Page 15 of 24 FirstFirst ... 51314151617 ... LastLast
Results 141 to 150 of 234
Like Tree6Likes

Thread: Top Eleven Polska (Poland)

  1. #141
    Newbie
    Join Date
    Sep 2018
    Posts
    7
    O co tu chodzi ?

    Przeglądam zakładkę "friends" i widzę gracza który zaczął grać 3 dni po mnie i ma ciut więcej kasy i lepsze statystyki, myślę sobie, nieźle pocisnął - i nagle trafiam na innego gracza, który według wpisu gra 4dni ! (Founded - u mnie jest tam data faktycznego rozpoczęcia zabawy w tą grę) i ma 5lvl managera, drużynę 124%, 65mln kasy, stadion na 11tys., i drużynę wartą 37mln, lvl klubu 5.

    Więc pytam, że jak ? !

  2. #142
    Newbie
    Join Date
    Oct 2018
    Posts
    4
    Zapraszam na priw osoby zainteresowane. Szukamy 3 aktywnych osób do związku w 2 grupie złotej- aktualnie 958 pkt. Tamten sezon skończyliśmy z 1050 pkt, teraz będzie o wiele więcej. Jestesmy aktywni na chacie, stawiamy na bonusy treningowe przed meczami związkowymi. W ostatnim evencie drużynowym ukończyliśmy 4 fazy mimo tego że mieliśmy tylko 3 aktywne osoby. Jeśli uda nam się zebrać więcej aktywnych to na pewno w kolejnym takim evencie powalczymy o więcej co się wiąże z ciekawymi nagrodami.

  3. #143
    Newbie
    Join Date
    Oct 2018
    Posts
    4
    Mam jakieś problemy z wysyłaniem wiadomosci prywatnych więc jeśli pisaliscie do mnie a do tej pory nie macie odpowiedzi to proszę jeszcze raz o napisanie wiadomości z podaniej swojego nicku z gry. Będę zapraszał jutro wieczorem albo w poniedziałek gdy zakończony zostanie aktualny turniej związkowy bo tylko wtedy można zaprosić nowe osoby. My się nazywamy Poland Power( herb to nasza biało czerwona flaga), aktualnie 958 pkt ale to się zaraz zmieni do góry. Nie przejmujcie się tym że mamy 6/6 członków bo 3 osoby są do wywalenia bo nie grają i sukcesywnie będziemy wywalać od razu pozyskując osoby aktywne w to miejsce.

  4. #144
    Newbie
    Join Date
    Aug 2018
    Posts
    5
    Quote Originally Posted by Rudeboy69 View Post
    Słabe ustawienie, ustawienie i rodzaj podań bardziej pasuje na defensywe lub grę pod utrzymanie wyniku
    Quote Originally Posted by Silesia View Post
    Możesz wrzucić screen ze swoją taktyka?
    Nie ogarniam do konca tego forum nie chce mi wejsc print dodałem do zał w wiadomosci
    Last edited by Rudeboy69; 10-29-2018 at 05:56 AM.

  5. #145
    Newbie
    Join Date
    Oct 2018
    Posts
    1
    Szukam aktywnych graczy do związku,posiadam już 3,którzy są codziennie. Startujemy od nowa czyli od brązowej ligi. Chętnych na pv zapraszam

  6. #146
    Newbie
    Join Date
    Oct 2018
    Posts
    1
    Wykonałem dwa zadania w darmowych tokenach, a mianowicie wystarczyło pobrać grę i kupić produkt w grze za minimum 0,99$.Wykonałem, ale tokenów nie dostałem. Co robić?

  7. #147
    Newbie
    Join Date
    Oct 2018
    Posts
    4
    Witajcie, nadal szukamy aktywnych osób do związku, po dzisiejszym turnieju będziemy mieli na pewno ponad 1100pkt a jeśli wygramy to w granicach 1150 z wielkimi szansami na wskoczenie w tym sezonie do 1 grupy złotej.

  8. #148
    Newbie
    Join Date
    Nov 2018
    Posts
    1
    wyskoczyło mi dzis okienko: zawody dobiegly konca, dodatkowe bilety zostaly przeksztalcone w ba niebieska bateria, daje na dole ok, ale nie znika okienko! o co chodzi?

  9. #149
    Banned
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    22
    [QUOTE=Maykon;571650]Te turnieje król wzgórza oraz złoty liść są idiotyczne.
    Mam poziom 70 i gram z gościem który ma poziom 15 i mamy równe składy. Przecież to jest jakiś nonsens.[/QUO
    Poziomy nie mają znaczenia, tak jak w związkach, tylko gwiazdki

  10. #150
    Banned
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    22

    Aktywny gracz poszukiwany

    Szukam aktywnego gracza od nowego sezonu, min. 100% Obecnie 1 złota, możliwy awans.
    Info na priv

Page 15 of 24 FirstFirst ... 51314151617 ... LastLast