Page 100 of 108 FirstFirst ... 50909899100101102 ... LastLast
Results 991 to 1,000 of 1077
Like Tree1169Likes

Thread: ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆

  1. #991
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,540
    ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆-butd10.png

    I pored poraza u revanšu od 0-2, po prvi put u istoriji igraćemo finale LŠ... A u finalu pakao... 8 igrača svetske klase i 3 skauta u prvoj postavi protivnika... Kakve sam ja kurate sreće, posle 20 sezona uđem u finale, a u finalu lopatom na bager...

    ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆-51.jpg
    ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆-52.jpg
    t11_fan, AC Milan 21 and Top El like this.

  2. #992
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Čestitam na ulasku u finale
    U finalu 4141 normalan mentalitet s plavim strelicama na mc-ove i deri! Ja sam normalnim mentalitetom i timom od 5*, iako sa 451V, uspio zaustavit 442 of full 7*. Nekidan sam stavio sliku te utakmice u ovu temu. Samo naprijed, nemaš šta izgubit
    Steppenwolf and AC Milan 21 like this.
    Ex top eleven player


  3. #993
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,540
    ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆-celtic9.png

    Ove sezone mi je odbrana tako šuplja, da je to van svake pameti... 3 gola primamo, a igrača više imamo... Kako sam ja sa ovakvom odbranom četvrti, to samo Bog zna... A ni napad mi nije na visini, gol razlika 40-30, na 23 utakmice...

    ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆-53.jpg

  4. #994
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    lagana pobeda u prvenstvu s obzirom da sam skinuo bonus. Gamonal 3 gola i dve asistencije, desetka potpuno zasluzena.
    Sa ovom tekmom je dao preko 200 golova i ima 111 asistencija, znaci covek je zver!

    ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆-capture-175.jpg

    ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆-capture-176.jpg

    ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆-capture-177.jpg
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  5. #995
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by t11_fan View Post
    Ne znam šta je ovo, niti daju popuste niti nove obične i premium grbove i dresove. Rado bih kupio neke nove, ali kakvi su oni trgovci kad nema više akcija? Neću iz principa da platim dres i grb po redovnoj cijeni.
    tvoja stvar naravno, ali koliko sam te upoznao preko postova, ti si menadzer koji ne kupuje skaute, na aukcijama ne ides preko tri tokena, a imao si pauzu pa ti se skupilo tokena tako da te nista ne sprecava da castis ekipu sa novom garniturom. OK, mozes da kupis recimo zelene kofere i podignes par igraca, ali oni dodju i prodju a zvanicni dresovi ostaju...
    t11_fan likes this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  6. #996
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    3 od 3 raspad totalni.... sa Borusijom celu sezonu vodim i sad na kraju me dotukli sa 3 vezane bez pobede.
    Slabo smo i pratili meceve ove sezone malo smo kulirali doslo do malog zasicenja prvi put za godinu dana

    lespa likes this.

  7. #997
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    tvoja stvar naravno, ali koliko sam te upoznao preko postova, ti si menadzer koji ne kupuje skaute, na aukcijama ne ides preko tri tokena, a imao si pauzu pa ti se skupilo tokena tako da te nista ne sprecava da castis ekipu sa novom garniturom. OK, mozes da kupis recimo zelene kofere i podignes par igraca, ali oni dodju i prodju a zvanicni dresovi ostaju...
    Sve je to točno, nego principi... Sve dresove i grbove do sad sam kupio na akcijama
    Glupo mi je dati 200T na grb a ja toliko na aukcijama potrošim u 10 sezona, nek bar malo spuste, ostalo bi mi dosta tokena na popustu za grb i 2 dresa. Ovako bih bio blizu 0 makar da kupim i one jeftinije, izašlo bi me sigurno preko 300 bez popusta.
    lespa likes this.
    Ex top eleven player


  8. #998
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Quote Originally Posted by t11_fan View Post
    Sve je to točno, nego principi... Sve dresove i grbove do sad sam kupio na akcijama
    Glupo mi je dati 200T na grb a ja toliko na aukcijama potrošim u 10 sezona, nek bar malo spuste, ostalo bi mi dosta tokena na popustu za grb i 2 dresa. Ovako bih bio blizu 0 makar da kupim i one jeftinije, izašlo bi me sigurno preko 300 bez popusta.
    Nece oni jos dugo staviti nesto na snizenje............

  9. #999
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    Meni samo nije jasna politika kod obicnih dresova i grbova za koje nisu potrebna odobrenja i razni ugovori.
    Cemu toliko drzanje jednih te istih dresova bez imalo zelje da se to malo osvezi.
    t11_fan likes this.

  10. #1000
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Quote Originally Posted by PepG View Post
    Meni samo nije jasna politika kod obicnih dresova i grbova za koje nisu potrebna odobrenja i razni ugovori.
    Cemu toliko drzanje jednih te istih dresova bez imalo zelje da se to malo osvezi.
    Pa ja sam davao predloge u vezi prodavnice kluba ali niko nece da prenese poruku..