Page 11 of 32 FirstFirst ... 91011121321 ... LastLast
Results 101 to 110 of 316
Like Tree358Likes

Thread: Sezona 119 - 26. Maj - Kako vam ide?

  1. #101
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Ove aukcije su stvorene da kreteni bez mozga, koji nikad trofej nisu osvojili a igraju level 10, puknu 68 tokena na igrača samo da ga ti ne uzmeš.
    Evo ja, recimo, upravo uzeh DC za 12 tokena... Mislio sam da će se pobiti za njega na kraju, ali ništa od toga... Ovo je prvi Srbin koji je došao u Celtic, još od stare verzije igre... To je zato što više ne možeš da kupiš igrača, kojeg neko prodaje... Nekad Srba i Bosanaca bilo koliko hoćeš, sad kurac, poneki Srbin, Bosanaca nema uopšte, što mi je kretenski... Bar na Balkanac bi trebalo da ubace Bosance i Hrvate i ponekog Makedonca, Crnogorca i Slovenca...

    Sezona 119 - 26. Maj - Kako vam ide?-1udddddddddddddd.jpg
    MNK Kaskada and lespa like this.

  2. #102
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Znaci igrac mi zabije 4 gola i oni napisu super asistenciju hahaha pa tko pise takve gluposti.

    Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk

  3. #103
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Evo ja, recimo, upravo uzeh DC za 12 tokena... Mislio sam da će se pobiti za njega na kraju, ali ništa od toga... Ovo je prvi Srbin koji je došao u Celtic, još od stare verzije igre... To je zato što više ne možeš da kupiš igrača, kojeg neko prodaje... Nekad Srba i Bosanaca bilo koliko hoćeš, sad kurac, poneki Srbin, Bosanaca nema uopšte, što mi je kretenski... Bar na Balkanac bi trebalo da ubace Bosance i Hrvate i ponekog Makedonca, Crnogorca i Slovenca...

    Click image for larger version. 

Name:	1udddddddddddddd.JPG 
Views:	22 
Size:	69.4 KB 
ID:	123733
    Ja se lično ne žalim zbog glavnog tima koji je na najvišem levelu, jer ovaj novi sistem bar nam daje 5* igrače. Mada je to bilo i sa sistemom aukcija prije ovoga gdje smo imali nordgene od 5*, ali onaj sistem kad smo imali samo 3* je bio katastorofalan pa ti onda neko kaže blago se tebi, ti svaku četvrtu sezonu ponavljaš isti level a ne pita kakva ti je aukcija ili pregovori (koji bukvalno ne postoje ni sad ni ranije a naivan je onaj koji to tek sad uočava). Sad neznam dal pali fora ustajanja u pola 4 da se pokupi dok niko ne biduje, nisam to probao dugo.

  4. #104
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Prvo, napušite mi se kurca, jer ste i United i Partizan, koji su završili na 9. mestu, opet promovisali na viši nivo...

    Drugo, napušite mi se kurca, jer ste mi u kupu opet uvalili ekipu sa levela iznad, koja je 29% jača... Znači, on, koji je na svom levelu na 90%, dobija ekipu od 61%, a ja, koji sam na 81% dobijam ekipu na 110%... Retardi glupi...

    Treće, napušite mi se kurca zbog skriptovanja u napadu i što na ovakve ocene gubimo od ekipe gde su samo 3 igrača prešli ocenu 7.0...

    Attachment 123449Attachment 123451Attachment 123453
    Ja sam zavrsio 12.proslu sezonu pa me prebacili u visi rang. Komedije i idiotarije. Skoro cjelu moju ligu promovirali sa 2 tima su promjenili. Katastrofa. Ali dobro bar smo manje vise svi unutar 3Q

    Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk
    Steppenwolf likes this.

  5. #105
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Ja se lično ne žalim zbog glavnog tima koji je na najvišem levelu, jer ovaj novi sistem bar nam daje 5* igrače. Mada je to bilo i sa sistemom aukcija prije ovoga gdje smo imali nordgene od 5*, ali onaj sistem kad smo imali samo 3* je bio katastorofalan pa ti onda neko kaže blago se tebi, ti svaku četvrtu sezonu ponavljaš isti level a ne pita kakva ti je aukcija ili pregovori (koji bukvalno ne postoje ni sad ni ranije a naivan je onaj koji to tek sad uočava). Sad neznam dal pali fora ustajanja u pola 4 da se pokupi dok niko ne biduje, nisam to probao dugo.
    Ne pali Mesa probao sam u svako doba dana isti k. Kod mene barem ima debosa koji za igraca od 25 god 97% daju po 40-50 tokena na aukciji. Uzassss. Ne kuzim briju sa pregovorima kad nikad igraca ne bude u ponudi za pregovore vec moram listat po timovima od prijatelja da kupim. Realno bolje da i ukinu pregovore ili neka stave na pocetku i sredini sezone kad vec toliko spominju realnost.

    Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk

  6. #106
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Možete li ostaviti svoj komentar i lajk ovdje. Možda ovo zaživi, treba forsirat: https://forum.topeleven.com/top-elev...ur-emblem.html

  7. #107
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Podržao Mešo
    Ovakvo je stanje kod mene

    Sezona 119 - 26. Maj - Kako vam ide?-screenshot_1.jpg

    Sezona 119 - 26. Maj - Kako vam ide?-screenshot_2.jpg

    Sezona 119 - 26. Maj - Kako vam ide?-screenshot_3.jpg

    Dosta šareno. Zbog posla 2 meseca nisam uopšte igrao ali evo vraćam formu polako.

  8. #108
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Prekinut niz od 3 poraza, bez postignutog gola... Protivnik 20% jači...

    Sezona 119 - 26. Maj - Kako vam ide?-1uddddddddddddddd.jpgSezona 119 - 26. Maj - Kako vam ide?-1udddddddddddddddd.jpgSezona 119 - 26. Maj - Kako vam ide?-1uddddddddddddddddd.jpg
    MNK Kaskada and Crvena Zvezda like this.

  9. #109
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Kad krene Nordeus da me maltretira na mom terenu, protiv odsutnog menadžera, tačno mi dođe da nekome jebem mater tamo... I uvek protiv neke retardirane formacije...

    Sezona 119 - 26. Maj - Kako vam ide?-1uc.jpg
    MNK Kaskada likes this.

  10. #110
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Naravno, opet ažuriranje u pola sezone, ko nas jebe što se ne slažemo s tim (nekakav put za Rio): https://forum.topeleven.com/top-elev...-3rd-june.html

Page 11 of 32 FirstFirst ... 91011121321 ... LastLast