Page 10 of 13 FirstFirst ... 89101112 ... LastLast
Results 91 to 100 of 128
Like Tree226Likes

Thread: Sezona 132 - 24. Maj - Kako vam ide?

  1. #91
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Odigrah 1:1 protiv ekipe 5% slabije i to je Ok, nego mi zasmetalo što je igrao u ilegalnoj formaciji bez ST igrača. Ali onda, kada sam svoju formaciju stavio bez ST i AM_ igrača shvatio sam da može bez napadača bitno je da je prisutan ofanzivni vezni. Jbg, nisam to znao.
    Drugo, sa dva MC i dva AMC igrača je napravio višak na sredini jer ja igram sa jednim MC i jednim DMC igračem i naravno oba su dobili po žuti. Čudi me da nije pao i crveni. Ne znam da li da promenim formaciju i da umesto dva ST-a igram AMC + ST i da ja prcam ove što igraju bez DMC-a. Videću...


    Sezona 132 - 24. Maj - Kako vam ide?-capture333.jpgSezona 132 - 24. Maj - Kako vam ide?-capture334.jpgSezona 132 - 24. Maj - Kako vam ide?-capture335.jpg
    Rašo 76 likes this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  2. #92
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by abc View Post
    Kada sam ja uzeo tog ponudjenog igraca, njegov progres kroz trening je bio jednak progresu najtalentovanijeg klinca kojeg sam u tom trenutku imao u akademiji i meni je to bilo Ok.
    E sad, posto si ti level 24 ja ne znam kakvo je stanje na TL i kakve su ti ponude...
    Meni se akademija isplati i ja uzimam... Jbg igrac je skup i ipak treba sam da odlucis...
    Ne znam da li da se upustim u ovakvu avanturu, pogotovo što sam već puko dosta kofera na onaj intenzivni trening ( 177 zelenih, 33 plava, 99 crvenih ). Mada, u sledećoj sezoni mi sleduje 100 tokena od Saveza, pa bi tog igrača dobio besplatno. Naravno, pod uslovom da nisu drkadžije i da se sigurno dobija igrač sa najbržim mogućim napredovanjem.
    Rašo 76 likes this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  3. #93
    abc
    abc is offline
    Newbie
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    29
    Formacija bez napadaca sa laznom devetkom odavno postoji na TE. Ima i dostignuce "autobus". Najbolje je suprotstaviti se defanzivnom taktikom 4-5-1
    A sto se tice pojacanja, oni su to napravili tako i dobro zakamuflirali pa je veoma tesko otkriti potencijal igraca prije samog dovodjenja u ekipu. To se odnosi na visoke nivoe... U akademiji se moze djelimicno prepoznati potencijal, ali ne mozes biti 100% siguran da je igrac najtalentovaniji moguci. Treba isprobavati sve varijante i voditi evidenciju. Moze se otkriti mnogo toga... 😉
    lespa likes this.

  4. #94
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Quote Originally Posted by Scorpion044 View Post
    Da li vredi dati 99 tokena za njega? AMR pozicija mi je po kvalitetu trenutno najslabija i sledeće sezone svakako planiram da dovedem novog AMR. On bi došao kao skaut i bio bih miran nekoliko sezona za tu poziciju.

    Attachment 134187
    Ma kakvi. Akademci nisu talenti i ne može me niko ubediti u suprotno. Možda mogu da igraju sezonu dve dobro, ali za trening nisu i tačka. Neka vam primer bude Shadow sa njegovim AMR. Prve sezone nove akademije je uložio u AMR sve trenere i dobio igrača od 145%, koji mu je igrao jednu ili dve sezone.
    Ako ti treba da zakrpiš rupu, jer ti je AML glavni strelac tj zvezda ekipe, pobi se na aukcijama za igrača od 90% za 20-30 tokena

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk

  5. #95
    abc
    abc is offline
    Newbie
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    29
    Quote Originally Posted by Crvena Zvezda View Post
    Ma kakvi. Akademci nisu talenti i ne može me niko ubediti u suprotno. Možda mogu da igraju sezonu dve dobro, ali za trening nisu i tačka. Neka vam primer bude Shadow sa njegovim AMR. Prve sezone nove akademije je uložio u AMR sve trenere i dobio igrača od 145%, koji mu je igrao jednu ili dve sezone.
    Ako ti treba da zakrpiš rupu, jer ti je AML glavni strelac tj zvezda ekipe, pobi se na aukcijama za igrača od 90% za 20-30 tokena

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk
    Ova tvrdnja jednostavno nije tacna!
    A on je napucao pogresnog igraca na 145%

  6. #96
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Quote Originally Posted by abc View Post
    Ova tvrdnja jednostavno nije tacna!
    A on je napucao pogresnog igraca na 145%
    Ti kažeš da nije, ja kažem da jeste. Svako ima pravo na svoje mišljenje, bazirano na iskustvu.


    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk
    Last edited by Crvena Zvezda; 06-12-2020 at 01:11 PM.

  7. #97
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by Crvena Zvezda View Post
    Ti kažeš da nije, ja kažem da jeste. Svako ima pravo na svoje mišljenje, bazirano na iskustvu.


    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk
    I ja se sećam kada je Shadow pisao o tom akademcu ali ne mogu da se setim da li je to bio besplatni akademac, akademac za 4-6 tokena ili ovaj za 99 tokena. Moguće da ovi iz nordeusa za ove ponude od 99 tokena daju igrače najbržeg razvoja. Ali kažem, ne mogu da se setim u kog akademca je ulagao resurse.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  8. #98
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Bio je od 5 ili 6 tokena ne pamtim ali je definitivno najskuplje ponuđen u tom momentu. Uloženo maksimalno u njega. Generalno ti sa akademije su preskupi pecaš u mutno i previše je skupo. Jedino su dobro kad nemaš vremena imaš nešto resursa pa daj šta daš xD

    Ovaj prve je iz akademije:

    Sezona 132 - 24. Maj - Kako vam ide?-screenshot_1.jpg

    Ova dvojica su sa transfera kupljeni sa po 3*:

    Sezona 132 - 24. Maj - Kako vam ide?-screenshot_2.jpg

    Sezona 132 - 24. Maj - Kako vam ide?-screenshot_3.jpg

    Više sam za drugu varijantu samo što mnogo vremena zahteva dok nađeš talenat i dok ga treniraš isto treba vremena.

  9. #99
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    OK, @shadow je otklonio dilemu, nijedan koje je trenirao nije ovaj od 99 tokena, tako da je moguce da tu daju igrače sa najbržim napredovanjem. To je po meni i logično, jer šta bi drugo opravdalo tako visoku cenu.
    Crvena Zvezda likes this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  10. #100
    Pro Rašo 76's Avatar
    Join Date
    Jun 2017
    Location
    Doboj
    Posts
    870
    Pirova pobjeda u revansu 1/4 LS. Velika vjerovatno a da cu ostati bez trofeja i ove sezone

    Sent from my 5024D using Tapatalk

Page 10 of 13 FirstFirst ... 89101112 ... LastLast