Page 85 of 108 FirstFirst ... 3575838485868795 ... LastLast
Results 841 to 850 of 1077
Like Tree1169Likes

Thread: ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆

  1. #841
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,540
    Evo ja sam sad gledao Celtic sa Bgd Utd profila, ali nisam mogao da navijam...

  2. #842
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,540
    Upravo sam pregledao sve utakmice, da vidim odnos povreda mojih timova i povreda protivnika... Belgrade United 9-4... FK Partizan 9-3... Celtic 3-3...

  3. #843
    Apprentice Najdox's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Bosnia & Herzegovina
    Posts
    195
    https://youtu.be/Jpyu2eitG3Q

    Najava utakmice Albanija - Srbija

  4. #844
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,540
    ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆-butd10.png

    Rutinski protiv boranije danas... Karatziolis je dao 4 gola, od toga 3 iz slobodnjaka... Pizarro je dao 2 gola, a Sorianini 1... @lespa Evo, Karatziolis koji nema skil za slobodnjake je danas dao 3 od 3, a Ilić, koji ima skil je šutirao 3 i sva tri je golman odbranio...

    ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆-4.jpg
    lespa likes this.

  5. #845
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,540
    ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆-butd10.png

    Karatziolis je odigrao 100. utakmicu za klub...

    ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆-5.png

  6. #846
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    @ top el

    vidim da si za neke igrace skupio dosta skil poena. ako je verovati iskusnijim menadzerima, nikako ne dodeljuj spec. vec idi na pozicije i/ili kvalitet.
    specijalnost i dodatne pozicije dodajte dok ima igrac 5* NIKAKO NI POD RAZNO kad postane skaut jer sporije napreduje a i ako lose igra lakse se proda sa 5* i par skilova do skauta nego kao najslabiji skaut pogotovo sada kad je kolicina kofere za skinut svedena na minimum

  7. #847
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    @@@@@@@ Mehmed Hasic
    kako si mi odigro u LP sa mojim panjevima
    MNK Kaskada likes this.

  8. #848
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Danas mi bolje ide na klupi Boca Juniors nego na Kaskadi. Veco stavi me za asistenta . Utakmica je bila dosta teška, igrači mnogo umorni prije utakmice na nekih 50-60%. Krenuli smo u formaciji 4-4-2, nakon što je Veco dobio direktni crveni karton prebacujem Modrića sa MC na DMC i začudjujuće mnogo dobro igraju. Suarez zabija u 43 min, baš u pravo vrijeme. Odlučujem da zamijenim Suareza i Perišića jer su pri izmaku kondicije i ubacujem Martineza i Reusa. Pri kraju utakmice protivnik pritišće mnogo jer bukvalno cijela ekipa crkava na terenu, a posebno Pjaca ali nemamo izmjenu za njega pa se odlučujem da umjesto napadača Henrya ubacimo Cantonu MC koji čim je ušao umalo da zabije za ali golman to skreće u korner. Posljednjih 9 minuta uglavnom lopta na sredini terena bez izglednih šansi ni na jednoj strani.


    Veco nadam se da si zadovoljan rezultatom.
    Mesa care ti si moj idol zato sam ti dao da vodis,a VECI cu se najebat mame sada
    MNK Kaskada and munchen like this.

  9. #849
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    @ vedran
    "a VECI cu se najebat mame sada"
    ha ha ha
    like like like
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  10. #850
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    @ vedran
    "a VECI cu se najebat mame sada"
    ha ha ha
    like like like
    a sta drugo jebo sebi mater pa poludit cu koji mu je kurac,nervozan sto mu cjela svlaciona jebe zenu,ajde care jebi i ti njima ja mu kazem al đabe konj ostaje konj....ma nije ni konj konji su plemenite zivotinje on je BUDALETINA ako ne i PAPUCAR
    lespa likes this.

Page 85 of 108 FirstFirst ... 3575838485868795 ... LastLast