Page 44 of 122 FirstFirst ... 3442434445465494 ... LastLast
Results 431 to 440 of 1217
Like Tree1572Likes

Thread: ☆ Sezona 70 - 22.Avgust ☆

  1. #431
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    MNK Kaskada IV

    Ligaška tabela i grupa u LP:


    Formacija i taktika:

  2. #432
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Za jedan token možeš klinca od 18-19 godina da dovedeš 148, 149 kvalitet... Verujem da ih na poziciji MC ima 3-4 u svakom momentu...

    I još nešto... ako igrač sporo napreduje, ne pretvaraj ga u skauta... Ostavi ga na skil poen od skauta i puni mu specijalnost ili novu poziciju, da bi mogao lako da ga prodaš na početku sledeće sezone... Moja ocena je da svaki igrač koji ne može da nabije 15% progresa na normalnom razgibavanju, nije vredan pravljenja skauta od njega... Odnosno igrač koji za 90 minuta utakmice ne može da prebaci 100% skil progresa...
    Pa kako koji lvl,malim levelima je super jer ima hrpa free igrača dok recimo ja mogu samo sanjat dovest 24-249Q 18-19 god igrača pa čak i od 20 god,a ako i naleti bez 35-40 tokena nevredi ni kretati u klanje za njega

    Poslano sa mog Tele2fon v5 koristeći Tapatalk
    lespa likes this.

  3. #433
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Za jedan token možeš klinca od 18-19 godina da dovedeš 148, 149 kvalitet... Verujem da ih na poziciji MC ima 3-4 u svakom momentu...

    I još nešto... ako igrač sporo napreduje, ne pretvaraj ga u skauta... Ostavi ga na skil poen od skauta i puni mu specijalnost ili novu poziciju, da bi mogao lako da ga prodaš na početku sledeće sezone... Moja ocena je da svaki igrač koji ne može da nabije 15% progresa na normalnom razgibavanju, nije vredan pravljenja skauta od njega... Odnosno igrač koji za 90 minuta utakmice ne može da prebaci 100% skil progresa...
    Ma evo 3 dana sam tražio igrača od 5* sa kvalitetom većom od 147, ali nisam uspio da nađem. Eto jučer sam naletio na 2 igrača, tačnije jučer na AMR-a (18 godina ima ja mislim) i jutros nekad na ovog MC-a. Loša mi je transfer lista, tako da nisam puno ni gledao godine i kvalitet. Ako ne bude dobro igrao, ide na klupu, vraćam starog MC-a i završena priča.

  4. #434
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by munchen View Post
    Ma evo 3 dana sam tražio igrača od 5* sa kvalitetom većom od 147, ali nisam uspio da nađem. Eto jučer sam naletio na 2 igrača, tačnije jučer na AMR-a (18 godina ima ja mislim) i jutros nekad na ovog MC-a. Loša mi je transfer lista, tako da nisam puno ni gledao godine i kvalitet. Ako ne bude dobro igrao, ide na klupu, vraćam starog MC-a i završena priča.
    Jesi li probao na pregovorima da dovedeš nekog mladog za, recimo, 20 tokena?

  5. #435
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Gdje si Mesa kuco stara jesi vidio u chetu slike koga imam u planu kupit sad sam puko ko kokica slažem momčad za iduću sezonu ima da se svima naj***** familije ko god mi dodje prvi tim ću dići u 9* makar moro 1000 eura dat za tokene i kofere kupioajku im j****,htjeo je nordeus zvjer e pa ZVJER STE UZNEMIRILI a ti Mesa dobro znaš da sam dovoljno lud da to napravim i kad nešto kažem bude tako.....
    VRIJEME JE ZA REVOLT,VRIJEME JE ZA OTPOR MAFIJI

    Poslano sa mog Tele2fon v5 koristeći Tapatalk
    Last edited by NTNK; 09-01-2015 at 10:20 PM.
    MNK Kaskada likes this.

  6. #436
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    Quote Originally Posted by munchen View Post
    Ma evo 3 dana sam tražio igrača od 5* sa kvalitetom većom od 147, ali nisam uspio da nađem. Eto jučer sam naletio na 2 igrača, tačnije jučer na AMR-a (18 godina ima ja mislim) i jutros nekad na ovog MC-a. Loša mi je transfer lista, tako da nisam puno ni gledao godine i kvalitet. Ako ne bude dobro igrao, ide na klupu, vraćam starog MC-a i završena priča.
    Nemoj samo gledati transfer listu... pregledaj prijateljske klubove pa njihove lige i ostale klubove u njihovim ligama... jos ako imas nekog koje 2-3levela iznad tebe bilo bi dobro

  7. #437
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by vedran boca juniors View Post
    Gdje si Mesa kuco stara jesi vidio u chetu slike koga imam u planu kupit sad sam puko ko kokica slažem momčad za iduću sezonu ima da se svima naj**** familije ko god mi dodje prvi tim ću dići u 9* makar moro 1000 eura dat za tokene i kofere kupioajku im j****,htjeo je nordeus zvjer e pa ZVJER STE UZNEMIRILI a ti Mesa dobro znaš da sam dovoljno lud da to napravim i kad nešto kažem bude tako.....
    VRIJEME JE ZA REVOLT,VRIJEME JE ZA OTPOR MAFIJI

    Poslano sa mog Tele2fon v5 koristeći Tapatalk
    Bolje za 1000 evra kupi dresove svih 22+ igrača Boke...
    Last edited by NTNK; 09-01-2015 at 10:20 PM.

  8. #438
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Bolje za 1000 evra kupi dresove svih 22+ igrača Boke...
    Jebo pare,a dresova imam od Boce 5-6 komada,i sada sam novi naručio i trenerku

    Poslano sa mog Tele2fon v5 koristeći Tapatalk

    I EVO MOJ 1000-ti post bravo ja,a sada nordeus daj poklon bar pobjedu u ligi protiv DABRA
    Last edited by vedran boca juniors; 09-01-2015 at 12:40 PM.
    MNK Kaskada and Shadow like this.

  9. #439
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Jbga radi se puno pa se mogu valjda 2-3 puta godišnje počasti sa par hiljadarki zaslužio sam

    Poslano sa mog Tele2fon v5 koristeći Tapatalk

  10. #440
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by vedran boca juniors View Post
    Jbga radi se puno pa se mogu valjda 2-3 puta godišnje počasti sa par hiljadarki zaslužio sam

    Poslano sa mog Tele2fon v5 koristeći Tapatalk
    **bo Top 11, idi na put oko sveta za tih 1000 evra...
    NTNK likes this.

Page 44 of 122 FirstFirst ... 3442434445465494 ... LastLast