Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 38
Like Tree27Likes

Thread: Συμφωνα με αυτο, ποσο αληθινο ειναι αυτο το παιχνιδι;;

  1. #21
    Apprentice Alexinho's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    297
    Νικο, αυτο που λεει ο Rizla ειναι το πιο σωστο.
    Ημουν εναντια στο οριο στη παλια εκδοση και ευτυχως το βγαλανε.
    Αρκει να βαλεις καποιους μαθηματικους τυπους στον αλγοριθμο που να συνδεουν τις ικανοτητες μεταξυ τους.
    Οπως ειπε ο φιλος, το 3000% ταχυτητα να αξιζει πολυ λιγο, εαν εχεις 1% σουτ και τελειωμα.
    Η' απλα να υπολογιζει το συστημα ποσο % πιθανοτητες εχει ο επιθετικος να πετυχει σουτ στο τερμα.
    Με 1% τελειωμα, να πηγαινουν ολα εξω.
    Αυτο θα αλλαζε τελειως αυτο που διαλεγει τυχαιες φασεις να δειχνει στο animation και επιτελους θα βλεπαμε τις ικανοτητες να παιζουν καποιο ρολο.


    Level: 61 (Server top level)
    Seasons played: 83
    Leagues: 54
    Champions Leagues: 26
    Cups 32
    Trebles 11
    Career started: 5/6/2011

  2. #22
    Apprentice Alexinho's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    297
    Εδω εγραψα και την προταση μου.


    Level: 61 (Server top level)
    Seasons played: 83
    Leagues: 54
    Champions Leagues: 26
    Cups 32
    Trebles 11
    Career started: 5/6/2011

  3. #23
    Famous Ποσιδονας's Avatar
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    1,938
    λογικά, όπως λες πρέπει να γίνεται και ο υπολογισμός, προσθέτωντας ίσως και έναν παράγοντα ζάρι - όπως σε άλλα παιχνίδια - που πολλαπλασιάζει ή μειώνει τις ικανότητας.
    Απλά κάποιοι βρήκαν αυτό το bug όταν βλέπει το σύστημα μια ικανότητα πολύ μεγάλη και βγάζει τρελό αποτέλεσμα στην μονομαχία.
    Όποιο τρόπο υπολογισμού πάντως και αν έχει το παιχνίδι, αυτό είναι bug που με κάποιο τρόπο τον παρακάμπτει.

  4. #24
    Banned
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    GB
    Posts
    27
    Καταφέραμε φετος τελικα το νταμπλ και αποκλεισμο στα προημητελικα του τσ.λ. και στο πρωταθλημα εχοντας από την αρχη κυνηγησει τον 1ο είμαι πλεον +5 αφου πηγα μεσα στο πρωτο και τον δικασα χεχε..πρωταθλημα και κυπελλο φετος αν και ηλπιζα στο τρεμπλ δε πειραζει οσο παει και ανεβαίνουμε
    imperium likes this.

  5. #25
    Apprentice
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    194
    Κληρωθήκαμε με τους νουμερο 21 στον κοσμο βιετναμέζους με τα 1000% φυσικη κατασταση κτλ..αξίζει να είμαστε online ή ούτε καν;

  6. #26
    Famous Ποσιδονας's Avatar
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    1,938
    χαχα
    Αν παίζετε τίποτα 6 η ώρα το πρωί, ούτε καν.
    Αλλιώς παίξε για να βάλεις καμια αλλαγή και να πάρεις το πράσινο.
    για ρίξε καμιά φώτο μετά τα παιχνίδια

  7. #27
    Apprentice
    Join Date
    May 2016
    Posts
    157
    καιρο είχα να εμφανιστώ ε?

    Τελικά το παιχνίδι αυτό με ξεπερνά ακομα και στην ποιο απαισιόδοξη σχολίαση που του είχα κάνει...
    Δυστυχώς επιβεβαιώνομαι σε πολλά.

    Το παιχνίδι δεν είναι απλά μ..... είναι για τον π... καβάλα...
    Η nordeus μπορεί απλά να πάει να γ.....
    Last edited by snart1; 09-15-2017 at 01:54 PM.

  8. #28
    Rookie crisgr's Avatar
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    148
    Quote Originally Posted by nikolgiorgos View Post
    οκ, το τρικ με την προπόνηση με την άσκηση του τερματοφύλακα είναι αρκετά διαδεδομένο πια.
    Τι είδους τρικ είναι αυτό;
    Δεν το έχω ακούσει.
    Ή νομίζω πως δεν το έχω ακούσει...

    Εκτός αν είναι - αυτό που λέει η λογική - ότι ένας παίκτης πλην τερματοφύλακα, βάζει στον κουβά ότι μαζεύει από τερματοφύλακα προπόνηση και τα χρησιμοποιεί αλλού (στην επόμενη ίσως).
    Last edited by crisgr; 09-15-2017 at 02:41 PM.

  9. #29
    Apprentice
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    194
    Quote Originally Posted by crisgr View Post
    Τι είδους τρικ είναι αυτό;
    Δεν το έχω ακούσει.
    Ή νομίζω πως δεν το έχω ακούσει...

    Εκτός αν είναι - αυτό που λέει η λογική - ότι ένας παίκτης πλην τερματοφύλακα, βάζει στον κουβά ότι μαζεύει από τερματοφύλακα προπόνηση και τα χρησιμοποιεί αλλού (στην επόμενη ίσως).
    Αυτο ακριβως που λες είναι..Όσο για το θέμα μας χάνουμε στον πρώτο γύρο 18-0 με κατω τα χέρια ενώ οι ομάδες μας είναι ένα σχεδόν αστέρι πάνω απο τους βιετναμέζους

  10. #30
    Dreamer
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    352
    Θα αντιμετωπίσουμε Βιετναμεζους στον τελικό οι οποίοι ισοπέδωσαν τον αντίπαλό τους στον ημιτελικό.
    Συμφωνα με αυτο, ποσο αληθινο ειναι αυτο το παιχνιδι;;-screenshot_2017-09-15-21-28-31.jpg
    Έχουν τουμπανιασει τα φυσικά χαρακτηριστικά των παικτών τους,παρακάμπτοντας τα τεχνικά χαρακτηριστικά.Αλλά εκτός αυτού έχουν κι ένα στράτευμα δανεικών,όσο είχαν τη δυνατότητα να το κάνουν.
    Συμφωνα με αυτο, ποσο αληθινο ειναι αυτο το παιχνιδι;;-img_20170915_213010.jpg
    Έχουν επίσης παρά πολλούς πόντους μαζεμένους.Στα προηγούμενα 3 τουρνουά θεωρητικά είχανε τρεις πρωτιές.
    nikolgiorgos likes this.

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast