Page 66 of 85 FirstFirst ... 1656646566676876 ... LastLast
Results 651 to 660 of 850
Like Tree1638Likes

Thread: Sezona 67 - 31.Maj - Kako vam ide?

  1. #651
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by Shadow View Post


    Kao što sam ranije pisao pukao sam LŠ i kup ali ligu ne damo tako lako
    A joj ja sam mislio kada je Aca Ilok opisivao lika koji je bas jak i prvi u njegovoj ligi da je o tebi govorio. Prevario me grb PSG-a. ;-)
    Shadow likes this.

  2. #652
    Newbie
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    3
    Pozzz.svima. Igram ovu igru vec dugo, i osvajao sam i ligu i ligu sampiona ali kup NIKAKO, dodjem do polufinala i dobijem DVA LEVELA veceg prtivnika. Video sam ovde da treba na kraju sezone smanjiti kvalitet ekipi, e sad me to zanima, kako ??? jel da prodam igrace zadnji dan sezone ili?
    Macva FC, lespa and Top El like this.

  3. #653
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by Mlinska Rijeka View Post
    Pozzz.svima. Igram ovu igru vec dugo, i osvajao sam i ligu i ligu sampiona ali kup NIKAKO, dodjem do polufinala i dobijem DVA LEVELA veceg prtivnika. Video sam ovde da treba na kraju sezone smanjiti kvalitet ekipi, e sad me to zanima, kako ??? jel da prodam igrace zadnji dan sezone ili?
    jebote morao sam na net-u da vidim gde je Mlinska Rijeka! :-)
    Ovaj forum je " Od Vardara pa do Triglava". Veliki pozdrav za tebe druze i zelim ti da sto pre osvojis kup. Ja ne znam kako ali mozda neki iskusniji menadzer moze da ti pomogne.
    Macva FC and Mlinska Rijeka like this.

  4. #654
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    moj sledeci protivnik u prvenstvu - gay FC! :-)
    Sezona 67 - 31.Maj - Kako vam ide?-protivnik-u-ligi.jpg
    Macva FC likes this.

  5. #655
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Oprastamo se i od titule u ligi,ove sezone doziveli smo katastrofu u svim takmicenjima.U ligi nam ostaje grcevita borba za LS..........................
    Sezona 67 - 31.Maj - Kako vam ide?-screenshot_164.jpgSezona 67 - 31.Maj - Kako vam ide?-screenshot_165.jpgSezona 67 - 31.Maj - Kako vam ide?-screenshot_166.jpg
    Macva FC and Go Ahead Eagles like this.

  6. #656
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Quote Originally Posted by Top El View Post
    Ne znam kako je kod vas ali kod mene pise da sam vise puta kucao pogresan kod i nece................pokusavao sam i na drugim profilima nece................
    Valjda nisam objavio onu poruku napocetku i sad ne mogu uzeti te poklone.........................

  7. #657
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Quote Originally Posted by Mlinska Rijeka View Post
    Pozzz.svima. Igram ovu igru vec dugo, i osvajao sam i ligu i ligu sampiona ali kup NIKAKO, dodjem do polufinala i dobijem DVA LEVELA veceg prtivnika. Video sam ovde da treba na kraju sezone smanjiti kvalitet ekipi, e sad me to zanima, kako ??? jel da prodam igrace zadnji dan sezone ili?
    Rasprodas sve rezerve i uzimas slobodne igrace ali najbolji su ti tvoji igraci iz omladinskog pogona njih zadrzavaj u timu i treniraj im neku novu poziciju ili specijalnost pa ih posele mozes prodati preko pregovora i samim tim zaradis neki token................naravno uz to moras imati jaku prvu postavu i puno crvenih...................ako nesto nisam dobro napisao nek me isprave ovi iskusni menadzeri.Toliko sam ja upucen.........
    Mlinska Rijeka and Macva FC like this.

  8. #658
    Newbie
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    3
    Hvala bate, pomagaa si mi koliko-toliko

  9. #659
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Evo i nas malo....da pljujemo po igriciii :-)
    Ove je prvi mec LS, kao sto vidite primio sam gol u 90 min :-) a naravno sve bilo na mojoj strani i njega nema....
    A ovo je revanssssssss......i jos bolji rezultatttt. Lik je sutnuo u 87 min dao gol i krajjjjjj. A naravno opet je sve bilo na mojoj strani i njega nemaaaaaaa. Ja vise nisam pametan sta se desava sa ovom igricom u zadnje dve sezone ali nesto gadno skripiiii :-) Sve se svelo na neku srecu, bacanje kockica, izvlacenje slamcica...itd......moje je misljinje da su je jos vise usrali i unazadili :-( Ako nesto ne budu menjali, mislim da ce ubrzo propasti, i da ce izgubiti dosta igraca a novih nece bitiii. Ne znam kakva su vasa zapazanja u zadnje dve sezone?

    Idemooooooooooo
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  10. #660
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by Mlinska Rijeka View Post
    Hvala bate, pomagaa si mi koliko-toliko
    Prijatelju, koji si level?

    Idemooooooooooo
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

Page 66 of 85 FirstFirst ... 1656646566676876 ... LastLast