Page 27 of 161 FirstFirst ... 1725262728293777127 ... LastLast
Results 261 to 270 of 1606
Like Tree3436Likes

Thread: Sezona 62 - 11.Januar - Kako vam ide?

  1. #261
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    Krenulo me bas danas ostaje jos jedna veceras da bar popravimo prosek

    FC Red Star ✮✮✮ AS Roma ✮✮
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Sezona 62 - 11.Januar - Kako vam ide?-uploadfromtaptalk1421259321727.jpg   Sezona 62 - 11.Januar - Kako vam ide?-uploadfromtaptalk1421259334571.jpg   Sezona 62 - 11.Januar - Kako vam ide?-uploadfromtaptalk1421259340492.jpg  
    Steppenwolf and Crni like this.

  2. #262
    Apprentice Ad Fines's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    168
    шта се ово дешава са мојим играчима... сваки дан се неко повреди.... ааааа

  3. #263
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Gura se fino za sada jedino nas rešetaju sa povredama xD








  4. #264
    Dreamer Sarma's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Tesanj braleeee
    Posts
    395
    Zbog neceg mi je ova cijela sezona cudna, ne znam zasto,kao da su lige formirane cudno, ja cu se prosetat kroz svoju ligu, ali eto, zanimljivije bi bilo da nije ovako
    Crni likes this.
    Veni,Vidi,Vici

  5. #265
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by ivan.Brko View Post
    Mozda taj protivnik protiv koga zelis zakazat prijateljsku ima neku sluzbenu utakmicu

    "Mušević je u izglednoj prilici i ništaaaaa....ali opet Mušević dolazi do lopte, udarac i opet ništaaaa, i opet Mušević glavom iiii preko golaa, opet je promašio jebo mu ja mater smotanu!
    a, pa to Mušević Englezi čitaju kao Mashevich, zato i maši...
    Crni and ivan.Brko like this.

  6. #266
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by vedran boca juniors View Post
    pa nema moj lazni profil do sutra tekmu kao ni ja pa nemogu,znaci DOSLOVNO ni sa jednim od prijatelja nemogu prije 22:05 zakazat
    Dešavalo se to i meni, probaj neki drugi tim s kojim nisi igrao skoro prijateljsku...

  7. #267
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Quote Originally Posted by Sarma View Post
    Zbog neceg mi je ova cijela sezona cudna, ne znam zasto,kao da su lige formirane cudno, ja cu se prosetat kroz svoju ligu, ali eto, zanimljivije bi bilo da nije ovako
    Meni je previše toga čudno ove sezone, moji timovi igraju gore nego ikad, u 2 dana sam poražen 6 puta, danas 4X, a samo 1 utakmicu nisam gledao. Nijedna od tih utakmica gdje sam poražen nije bila protiv jačeg protivnika, a samo u jednoj je protivnički menadžer bio prisutan. Pojma nemam šta da radim, sve ono što sam danas pokušao promijeniti nije imalo uspjeha, uništi me slabiji tim 3-0 70' s igračem manje, primim gol iz slobodnog u 90', golmani mi brane 1na1, moji fulaju 100%tne.... Šta će tek bit kad dođe neki jači protivnik, naguzit će me sa najmanje 5 komada.
    Ovoliko troll rezultata u ovako kratkom roku nisam nikad doživio, sreća pa nisam uložio ni € u igru, iovako mi je pun qrc svega u ovoj igri.
    munchen likes this.
    Ex top eleven player


  8. #268
    Dreamer Sarma's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Tesanj braleeee
    Posts
    395
    Quote Originally Posted by t11_fan View Post
    Meni je previše toga čudno ove sezone, moji timovi igraju gore nego ikad, u 2 dana sam poražen 6 puta, danas 4X, a samo 1 utakmicu nisam gledao. Nijedna od tih utakmica gdje sam poražen nije bila protiv jačeg protivnika, a samo u jednoj je protivnički menadžer bio prisutan. Pojma nemam šta da radim, sve ono što sam danas pokušao promijeniti nije imalo uspjeha, uništi me slabiji tim 3-0 70' s igračem manje, primim gol iz slobodnog u 90', golmani mi brane 1na1, moji fulaju 100%tne.... Šta će tek bit kad dođe neki jači protivnik, naguzit će me sa najmanje 5 komada.
    Ovoliko troll rezultata u ovako kratkom roku nisam nikad doživio, sreća pa nisam uložio ni € u igru, iovako mi je pun qrc svega u ovoj igri.
    Tako je meni i prva dva meca, znaci od duplo slabijeg bota sam izgubio 1:3 i 3:0, ni sam ne znam, i evo do sad igram istu taktiku, i pobjedjujem, napravio seriju od tada 3:0 3:0 7:0 11:0, samo mi je transfer lista nenormalna, nikada gora
    t11_fan likes this.
    Veni,Vidi,Vici

  9. #269
    Apprentice Esmir Bulić's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    207
    Liga,moglo je i bolje

    Kup,standard....
    Crni, Steppenwolf and NTNK like this.

  10. #270
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Celtic mi je sad igrao protiv tima sa formacijom 3dc-dmc-3mc-amr-2st, po pravilima to je ilegalna formacija zbog nedostatka krilnih igrača (ispravite me ako nisam u pravu). Posjed 60-40. Protivnik je imao skoro jednak broj udaraca, jedva sam dobio 2-1 u 86'. Istina da je ta liga gdje je Celtic jaka i tim je bio kvalitetan, ali ne znam zašto ilegalna formacija nije kažnjena.
    Ex top eleven player