Page 26 of 161 FirstFirst ... 1624252627283676126 ... LastLast
Results 251 to 260 of 1606
Like Tree3436Likes

Thread: Sezona 62 - 11.Januar - Kako vam ide?

  1. #251
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by Sarma View Post
    Slazem se,dovodio sam neke mladje po 19-20 godina, pa za 2 sezone nista, a skoro pa skauti, a evo neki dan dovedo nekog bezveze, za 1 token, preko 30 godina, najbolji strijelac
    Imao sam ja jednog takvog Rusa, Bovtalo se zvao... Na 23 utakmice 16 golova, svaka koju je šutnuo je ušla... a imao je 3 zvezdice, doveo sam ga kao slobodnog agenta...
    Crni likes this.

  2. #252
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    ja sam sad na listu zelja stavio GK 19 god 211Q (5*) vrijednost mu 118 mil,samo zato jer je najskuplja vrijednost na mom levelu i trebao bi brzo napredovat,za pocetak ce bit samo prijateljskima na golu i postepeno cu ga uvodit u tim ako ga dovedem,necu ici za vise od 4 tokena na aukciji
    Nadam se da cu ga dovest jer je mlad pa ga trenirat posto mi je trenuzni GK jedini a ozljeđuje se abnormalno cesto u zadnjih mjesec dana 5-6 puta povređen u prosjeku po 8 dana ozljeda,tako da trebam rezervu a ako ne uspijem onda idem po skauta sutra ili prekosutra ako ne naleti nesto po zelji na TL
    Crni likes this.

  3. #253
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    e ljudi zasto nemogu prijateljsku zakazat s niti jednim prijateljom prije 22:05 veceras,par puta sam refresho ali isto

  4. #254
    Apprentice Ad Fines's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    168
    Колико мене вуче да трошим токене и да купујем играче.. Кажем да нећу па опет у лов идем... Ново појачање, млади ДЦ...

    Sezona 62 - 11.Januar - Kako vam ide?-screenshot_5.jpg

    Sezona 62 - 11.Januar - Kako vam ide?-screenshot_6.jpg

  5. #255
    Apprentice
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Sarajevo
    Posts
    246
    Potrosim 40 tokena i 200 miliona na pojacanja i ispadnem u prvom kolu iz kupa od lika kojem golman igra centralnog veznog, sta reci D

  6. #256
    Dreamer Mateo Šimunović's Avatar
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    373
    Quote Originally Posted by vedran boca juniors View Post
    e ljudi zasto nemogu prijateljsku zakazat s niti jednim prijateljom prije 22:05 veceras,par puta sam refresho ali isto
    Hmm mozda imas ti utakmicu prije pa nemoze bbiti tekma odma poslije sluzbene neko vrijeme valjda..

  7. #257
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by Mateo Šimunović View Post
    Hmm mozda imas ti utakmicu prije pa nemoze bbiti tekma odma poslije sluzbene neko vrijeme valjda..
    pa nemam danas vise sluzbenu,tek sutra LP oko 12:30

  8. #258
    Rookie ivan.Brko's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    113
    Quote Originally Posted by vedran boca juniors View Post
    pa nemam danas vise sluzbenu,tek sutra LP oko 12:30
    Mozda taj protivnik protiv koga zelis zakazat prijateljsku ima neku sluzbenu utakmicu

    "Mušević je u izglednoj prilici i ništaaaaa....ali opet Mušević dolazi do lopte, udarac i opet ništaaaa, i opet Mušević glavom iiii preko golaa, opet je promašio jebo mu ja mater smotanu!

  9. #259
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843

    Novo pojačanje, turčin je popustio nakon izvjesnog vremena

    Sezona 62 - 11.Januar - Kako vam ide?-screenshot_1.jpg

    -->http://forum.topeleven.com/galerija-...en-1860-a.html<--
    vedran boca juniors and Crni like this.

  10. #260
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    pa nema moj lazni profil do sutra tekmu kao ni ja pa nemogu,znaci DOSLOVNO ni sa jednim od prijatelja nemogu prije 22:05 zakazat
    ivan.Brko likes this.