Page 38 of 85 FirstFirst ... 28363738394048 ... LastLast
Results 371 to 380 of 850
Like Tree1638Likes

Thread: Sezona 67 - 31.Maj - Kako vam ide?

  1. #371
    Apprentice
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Sarajevo
    Posts
    246
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    pitanje u vezi komentara na utakmici: kad je slobodan udarac cesto komentar bude u stilu "namestio je loptu ali bi mu vise odgovaralo da je prekid sa druge strane". Da li to igrica sugeriše da se taj igrac koristi za slobodne udarce samo sa jedne strane ili je to totalni random? da li neko od vas ima igraca zaduzenog za slobodnjake ( recimo napadac ; obe noge , spec slobodnjaci) a da ima takve komentare? baš me zanima ...
    i mene to zanima ...

  2. #372
    Dreamer Go Ahead Eagles's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    428
    Ma jok,sve ti to isto,kako komentator odluci...

  3. #373
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Sezona 67 - 31.Maj - Kako vam ide?-celtic8.png

    Posle 1-0 u gostima, 1-0 i kod kuće u revanšu...

    Sezona 67 - 31.Maj - Kako vam ide?-12.jpg
    Sezona 67 - 31.Maj - Kako vam ide?-13.jpg

  4. #374
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    pitanje u vezi komentara na utakmici: kad je slobodan udarac cesto komentar bude u stilu "namestio je loptu ali bi mu vise odgovaralo da je prekid sa druge strane". Da li to igrica sugeriše da se taj igrac koristi za slobodne udarce samo sa jedne strane ili je to totalni random? da li neko od vas ima igraca zaduzenog za slobodnjake ( recimo napadac ; obe noge , spec slobodnjaci) a da ima takve komentare? baš me zanima ...
    Ma nema to veze... Meni je u početku prekide sa desne strane izvodio levonogi igrač, a prekide sa leve strane dešnjak, pa su bili takvi komentari ponekad... Ja ih prešaltam i opet isto bude... Meni uvek isti igrač izvodi sve prekide, slobodnjake, kornere i penale, bez obzira kojim nogom šutira, samo ako su mu atributi najjači u timu...
    t11_fan likes this.

  5. #375
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Pobeda u ligi........................
    Sezona 67 - 31.Maj - Kako vam ide?-screenshot_132.jpg
    Steppenwolf likes this.

  6. #376
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by Go Ahead Eagles View Post
    A taj neko sto je slikao je morao da razume sta tu pise.Dakle neko sa srpskog dela foruma.A ne vidim razlog zasto bi neko od nas prijavio nekog sa srpskog dela foruma...Ti si prijavljen iz ljubomore veruj mi.A ban se dobija zbog vpn-a ili?Ako je zbog vpna nemamo brige,niko ne prica o tome xD Ako je zabranjeno skidanje kofera/tokena/novca zasto onda postoje ti sponzori???Gde ima nelogicnosti ima i Nordeusa.
    ti sponzori su dati zemljama koje imas na VPN jer su drzave sa velikim brojem ljudi i donose im novac kod nas je VPN ZABRANJEN iz jednostavnog razloga sto pomocu njega mozes ubacit virus u igru i unistit ju.Stranci USA,Spain,Canada i ostali NE TREBAJU VPN oni imaju te ponude 24sata na dan jer su veliko trziste,a za tvoju informaciju nordeus ima ljude u svim grupama na fejsu koje imaju veze sa top11 kao i ovdje na forumu pogotovo gdje je najveca vjerovatnost da ces popit ban,ja znam da me neki debil prijavio i to sa nizeg levela koji nema 3 ciste o igri,primjerice lik mi se javio i hvalio kako redovno trostruku uzima a nema pojma sta je forum i ko je nordeus,lik 6-7 lvl i oce od mene igrace kupovat o cemu pricamo,moze se neko blesav napravit i prijavit bilo koga tu jer mu je bilo dosadno i jer mu je to smjesno razumijes

  7. #377
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    ja nemogu shvatit ljude koji konstantno kukaju kako igra nevalja,pa ako vam nevalja nemojte ju igrat,kupuju se offical garniture mate ne svake sezone,pojedini imaju jace timove od mene a nizi leveli od mene ali njima je igra cudna i katasrofa msm sta bi ja trebao reci gdje imam 10 timova svoje kvalitete i prate dakle svi pod normalno skaute i 7* igrace imaju pa ne kukam nego jednostavno ne pratim,nista ne skidam postepeno prestajem igrat i ok,ako sam na fejsu pogledam posaljem poklone i ako mi tekma pocinje unutar 10 min onda sacekam inace ne pratim,jer kad vidis Kup prvi dan i timove iz najace lige na serveru gdje je prosjecan tim 18Q jaci od mene nema smisla ista vise radit 3-4 lvla jaci protivnici a iduce sezone ce me s njima u ligu ubacit ako ju prođem

  8. #378
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Siniša u pravu si, igrica je otišla k vragu. Imam treći tim u ligi po jačini, igrači dobijaju dobre ocjene (bolje od protivnikovih), kad treba da počne utakmica igrica me izbaci i nemogu ući sve dok ne završi. Inače ispao sam iz kupa, u ligi sam 11-sti, probao sam sve formacije koje su mi radile dobro kad sam imao i lošije igrače, statistika je uvijek na mojoj strani ali rezultat uvijek protiv mene. Puko sam ko kokica.

  9. #379
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Samo na glavnom profilu ne ide, na svim ostalima sve normalno funkcioniše iako ne pratim.

  10. #380
    Apprentice
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Sarajevo
    Posts
    246
    ahahhahahaha sinoc izgubim od posljednjeg , danas naguzim prvog 6:1 jooooooooj nordeuse

Page 38 of 85 FirstFirst ... 28363738394048 ... LastLast