Page 103 of 108 FirstFirst ... 35393101102103104105 ... LastLast
Results 1,021 to 1,030 of 1077
Like Tree1169Likes

Thread: ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆

  1. #1021
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Sezona 47 - Level 46

    Posle 5 sušnih sezona NTNK United vraća trofej u svoje vitrine








  2. #1022
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Kod mene je stanje i dalje dramatično; i glavni tim i Celtic su vodeći u svojim ljestvicama, ali protivnici im gadno pušu za vratom, jedna utakmica može presudit; baš to se dogodilo Clermontu koji je danas kiksao i ispustio tek osvojeno 2. mjesto. Klasičan kiks, 70% posjeda lopte, dominacija na terenu a poraz 1-0. Koliko sam puta u zadnjim rundama ostajao bez trofeja, cijelu vitrinu sam izgubio .
    AC Milan 21, lespa and sanhO like this.
    Ex top eleven player


  3. #1023
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Sezona za zaborav:
    ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆-screenshot_270.jpg

  4. #1024
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Clermont se vratio na 2. mjesto golom u 87' za 2-1 dok je sad 3. tim izgubio 1-3. Sutra direktan ogled za 2. mjesto, Clermont je 2. sa bodom prednosti i značajnom prednosti u kvaliteti koja očito ne vrijedi. Protivnik ima 3* prosjek, cijele sezone igra 5-2DMC-MC-2ST, a čak je imene trolovao u prvoj utakmici iako sam statistički bio dominantniji. Da li će sutra biti dan osvete ili još jednog poraza?
    Kao da sam znao kad sam pisao prethodni post, Celtic je jutros poražen i sad ozbiljno visi vodeća pozicija. Sve ovisi o drugoplasiranom, ako on pobjedi, ja gubim prvo mjesto.
    Steppenwolf and AC Milan 21 like this.
    Ex top eleven player


  5. #1025
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Poražen sam 1-2 u finalu LP golom u 88'. Čuvao sam 2 zamjene za produžetke kojih nije bilo. Timovi su bili jednake kvalitete, ali eto nisam imao sreće. Moj golman je odigrao utakmicu za 6 iako mu je forma bila 8-8-8-8 pa to, i to je jedan od razloga ovakvog rezultata. Posljednju utakmicu sezone igram sutra protiv 7. tima na ljestvici, a da li ću biti prvak, to ovisi o 2. i 3. timu koji danas međusobno igraju.
    AC Milan 21 likes this.
    Ex top eleven player


  6. #1026
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆-butd10.png

    Ovosezonska forma šampionske ekipe Belgrade Utd...

    ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆-66.png
    AC Milan 21 likes this.

  7. #1027
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843
    Toliko od mene za ovu sezonu. 8 utakmica bez pobjede, tačnije poraz kod kuće 0-4. Ne znam šta se desilo ovim mojim igračima, prvi dio polusezone odlične ocjene, ova taktika savršeno išla. Protivnici baš kao i ja ništa nisu mijenjali niti taktiku niti igrače. Ali drugi dio polusezone ne mogu nikoga da dobijem. KOndicija, moral, bonus na max.. Vjerovatno još jedan dokaz da je ova igrica mrtvi RANDOM. Sljedeću sezonu ću da budem aktivan baš kao i ove ekipe koje su završile ispred mene ove sezone na tabeli. Tačnije uđem 3 puta tokom cijele sezone, pa da vidim da li je to taktika koja pali u ovoj igrici. Vjerovatno da jeste. #SamoSloboda
    Last edited by munchen; 10-16-2015 at 02:09 PM.
    lespa and AC Milan 21 like this.

  8. #1028
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by munchen View Post
    Toliko od mene za ovu sezonu. 8 utakmica bez pobjede, tačnije poraz kod kuće 0-4. Ne znam šta se desilo ovim mojim igračima, prvi dio polusezone odlične ocjene, ova taktika savršeno išla. Protivnici baš kao i ja ništa nisu mijenjali niti taktiku niti igrače. Ali drugi dio polusezone ne mogu nikoga da dobijem. KOndicija, moral, bonus na max.. Vjerovatno još jedan dokaz da je ova igrica mrtvi RANDOM. Sljedeću sezonu ću da budem aktivan baš kao i ove ekipe koje su završile ispred mene ove sezone na tabeli. Tačnije uđem 3 puta tokom cijele sezone, pa da vidim da li je to taktika koja pali u ovoj igrici. Vjerovatno da jeste. #SamoSloboda
    Pa ulazi svaki dan u prvom delu sezone, tu nemas problema :-), a u drugom delu uradi kako si napisao.
    Nego, ako zavrsis osmi da te Nordeus ne prebaci na sledeci nivo?
    munchen and AC Milan 21 like this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  9. #1029
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆-butd10.png

    Baš kao što sam i očekivao, debakl u finalu LŠ... U prvom poluvremenu smo se još i držali (samo 0-1), ali nas je sudija unakazio kartonima, iako sam već posle prvog stavio na lagano uklizavanje... Protivik je imao čak 21 navijača...

    ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆-69.jpg
    NTNK, AC Milan 21, lespa and 1 others like this.

  10. #1030
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    Pa ulazi svaki dan u prvom delu sezone, tu nemas problema :-), a u drugom delu uradi kako si napisao.
    Nego, ako zavrsis osmi da te Nordeus ne prebaci na sledeci nivo?
    Valjda, sad ne vjerujem da sve prebace, možda neke, nisam siguran. Ima još jedan meč. Sada samo bod bježim ekipi koja me danas porazila. Stavio sam totalno drugu ekipu, 7 igrača sa klupe za sutrašnji meč. Glupo mi i proći u sljedeći level kao 8.. Ne kontam da li ću dobiti neko sranje tamo u trofejnu sobu. Radije bi da ne prođem, nego da prođem kao osmi i ne dobijem ni jedan trofej. Ne znam šta bih više rekao, jednostavno mi ohladilo sve. #SamoSloboda