Page 117 of 122 FirstFirst ... 1767107115116117118119 ... LastLast
Results 1,161 to 1,170 of 1217
Like Tree1572Likes

Thread: ☆ Sezona 70 - 22.Avgust ☆

  1. #1161
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by munchen View Post
    Da vas pitam. Postoji li titula za treće mjesto u kupu ? Jedino tu titulu, i 7. mjesto u ligi nemam . Sutra ću namjerno izvesti drugi sastav da imam i to sedmo mjesto . A ako ima i pehar za treće mjesto u kupu, onda će mi samo taj pehar nedostajati . #SamoSloboda
    Ima tanjir za treće mjesto, dobijaju ga polufinalisti koji ne prodju u finale.
    E drug kako mene j... u kupu, pa tako nemam ni taj tanjir kupa, tj. nisam nikad ni do polufinala dogurao jer uvijek 3-4 levela jači protivnici.

  2. #1162
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Ima tanjir za treće mjesto, dobijaju ga polufinalisti koji ne prodju u finale.
    E drug kako mene j... u kupu, pa tako nemam ni taj tanjir kupa, tj. nisam nikad ni do polufinala dogurao jer uvijek 3-4 levela jači protivnici.
    Pa šta ako su jači nije im golman hobotnica... Slađe je kad pobediš jače...

  3. #1163
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Ima tanjir za treće mjesto, dobijaju ga polufinalisti koji ne prodju u finale.
    E drug kako mene j... u kupu, pa tako nemam ni taj tanjir kupa, tj. nisam nikad ni do polufinala dogurao jer uvijek 3-4 levela jači protivnici.
    I meni je taj kup bio neosvojiva tvrđava. I dvije sezone kada sam bio najneaktiniji sam osvojio prvo i drugo mjesto u kupu . Sa skoro najgorom postavom koju sam imao, mislim loše ocjene su imali igrači, sa tom postavom sam osvojio kup, i tu sezonu nisam pratio skoro ni jedan meč. Tako da sam ubijeđen da je ovo RANDOM . Al' nekima to još nije jasno . #SamoSloboda

  4. #1164
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Pa šta ako su jači nije im golman hobotnica... Slađe je kad pobediš jače...
    Dešavalo se da jednog ili dva jača protivnika izbacim (1-2 levala jači) i onda ispadnem od trećeg takvog ili čak od nekog koji je moj level što je još gore, al je čudno to da me nikad nisu stavili da igram protiv level slabijeg čak i kad sam imao tim na 2*. Na lažnjacima je totalno druga priča gsje sam sa sva tri kluba uspio osvojit kup sa prosjecnim prvim timom bez konstantnog pracenja u roku 2 sezone. A na glavnom već znam da ću sledeće sezone opet u kup sa Glogovicom, Vučicom, Scorpionom, Travnikom i ostalima sa vrha Balkanskog servera.

  5. #1165
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Na glavnom profilu tanjirić sezona







    Tri puta sam vodio i pukao na kraju xD

    Na balkancu uzet kup i tanjirić samo videćemo koje boje





    Sve u svemu slaba sezona

  6. #1166
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    #Shadow ja sam mislio da si ti napustio taj BVB, jer sam davao podrsku dvije sezone a tebe nije bilo, a to si ti pauzirao (tankirao)?

    Sent from my C1505 using Tapatalk

  7. #1167
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Da nije bio aktivan par meseci ove sezone sam ga reanimirao.

  8. #1168
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Pobeda u prvenstvu kod kuce 4:3 i titula kolo pre kraja.
    Auuu kakva sezona! Posle 12 sezona CEDA FC uzima drugu trostruku!
    titula u prvenstvu i prolaz u nokaut fazu lige prvaka nije iznenadjenje jer imam dobru ekipu ali priznajem ukenjalo me da u Kupu i nokaut fazi lige prvaka stignem do prvog mesta. pogotovo u polufinalu Kupa gde sam izbacio klub dva nivoa iznad.
    Sad sledi prodaja igraca koje necu koristiti u sledecoj sezoni i priprema za sledecu.

    Cestitke svima na osvojenim trofejima!

    ☆ Sezona 70 - 22.Avgust ☆-capture-127.jpg

    ☆ Sezona 70 - 22.Avgust ☆-capture-128.jpg

    ☆ Sezona 70 - 22.Avgust ☆-capture-129.jpg
    MNK Kaskada, munchen and Shadow like this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  9. #1169
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Auuuu lespa baš te krenulo, svaka čast.

    Sent from my C1505 using Tapatalk

  10. #1170
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Zeza me komp pa ne mogu postaviti slike

    Osvojena Liga i Liga prvaka protiv naseg rivala i prijatelja Borca.

    Nego, sta to bi? Citajuci komentare i gledajuci onu emisiju jucer prije susreta Partizan - AZ, prezalili ste Litvu, kad ono..Litva u finalu
    munchen likes this.
    Sezona 27, Level 27