Kako su pružene ruke, ne vjerujem. 5 dana nemogu da skidam kofere a oni mi šalju ispriku i 5+5+5

Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Utakmica protiv 11. na tabeli, slabijeg 25%... Damo dva gola lagano, a onda kreće skriptovanje... Protivnik imao samo jednu šansu, u prvom poluvremenu... A onda u drugom, kao da je on jači 25%, 11 šansi, 5 u okvir gola... I još nam da gol u 81. minutu... Njegov golman na 59% ima 8 odbrana... Pa 8 vam majki jebem, kako moji, duplo bolji golmani nemaju nikad 8 odbrana???

Sezona 120 - 23. Јun - Kako vam ide?-1tiiiii.jpgSezona 120 - 23. Јun - Kako vam ide?-1tiiiiii.jpgSezona 120 - 23. Јun - Kako vam ide?-1tiiiiiii.jpg

11,542
    Jedva dobismo 4. na tabeli... Golman Kenny asistira za pobedu, iz kornera...

11,542
    Pobeda od 3 - 0 i jedno 7-8 promašenih zicera... I 11. povreda u sezoni, 11 vam majki jebem!!! I to Montezuma, koji u tom trenutku igra za 10!!!

Sezona 120 - 23. Јun - Kako vam ide?-1tiiiiiiiii.jpgSezona 120 - 23. Јun - Kako vam ide?-1tiiiiiiiiii.jpgSezona 120 - 23. Јun - Kako vam ide?-1tiiiiiiiiiii.jpg

5. #195
    Addicted NekoIzMase's Avatar
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    679
    Posle 10 sezona trofej LS se vraca u vitrine Sova. Ni jedan menadzer nije pratio utakmicu, mozda sam zato i dobio.

6. #196
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    679
    Neki put se ptam, koja je poenta igrati ovo kad protiv ovakve formacije nemam sanse...

7. #197
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Posts
    3,734
    Osvojena i LŠ, ali bojim se da će me kiksevi protiv prijatelja koštati ligaške titule.