Thread: Sezona 50. - 09. februar - Kako vam ide?

Community Tester
    Nov 2012
    214
    Evo sablona za LS. To sto pise u pravilima nije tacno, nema izvlacenja.

Ne morate da cekate formiranje "kostura" da bi videli ko ce vam biti rivali sve do finala. Kao sto se vidi na slici. Pobednici grupa sa leve strane sastaju se sa drugoplasiran ekipama grupa sa desne strane u osmini finala. Zatim pobednici dvomeca koje su povezane narandzastom bojom se sataju u cetvrfinalu a ukupni pobednici narandzaste i crvene boje su u polufinalu. Tako je i sa druge strane zreba.

Npr. Knic ide na Real pa na pobednika meca Cipelici - Kragujevac, pa zatim na ukupnog pobednika meceva Pogrebna sluzba - Travnik VS Bosna - Boca.

Ljestvica

A sad slijedi ono pravo..sutra igram protiv treceplasiranog tima kojeg sam u prvoj pobijedio kao gost 4-2 no od tad su napredovali dosta i klub je po jacini sad nesto jaci od mene. Igraju i drugoplasirani te cetveroplasirani, tako da je sutra dan derbija.

Brine me to sto mi se veoma vazan igrac povrijedio a nemam dovoljno crvenih da ga oporavim a nemam ni zamjenu za njega, a igra na vaznoj poziciji, ML i treba mi za sutrasnju formaciju i sad ne znam sta da radim, bas me ovo sad zeznulo, mozda cu morati tokenima uzimati bustere a to mi je tako.. ne volim na to trositi tokene

3. #253
    Jul 2013
    Ilok
    2,091
    Ma ta shema je jednostavna, ja sam to skontao jos na pocenju igranja kad sam proucavao sve i svasta, a i tad sam osvojio ligu prvaka pa sam pratio, medjutim mislio sam da sam zabrijao sto bi se reklo, jer u pravilima pise da se od cetvrtfinala vrsi izvlacenje pa me to zbunilo, eto povjerovao sam pravilima a ne vlastitim ocima

Milane mozda ne bi bilo lose da otvoris temu za one koji ne znaju.

Da se nije ispromasivao penala, bio bi na brojci 18
    NTNK, Crni, Shadow and 2 others like this.

6. #256
    Addicted Crni's Avatar
    Aug 2013
    589
    Nakon 2 posrtanja u ligi sada sam na drugom mjestu.

Shadow and Macva FC like this.

7. #257
    Rookie
    Jan 2014
    Zadar, Hrvatska
    97
    Kiks u Ligi. Mrzim kad primim gol u zadnjoj minuti, ali i to je nogomet.

Zato u Ligi prvaka ide dobro.

8. #258
    Jul 2013
    Ilok
    2,091
    Dan je bio prelijep, na stadionu kluba Slobodni Net okupio se maximalan broj gledatelja koji su cekali pocetak derbija protiv RSB-a, kluba koji je treci na ljestvici i kojem smo bjezali samo tri boda.

Sve je krenulo kako treba, imali smo znatan posjed lopte a u 15. minuti se ozljedio jedan protivnicki igrac i izgleda da nije podesio zamjenu pa smo imali igraca vise i tu prednost u prvom poluvremenu nismo uspjeli materijalizirati unatoc stalnom pritisku.

Vodeci pogodak dosao je u 62.minuti kada je zabio moj MC kojeg sam skupo platio a koji ne ispunjava svoja ocekivanja posto mu je u 25 utakmica ovo tek 4.gol, sve je islo bas kako treba da bude, a onda..vec u 64.minuti stize izjednacenje a pred kraj susreta sam primio jos 2 gola iz slobodnih udaraca. Da ne povjerujes...

Ovim porazom je mozda odluceno prvenstvo, sad za prvim zaostajem 3. boda, sa njim igram za koje kolo igram gostujucu utakmicu a i imam dosta tezak raspored, tako da smo ovim porazom mozda izgubili prvenstvo, mada je jos rano reci..no svakako jedan veoma razocaravajuci poraz koji nitko u upravi Slobodnog nije ocekivao.

Ljestvica sad izgleda ovako

Samo 2 sata kasnije morali smo igrati i prvu utakmicu cetvrtfinala Lige prvaka, posto nam moral zbog izgubljene prvenstvene utakmice bio los, odlucio sam da stavim premije u slucaju pobjede, i dobra vijest, prvi put nisam izgubio a da sam stavio premije

Bilo je 2-2, vodio sam 1-0 ali i gubio 2-2 tako da sam zadovoljan i vjerujem da cemo u uzvratu osigurati prolaz dalje..