Page 74 of 85 FirstFirst ... 2464727374757684 ... LastLast
Results 731 to 740 of 850
Like Tree1638Likes

Thread: Sezona 67 - 31.Maj - Kako vam ide?

  1. #731
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    23.kolo
    Top El likes this.

  2. #732
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Ubaci bilo koga bre, samo njega izbaci... Meni skaut napadač sedi na klupi već dugo, a igra ML sa 3*... Zbog njega sam igrao nerešeno protiv ekipe sa dna tabele... Čim sam ga izbacio, dobio sam drugoplasiranog...
    Očito im treba vremena da nauče da loša forma sj€be i najkvalitetnije igrače. Lakše je učit na tuđem iskustvu, samo treba i to znati.
    Mi ponavljamo, pa ćemo još jednom;
    Igrač koji je van forme je jednako beskoristan imao on kvalitetu 1* ili 9*. Takvom igraču je mjesto u rezervama ili na transfer listi.
    lespa, Steppenwolf and PepG like this.
    Ex top eleven player


  3. #733
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Glavni tim preuzeo vrh tablice Nadam se da će sreća potrajati do kraja sezone, ali biti će napeto do zadnje utakmice. Stanje na tablici se još više zakompliciralo
    Sezona 67 - 31.Maj - Kako vam ide?-cs-l20-d23.jpg


    Celtic odigrao 1-1, 4 utakmica zaredom bez poraza, nije loše s obzirom na cijelu sezonu Trenutno je 11. sa sigurnih 9 bodova zaostatka od 7. mjesta. Promociju ću radije izbjeć pa imam gotovo kompletan tim za sljedeću sezonu (promjene samo zbog forme) nego igrati sljedeću u višem rangu a bez LP.
    FC Shakhtar pobijedio i u ligi i u LP, plasman u finale osiguran
    Clermont je upisao još jedan poraz, ali ovaj je specifičan pošto je moj tim od 18' igrao s igračem više (crveni za protivnika)
    Klub financijski još uvijek dobro stoji pa se dvoumim između kompletnog remonta ili preuzimanja novog kluba
    Top El and lespa like this.
    Ex top eleven player


  4. #734
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by t11_fan View Post
    Očito im treba vremena da nauče da loša forma sj€be i najkvalitetnije igrače. Lakše je učit na tuđem iskustvu, samo treba i to znati.
    Mi ponavljamo, pa ćemo još jednom;
    Igrač koji je van forme je jednako beskoristan imao on kvalitetu 1* ili 9*. Takvom igraču je mjesto u rezervama ili na transfer listi.
    Okej, u pravu ste losa forma sjebe i zvezdu tima. Ali evo mog iskustva: igram protiv ne bas jake ekipe, pobedim 5:0 moj golman se smorio jer nije imao posla i dobije 5. Po vasoj logici odmah sa njim na klupu "wrong" ostavim ga i za sledecu i covek dobije 8. Druga situacija neka bude ista tekma recimo moj napadac postigne 2 gola i tri asistencije dobije 9 po vama mora da igra sledecu "wrong again" covek na sledecoj tekmi ne uradi nista za 90 minuta i dobije 6.
    Evo sta je jedan menadzer napisao na engleskom delu foruma i mislim da stoji 100 %:

    What have you learned from last season?

    The more I think I know about this game, the less I actually know.

  5. #735
    Newbie
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    10
    my "2 cents" : neki igrači jednostavno igraju loše. što god radiio ne daju dobre nastupe.

    ali neki igrači, uglavnom mlađi trebaju utakmice da proigraju. imao sam več par igrača koji su bili loši u prvim utakmicama. ocjene 4-5,ponekad 6. pa sam ih forsirao u manje bitnim utakmicama. sad dobivaju uredno 7-ice.

    s druge strane , imao sam golmana (18 god. , puno sam ga platio) , e taj je bio katastrofa . pa znao je i 3-ke dobivat. zbog njega sam gubio i utakmice protiv loših protivnika.

    još sam nešto primjetio , DMC ta pozicija rijetko dobiva visoke ocjene. ali bez DMC-a ne mogu ni zamislit ozbiljni sastav. pogotovo u kupu.
    rijetko DMC dobije 8-cu. ali čuva protivničkog AMC-a, pomaže MC-ovima , a i nešto valjda obrani.

    danas igram finale kupa sa boljim od sebe. on igra 4-1-2-3 . kontrirat ču ga sa 3-1-4-2 preko krila. pa da vidimo kako funkcionira 3ST na 3 DC+DMC
    lespa and t11_fan like this.

  6. #736
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    Okej, u pravu ste losa forma sjebe i zvezdu tima. Ali evo mog iskustva: igram protiv ne bas jake ekipe, pobedim 5:0 moj golman se smorio jer nije imao posla i dobije 5. Po vasoj logici odmah sa njim na klupu "wrong" ostavim ga i za sledecu i covek dobije 8. Druga situacija neka bude ista tekma recimo moj napadac postigne 2 gola i tri asistencije dobije 9 po vama mora da igra sledecu "wrong again" covek na sledecoj tekmi ne uradi nista za 90 minuta i dobije 6.
    Loša forma nije jedna loša utakmica. Primjeri koje si ti naveo su poznati kao loš dan. To je isto kao i u stvarnom nogometu, igrač može biti u odličnoj formi, ali ako mu se dogodi loš dan, ne znači da mora na klupu. Top eleven jezikom, ako igrač ima formu 7-7-7-7-5 ne znači da on u lošoj formi, tek će sljedeće utakmice pokazati u tom slučaju.
    Loša forma je kad igrač ima npr. 6-6-5-6-5 ili lošije. Ni ja ne stavljam na klupu igrače koji su odigrali jednu utakmicu loše. Ako odigra 3-4 loše utakmice zaredom, onda ga stavljam na klupu.
    lespa and PepG like this.
    Ex top eleven player


