Page 57 of 99 FirstFirst ... 747555657585967 ... LastLast
Results 561 to 570 of 986
Like Tree2621Likes

Thread: Sezona 63. - 8.Februar - Kako vam ide?

  1. #561
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Dan 13... Sve tri ekipe su trećeplasirane u ovom trenutku...

    Sezona 63. - 8.Februar - Kako vam ide?-7.png
    Crni likes this.

  2. #562
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Ma batali Kup, ja to igram dokle prođem, čisto da pokupim bonuse za pobedu i tako to... Mene nervira što ne može da se nađe dobar MC, da ne kiksira svaku drugu tekmu...
    gledam skaut listu i koja prevara: nude da kupis igraca za novac i 39 tokena a igrac matorac 28-29 godina tek dobio sestu zvezdicu. pa jebote kupis igraca za par tokena koji je blizu seste zvezdice a ove tokene pretvoris u pare i gradis infrastrukturu...
    mada priznajem na pocetku igranja sam povremeno kupovao skaut igrace i tad sam i osvajao trofeje sad sve teze i teze.
    savet za igrace koji se razmisljaju da kupe skaut igraca je da ne rade to. moj primer kupim MC igraca sa spec. playmaker i prve sezone zadovoljan ocene 7-8 ali sledece dve sezone ocene 5-6 i obavezno zuti karton u prvom poluvremenu.
    i jednom prilikom se povredi 9 dana reko aj ti lepo na aukciju pa zajebavaj sledeceg menadzera...

  3. #563
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Sezona 63. - 8.Februar - Kako vam ide?-fkp4.png

    Još dva flopa su napustila klub, MC Lainović (75 utakmica, 15 golova) i GK Daud (52 Utakmice)...

    Sezona 63. - 8.Februar - Kako vam ide?-8.png

    Sezona 63. - 8.Februar - Kako vam ide?-9.png
    Crni likes this.

  4. #564
    Rookie ivan.Brko's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    113
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    gledam skaut listu i koja prevara: nude da kupis igraca za novac i 39 tokena a igrac matorac 28-29 godina tek dobio sestu zvezdicu. pa jebote kupis igraca za par tokena koji je blizu seste zvezdice a ove tokene pretvoris u pare i gradis infrastrukturu...
    mada priznajem na pocetku igranja sam povremeno kupovao skaut igrace i tad sam i osvajao trofeje sad sve teze i teze.
    savet za igrace koji se razmisljaju da kupe skaut igraca je da ne rade to. moj primer kupim MC igraca sa spec. playmaker i prve sezone zadovoljan ocene 7-8 ali sledece dve sezone ocene 5-6 i obavezno zuti karton u prvom poluvremenu.
    i jednom prilikom se povredi 9 dana reko aj ti lepo na aukciju pa zajebavaj sledeceg menadzera...
    Neko ima srece s tim skautima neko ne , ja sam 5 nivo, prve 3 sezone sam kupovao skaute i odlicno su se pokazali , neki su davali i vise od toga , cak i sad ima igraca koje igra bolje nego kad sam ga kupio , prosle sezone kupio Golmana skauta , specijalnost 1on1 a 85% golova primio tako ,

    ♥FORZA MILAN & GRIZZ FC ♥

  5. #565
    Apprentice
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Sarajevo
    Posts
    246
    Screenshot by Lightshot

    DA LI JE OVO REALNO ?????? jebeni kup

    Inace prvu utakmicu sam dobio 3:2 -.-

    Znaci posljednja moja akcija , ubaci igrac loptu u 16rac loptu udari glavom drugi napadac i nekim cudom njihov golman uhvati loptuu i 5 sekundi kasnije sa 16 metara ja primim gol ma dajjj
    Last edited by Paparelli; 02-21-2015 at 11:12 AM.

  6. #566
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    otkljucao dostignuce i dobio 19 skil poena a neverovatno niko se nije povredio. fala Nordeus!
    Sezona 63. - 8.Februar - Kako vam ide?-capture.jpg
    Steppenwolf and NTNK like this.

  7. #567
    Dreamer Go Ahead Eagles's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    428
    U ligi sjajno ide 11 od 11 .Prvih 7 ekipa je.....Znaci strasno .Nikad teza liga .A ni preostalih 7 nisu mnogo slabi.Postignuti golovi govore sve.Pre u sezoni po 150 komada dam , doslo je vreme da i ja imam tesku Ligu ahah.
    Sezona 63. - 8.Februar - Kako vam ide?-screenshot_2015-02-21-13-39-29.jpg
    munchen, Crni and Ad Fines like this.

  8. #568
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Sezona 63. - 8.Februar - Kako vam ide?-celticmini.png je dobio utakmicu u Ligi službenim rezultatom 3-0, jer domaćin nije imao 11 igrača...

    Sezona 63. - 8.Februar - Kako vam ide?-10.png

  9. #569
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843
    Crni, Ad Fines and Esmir Bulić like this.

  10. #570
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    Jbt umalo da ostanem bez igraca zbog njihovog glupog baga... nisam mogao da izvrsim transfer i dobro sto sam otisao na komp da vidim sta se desava
    Sezona 63. - 8.Februar - Kako vam ide?-uploadfromtaptalk1424531320902.jpg

    FC Red Star ✮✮✮ AS Roma ✮✮
    Crni likes this.

Page 57 of 99 FirstFirst ... 747555657585967 ... LastLast