Page 75 of 108 FirstFirst ... 2565737475767785 ... LastLast
Results 741 to 750 of 1077
Like Tree1169Likes

Thread: ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆

  1. #741
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    E pa stvarno, prvo ispadanje u ligi prvaka a sad ovo. poraz kod kuce u prvenstvu protiv hebenog tankera koji protiv mene igra sa igracima na poziciji i uzima mi tri boda! a moja ekipa danas za 180 minuta ne moze da postigne gol! ma vazi, nordeuse!

    ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆-capture-149.jpg
    munchen and MNK Kaskada like this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  2. #742
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    E pa stvarno, prvo ispadanje u ligi prvaka a sad ovo. poraz kod kuce u prvenstvu protiv hebenog tankera koji protiv mene igra sa igracima na poziciji i uzima mi tri boda! a moja ekipa danas za 180 minuta ne moze da postigne gol! ma vazi, nordeuse!

    Click image for larger version. 

Name:	Capture-149.JPG 
Views:	25 
Size:	93.0 KB 
ID:	55038
    Loš izbor taktike, vidiš da su ti centralni vezni bili na vetrometini... Drugi gol su iskombinovali nepokriveni igrači... Protiv 4-3n-1-2 samo ovako...

    ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆-24.jpg
    lespa and MNK Kaskada like this.

  3. #743
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Sa PSG smo napravili finu zalihu bodova i idemo dalje u LŠ:







    BvB:


  4. #744
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆-celtic9.png

    Pobeda danas protiv 13-oplasirane ekipe, koja je do ove utakmice postigla samo 4 gola manje od nas... I opet isti strelci kao na prethodnoj utakmici u LŠ, napadač Bedimo i veznjak Vučinić... Treći je kiksnuo i izgubio, drugi je kiksnuo i odigrao nerešeno, tako da smo sada treći, sa istim brojem bodova kao drugi...

    ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆-21.jpg
    ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆-22.jpg
    ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆-23.jpg
    MNK Kaskada and t11_fan like this.

  5. #745
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    @ wolf
    ma dobro, los izbor taktike i primam dva gola to prihvatam, ali imali smo isti broj suteva u okvir gola i nista. nema veze, prvenstvo je takmicenje gde ima sansi za popravni, ali u nokaut fazi nazalost nema.


    videcu da promenim strategiju i da igram kao t11 fan. kupim jeftine igrace od 5-5,50 zvezdica i sta uradim. u sledecoj sezoni ih prodam i ne boli me glava.
    naravno, nista od dvostrukih i eventualno trostrukih ali boze moj. mozda i bolje, manje ulaganja, manje nerviranja.
    s jednom napomenom, ne znam za druge, ali ja moram u timu imati specijalistu za slob. i kornere, tripujem da oni nose ekipu. tako da, za sledecu sezonu cu imati dvojicu specijalista koliko god da kostaju a ovi ostali neka budu radnici.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  6. #746
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by t11_fan View Post
    Hahahaha ma sve 5
    Više volim Celtic pošto ima istu himnu ko Liverpool , a ime kluba sam birao prema dostupnim grbovima i dresovima. Tražio sam neku jeftinu kombinaciju koja je slična službenim obilježjima nekog kluba. I da izađe službeni grb Celtica, ne bih ga kupio jer sam zadovoljan s ovim zamjenskim.

    Ako ima netko neki prijedlog sa premium ili nekim drugim neslužbenim grbovima i dresovima koji su slični originalu bilo kojeg kluba, nek piše.
    Kad budem mijenjao ime Clermonta, vjerojatno će to biti Dnjipro, imam već u zalihi onaj plavi okrugli grb sa galijom i neke plave dresove koji će ić s tim u kombinaciju. Ovako bi to trebalo izgledat... Možda u međuvremenu kupim još neki dres s plavom bojom...
    Attachment 55029
    mislis Liverpool ima himnu kao Celtic,mnogi neznaju ali prvi je tu pijesmu celtic koristio
    t11_fan likes this.

  7. #747
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    u LP nakon prve tekme i pobjede u gostima 4-2,danas doma metla lagana 5-0 sa pola gasa
    protivnik u 1. pol nam nije puko u okvir gola a prema gola samo 2 puta impresivno





    kao sto vidite najuvjerljivi sam bio u ovom dijelu natjecanja sada iduci protivnik Bulevar ako se ne varam,pa idemo ostro

    u ligi nas je Kaskada nasapunjala ladno,to me boli vise nego da izgubim finale kupa,lp i lige
    t11_fan and MNK Kaskada like this.

  8. #748
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    @ wolf
    ma dobro, los izbor taktike i primam dva gola to prihvatam, ali imali smo isti broj suteva u okvir gola i nista. nema veze, prvenstvo je takmicenje gde ima sansi za popravni, ali u nokaut fazi nazalost nema.


    videcu da promenim strategiju i da igram kao t11 fan. kupim jeftine igrace od 5-5,50 zvezdica i sta uradim. u sledecoj sezoni ih prodam i ne boli me glava.
    naravno, nista od dvostrukih i eventualno trostrukih ali boze moj. mozda i bolje, manje ulaganja, manje nerviranja.
    s jednom napomenom, ne znam za druge, ali ja moram u timu imati specijalistu za slob. i kornere, tripujem da oni nose ekipu. tako da, za sledecu sezonu cu imati dvojicu specijalista koliko god da kostaju a ovi ostali neka budu radnici.
    Gomes nije imao specijalnost, pa je kidao iz prekida... 296 golova i 220 asistencija na 295 utakmica... Imam Ilića, specijalistu za slobodnjake u Partizanu, a juče mu je od 5 slobodnjaka u okvir gola odbranjeno 4...

  9. #749
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    @ wolf
    "Imam Ilića, specijalistu za slobodnjake u Partizanu, a juče mu je od 5 slobodnjaka u okvir gola odbranjeno 4..."

    nemoj da me teras da trazim post iz prosle sezone gde si napisao da je Ilic najzasluzniji sto je Partizan uzeo trostruku.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  10. #750
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    @ vedran

    ako smem da primetim u vezi tvoje pobede od 5:0. da je protivnik pratio tekmu, menjao bi ove sto su lose ocenjeni ( DC, AMC ) i probao drugu formaciju pa bi mozda poraz bio blazi.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

Page 75 of 108 FirstFirst ... 2565737475767785 ... LastLast