Page 14 of 16 FirstFirst ... 41213141516 LastLast
Results 131 to 140 of 151
Like Tree27Likes

Thread: Kupovina i prodaja igrača

  1. #131
    Addicted
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    733
    Quote Originally Posted by AdoRajvosa View Post
    Pozz momci, trazim AML, AMR i ST do 69Q, da ima dobre ocjene do 22godine.

    Pozdrav
    Pomozi mi da se orijentisem malo,koji si nivo?
    Nemam na mom primarnom,ali imam par laznjaka pa mozda tamo mogu nesto da nadjem ako se poklopi razlika u nivou

  2. #132
    Newbie
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    24
    10ti sam drug, takodje trazim i igrace za 52lvl, sa finom formom.
    MNK Kaskada likes this.

  3. #133
    Newbie Dexi's Avatar
    Join Date
    Apr 2017
    Location
    Belgrade
    Posts
    22
    -Je'l ima nekog ko je sada na 32. Nivou a za par dana će preći na 33ći Nivo, pa bih tada pazario razne igrače koji su kod ''tebe'' na prelasku sa 4 na 5 zvezdica, to jest kod mene će biti na prelasku sa 5 zvezdica na Skauta jer sada završavam 31. Nivo i za par dana prelazim na 32. Nivo?! Nadam se da smo se sporazumeli?!
    -Takođe, ako ima nekog ko završava 30. Nivo i za par dana prelazi na 31. Nivo imam ODLIČNE igrače na prodaju jer sam završio na ubedljivo 1. mestu sa najvećom gol razlikom, kao i najviše postignutih i najmanje primljenih golova u Ligi, evo i slike ispod...???!!!


    Kupovina i prodaja igrača-112.jpg
    -Tri NAJVAŽNIJE reči su: STRPLJENJE, STRPLJENJE, STRPLJENJE!!!

    -Three most IMPORTANT words are: PATIENCE, PATIENCE, PATIENCE!!!

  4. #134
    Pro Rašo 76's Avatar
    Join Date
    Jun 2017
    Location
    Doboj
    Posts
    870
    Pozdrav momci, potreban mi je ML/AML liga nivo 23 ( trenutno ) ili 24 sledeca sezona, po mogucnosti da ima bolje reference od ovog igraca.

    Kupovina i prodaja igrača-wbzcbwtet02hur1afbs_ra%5B1%5D.jpg

  5. #135
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by Rašo 76 View Post
    Pozdrav momci, potreban mi je ML/AML liga nivo 23 ( trenutno ) ili 24 sledeca sezona, po mogucnosti da ima bolje reference od ovog igraca.

    Click image for larger version. 

Name:	wBZcbwTeT02huR1AfbS_rA[1].jpg 
Views:	89 
Size:	69.6 KB 
ID:	85996
    Ma bre, sad krila možeš da nađeš na aukciji na kilo... Što mu je kreativnost tako jadna??? Kreativnost je bitna, da bi se probila zajebana odbrana...
    Rašo 76 and lespa like this.

  6. #136
    Pro Rašo 76's Avatar
    Join Date
    Jun 2017
    Location
    Doboj
    Posts
    870
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Ma bre, sad krila možeš da nađeš na aukciji na kilo... Što mu je kreativnost tako jadna??? Kreativnost je bitna, da bi se probila zajebana odbrana...
    Kod mene je tri sezone i forsirao sam trening napada i igra po krilu, zato je fizicka sprema u minusu

  7. #137
    Pro Rašo 76's Avatar
    Join Date
    Jun 2017
    Location
    Doboj
    Posts
    870
    Da li je neko kupovao igrace na skaut listi ?
    Kada pogledam osobine igraca sa skaut liste, sve ispod 49 tokena nisu nista posebno. Pratio sam pregovore i aukcije, trenutno je siromasno sa kvalitetnim igracima

  8. #138
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by Rašo 76 View Post
    Da li je neko kupovao igrace na skaut listi ?
    Kada pogledam osobine igraca sa skaut liste, sve ispod 49 tokena nisu nista posebno. Pratio sam pregovore i aukcije, trenutno je siromasno sa kvalitetnim igracima
    Ne isplate se, prosječno igraju i već naredne sezone ih moraš prodat. Mogu odigrati 1-2 sezone solidno i pošto ne napreduju ne isplate se. Ili kupi na preporuku asistenta nekog od 19 godina ili na aukcijama od 18 pa istreniraj. Skauti su najgora opcija.

    VICTORIA CONCORDIA CRESCIT

  9. #139
    Pro Rašo 76's Avatar
    Join Date
    Jun 2017
    Location
    Doboj
    Posts
    870
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Ne isplate se, prosječno igraju i već naredne sezone ih moraš prodat. Mogu odigrati 1-2 sezone solidno i pošto ne napreduju ne isplate se. Ili kupi na preporuku asistenta nekog od 19 godina ili na aukcijama od 18 pa istreniraj. Skauti su najgora opcija.

    VICTORIA CONCORDIA CRESCIT
    Imao sam ranije kupovine na preporuku asistenta ali nisu nesto ( osrednji ). Do sada sam najbolje prolazio na pregovorima, kada zele da prodaju
    Za 20-30 tokena se moze naci 2 odlicna igraca, malo je sporije posto vecina odbija prodati ali se isplati sacekati i biti uporan u trazenju

  10. #140
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by Rašo 76 View Post
    Imao sam ranije kupovine na preporuku asistenta ali nisu nesto ( osrednji ). Do sada sam najbolje prolazio na pregovorima, kada zele da prodaju
    Za 20-30 tokena se moze naci 2 odlicna igraca, malo je sporije posto vecina odbija prodati ali se isplati sacekati i biti uporan u trazenju
    Kvalitet igrača na preporuku zavisi od kvaliteta tvog tima, ja na lažnjacima dobijam od 1-5 tokena ali na glavnom su uvijek od 79 tokena. Ovi od 79 tokena se isplate jedino ako su krilni tipa ST/AML ili ST/AMR sa specijalnostima za slobodnjake ili kornere, ostali su uglavnom prosječni. Upravu si najbolji su sa pregovora, još ako imaš od koga kupit (nekog ko će ti prodat za 0-5 tokena ).

    VICTORIA CONCORDIA CRESCIT

Page 14 of 16 FirstFirst ... 41213141516 LastLast