  7. #737
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    Okej, u pravu ste losa forma sjebe i zvezdu tima. Ali evo mog iskustva: igram protiv ne bas jake ekipe, pobedim 5:0 moj golman se smorio jer nije imao posla i dobije 5. Po vasoj logici odmah sa njim na klupu "wrong" ostavim ga i za sledecu i covek dobije 8. Druga situacija neka bude ista tekma recimo moj napadac postigne 2 gola i tri asistencije dobije 9 po vama mora da igra sledecu "wrong again" covek na sledecoj tekmi ne uradi nista za 90 minuta i dobije 6.
    Evo sta je jedan menadzer napisao na engleskom delu foruma i mislim da stoji 100 %:

    What have you learned from last season?

    The more I think I know about this game, the less I actually know.
    Pa imaš igrače koji osciliraju i one koji igraju dobro u kontinuitetu... Nikad golman ne dobije 5, osim ako je bio nesiguran na golu, pa makar to bio jedan šut u okvir... Meni golman dobije 8, iako protivnik nije imao šut u okvir, a samo zato što je par puta istrčao i pokupio centaršut i korner... Postoje utakmice gde igrači koji su u odličnoj formi, naprasno dobiju 5 i 6, ceo tim, a onda nastave sledeću utakmicu kao da nisu odigrali loše... Imao sam veznjaka koji dobije 8, a na sledećoj tekmi 5... pauzira jednu tekmu i onda, opet 8, 5... i tako nekoliko puta... ali on je bio izuzetak... Većina igrača ne oscilira, već polako padaju u formi, ili se polako vraćaju u formu... Taj tvoj Ibrahimović je dobio 5 nekoliko puta i neće on skoro nazad... možda tek na početku sledeće sezone...
    PepG and t11_fan like this.

  8. #738
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by t11_fan View Post
    Loša forma nije jedna loša utakmica. Primjeri koje si ti naveo su poznati kao loš dan. To je isto kao i u stvarnom nogometu, igrač može biti u odličnoj formi, ali ako mu se dogodi loš dan, ne znači da mora na klupu. Top eleven jezikom, ako igrač ima formu 7-7-7-7-5 ne znači da on u lošoj formi, tek će sljedeće utakmice pokazati u tom slučaju.
    Loša forma je kad igrač ima npr. 6-6-5-6-5 ili lošije. Ni ja ne stavljam na klupu igrače koji su odigrali jednu utakmicu loše. Ako odigra 3-4 loše utakmice zaredom, onda ga stavljam na klupu.

    Da, slazem se 5 losih utakmica za redom i moze se konstatovati da je igrac u losoj formi.
    Ali, gluposti Nordeusa su u sledecem: ako moja ekipa dobije pet tekmi za redom rezultatima 2:0 i 3:0 i moj golman dobije ocene 5 i 6, kakva crna losa forma onda neka to promene i neka golman bude neocenjen!
    Dalje, ako moja ekipa ima pet tekmi od kojih su dve u prvenstvu protiv napustenih ekipa i recimo tri prijateljske gde mog napadaca od sedam zvezdica cuvaju likovi od dve tri zvezdice i on naravno dobije ocene 8-9 to uopste ne znaci da je u dobroj formi. i onda sledi recimo polufinale lige prvaka gde taj napadac protiv odbrane od 5-6 zvezdica ne da ne moze da da gol nego nema ga nigde a u komentarima se maltene i ne spominje. Kako to ako je zadnjih 5 tekmi igrao 8-9-8-7-9!?!! I da, napisao si da igraca stavis na klupu ako odigra 3-4 lose tekme. A kako znas da bas tada Nordeus algoritam nije odlucio da taj igrac ponovo krece sa dobrim igrama a ti si ga stavio na klupu?!
    U pravu je MACVA igrica je odlicna za ubijanje vremena ali je puna rupa!
    Naravno, igram tek 12-tu sezonu ali trenutno imam ovakvo misljenje. Nece biti ni prvi ni poslednji put ako promenim misljenje. :-)
    Macva FC, PepG and t11_fan like this.

  9. #739
    Apprentice
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Sarajevo
    Posts
    246
    Ne znam sto se zajebavate oko tih ocjena.

    Prije 4 dana , utakmica protiv 3 na tabeli, moj napadac dobije 7 , a dao 2 gola + asistencija , drugi napadac dao gol i dobio 8 i igrac utakmice.

    Ako se vi zamarate tim ocjena onda nesto sa vama nije ok ...

    I da , moj citav vezni red ima ocjene 5-6-5-6-5 i opet sam prvi na tabeli .
    Macva FC and PepG like this.

  10. #740
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Ove sezone sam za igrače dobio na pregovorima preko 100 ponuda od 0 tokena... Pa dajte makar jedan token, nane vam ga piroćanske...
    Macva FC and t11_fan like this.

Page 74 of 85 FirstFirst ... 2464727374757684 ... LastLast