profila.
    Tim se znaci sluzite hahah Trebam napravit nalog na fb za to.
    Recite mi ovo..
    Kakva je strategija na prelasku u sledeci nivo?
    Skupljam kofercice i pazim kako trosim. U timu imam samo jedno krilo vrijedno treniranja. F22 je. Ostali mlafi igraci su f27 i jace.
    Titulu sam uzeo, za plasman u 2zlatnu fali 20bodova... Rijeseno je sve. Da li prodati te igrace koji nisu vrijedni individualnog treninga..ili ih ostaviti i narednu sez?

  3. #3
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by Petar Radulovic View Post
    Tim se znaci sluzite hahah Trebam napravit nalog na fb za to.
    Recite mi ovo..
    Kakva je strategija na prelasku u sledeci nivo?
    Skupljam kofercice i pazim kako trosim. U timu imam samo jedno krilo vrijedno treniranja. F22 je. Ostali mlafi igraci su f27 i jace.
    Titulu sam uzeo, za plasman u 2zlatnu fali 20bodova... Rijeseno je sve. Da li prodati te igrace koji nisu vrijedni individualnog treninga..ili ih ostaviti i narednu sez?
    Prodaj ako misliš uzet bolje, svi će past po kvalitetu za 20%, ako imaš igrače od 18 do 20 godina njih ostavi jer naredne sezone će solidno napredovati jer će biti od 19 do 21 što ti je isto a pošto gube 20% brže će napredovati baš zato što gube jednu zvjezdicu (20%). Vidi da prodaš zadnji dan ove sezone i da se tako oslabiš, prevariš sistem sa slabijim timom i izvučeš slabije protivnike naredne sezone.