Page 46 of 122 FirstFirst ... 3644454647485696 ... LastLast
Results 451 to 460 of 1217
Like Tree1572Likes

Thread: ☆ Sezona 70 - 22.Avgust ☆

  1. #451
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Steppenwolf@ ima li ista da neznas o igri jebes mi sve ti si top11 enciklopedija jbte svaka ti cast
    PepG and Steppenwolf like this.

  2. #452
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843
    Nešto novo a

    ☆ Sezona 70 - 22.Avgust ☆-screenshot_1.jpg

  3. #453
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    Quote Originally Posted by munchen View Post
    10-20 bas tom ciji je igrac
    Pa ko bi odbio ponudu od 20 tokena?

  4. #454
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by vedran boca juniors View Post
    Pa kako koji lvl,malim levelima je super jer ima hrpa free igrača dok recimo ja mogu samo sanjat dovest 24-249Q 18-19 god igrača pa čak i od 20 god,a ako i naleti bez 35-40 tokena nevredi ni kretati u klanje za njega

    Poslano sa mog Tele2fon v5 koristeći Tapatalk
    Uhh, pa kod tebe Vedrane baš zajebano dovesti igrača! Bolje u tvom slučaju kupovati skaut igrače nego ići na aukcije. Dobiješ igrača veći kvalitet i svi imaju spec.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  5. #455
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    Dobrodosao kuci #55


    Jel stigao Ivanic?
    Vojvodina odbila ponudu od 20 tokena

  6. #456
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843
    Quote Originally Posted by PepG View Post
    Pa ko bi odbio ponudu od 20 tokena?
    Al' ni jedan nije prihvatio. Jest da sam nudio ekipama koje imaju jednog igrača na toj poziciji koju ja kupujem. Vjerovatno zbog toga niko nije htio da prihvati.

  7. #457
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    Uhh, pa kod tebe Vedrane baš zajebano dovesti igrača! Bolje u tvom slučaju kupovati skaut igrače nego ići na aukcije. Dobiješ igrača veći kvalitet i svi imaju spec.
    Nije bolje, zato sto slabo napreduju a i slabo igraju. Moja zadnja tri skauta koje sam dizao na 7* igrali su 2-3 sezone maksimum, trenutno mi je na klupi jedan kojeg sam kupio prosle sezone za 69 tokena (napreduje mnogo sporo, otprilike 30% napretka nekog mladog sa TL). Najbolje je kupiti igrača od prijatelja koji ga trenira i koji ti tačno može reći koliko dobija na treningu.

  8. #458
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    bilo bi dobro da u pregovore uvedu da mos sam povuci ponudu koju si poslao za igraca ukoliko se desi kao meni di sam ponudio liku 12 tokena odma pa onda taj konj trazi maksimalno i sad liku saljem poruku odbij ponudu da dalje idem trazit konj naravno nista jebe se njemu e majko moja mila pa to nigdje nema a prije par min je povecao i ja mu odma poruku poslao a lik ne jebe kakih idiota bolesnih ima
    PepG, munchen and MNK Kaskada like this.

  9. #459
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    Quote Originally Posted by vedran boca juniors View Post
    bilo bi dobro da u pregovore uvedu da mos sam povuci ponudu koju si poslao za igraca ukoliko se desi kao meni di sam ponudio liku 12 tokena odma pa onda taj konj trazi maksimalno i sad liku saljem poruku odbij ponudu da dalje idem trazit konj naravno nista jebe se njemu e majko moja mila pa to nigdje nema a prije par min je povecao i ja mu odma poruku poslao a lik ne jebe kakih idiota bolesnih ima
    Tacno tako to cekanje ubija, bar da pise kad je menadzer zadnji put bio aktivan da i po tome odlucis da li da saljes ponudu

  10. #460
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    A ima i menadžera koji ponude 0 tokena, odbiješ ga on ponovo nudi 0 tokena. Pa jasno da sam ga želio prodat postavio bih cijenu.

Page 46 of 122 FirstFirst ... 3644454647485696 ... LastLast