Page 73 of 108 FirstFirst ... 2363717273747583 ... LastLast
Results 721 to 730 of 1077
Like Tree1169Likes

Thread: ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆

  1. #721
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by vedran boca juniors View Post
    Mesa sada se samo plaća mijenja i možeš se po tome ravnat ti si matematičar pa se zabavi,ja recimo nisam išao u toliku krajnost jer me to ne opterećuje baš toliko,ali recimo desilo mi se da mi skaut PERISIC kupljen kao skaut napreduje bolje nego igrač kupljen sa 5* i 19 god dok mi skaut ima 22-23 ako se ne varam s time da skauta uopće ne treniram a već je skoro 261Q a kupljen sa 8 Skila do 7* nevjerovatno moguće da sam potrefio jednog od sto
    Da, baš tako. Sad kad treniram igrača samo mu plaću povećavam a vrijednost ostane ista kao kad sam ga kupio. Prije 5 sezona je bilo obratno, slike mog igrača pokazuju sve detalje vezane za njegov napredak, platu i tržišnu vrijednost. Uočio sam promjenu prije 4 sezone kad sam kupio 16 nordgena i počeo da ih treniram. Još jednom da napomenem da je potpuno drugačija situacija sa treniranjem na nižim levelima, znam to, imam 3 laznjaka. Mislim da je to bio onaj update kad su nam povećali finansije na visokim levelima i tad se tržišna vrijednost mojih igrača povećala preko noći. Sad je vrijednost mojih akademaca na 127 miliona, dok na TL gotov svi su na 128 mil i pojavi se nekad na 129 mil e taj bas dobro napreduje. Kod tebe Veco taj skaut napreduje dobro jer mu je plata manja nego kod ostalih igrača (provjeri to).

  2. #722
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    @ kaskada

    "igrač 18-21 god sa sto vecom vrijednoscu i sa sto manjom platom najbolje napreduje".
    citam tvoj post i secam se jednog igraca DC cini mi se, bio je skup a bas mala plata. bilo mi cudno ali dobro je napredovao. hebote, igram 16 sezona a ne znam nista o igrici!
    kod kluba na drugom nivou sam potrosio 50-ak zelenih kofera na igraca ST, 19 god. spec. slob. ( nordgen) i napumpao mu osobine "napad". kvalitet 25 napad 38. posto mu nisam obnovio ugovor a povecao sam mu vrednost da li da ocekujem jos bolje igre od njega?
    Čim mu produžiš ugovor plata će da mu se poveća, pa ako imas kofera digni ga prvo na 7* pa tek onda produzi ugovor. Medjutim to nemora da znači da će dobro da igra, samo ćeš ga na dulji period zadrzat u ekipi. Potrazi na engleskom dijelu foruma temu treniranje igrača
    http://forum.topeleven.com/showthread.php?t=27993

  3. #723
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Ma plata zavisi od toga koji je kvalitet imao igrač kada je potpisivao ugovor... Dva potpuno ista igrača od 20 godina imaju različite plate, ako je jedan potpisao sa 20, a drugi sa 18 godina... Btw, povećava se vrednost igrača svaki put kad dobije skil poen, ali se meri u hiljadama, pa se to ne vidi na njegovom profilu...
    Baš tako, ne možemo uticati na platu igrača to tek vidimo kad kupimo igrača. Na prvom levelu se pojavi igrač kao kod Lespe sa malom platom i još ako je mlad dobro ce da napreduje sve dok ne potpise novi ugovor. Dalje, zaista se na kompu nemoze vidjet stvarna vrijednost mojih igrača ili igrača sa TL pa je tesko odluciti kojeg igraca da kupim jer su svi na 128 mil. Ali kad kupim par igrača i kad odem na mob i na prodaju igrača tada vidim jasnu razliku izmedju dva igrača od 128 mil - jedan zapravo ima vrijednost 127.500.000 dok drugi ima 128.400.000. Na kompu su obje ove vrijednosti zaokruzene na 128 mil. A sto se tice da ne vidim povecanje vrijednosti igraca nisi upravu, pa pogledaj slike koje sam postavio, sta ti nije jasno. Promjena je nastala u pola sezone nakon pomenutog update-a. Trenirao sam Salihamidzica i tacno nakon svakog povecanja od 1Q vrijednost 0,1 mil. Naravno na nizim levelima ce biti drugacije. Nakon update-a u pola sezone trenirao sam Salihamidzica još i tada sam primjetio da mu se vise ne povecava vrijednost. Čak sam probao i na drugim igračima i ništa. Valjda je nordeus shvatio kako da nas natjera da trosimo jos vise tokena

  4. #724
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860


    ovo jos nisam dozivio da neko dobije ocjenu 6 na tekmi i dobije skil,a igrac utakmice dobije 9.5 ocjenu i NULA skila...
    e hebem ti nordeus i njihove programere
    t11_fan and Najdox like this.

  5. #725
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by vedran boca juniors View Post


    ovo jos nisam dozivio da neko dobije ocjenu 6 na tekmi i dobije skil,a igrac utakmice dobije 9.5 ocjenu i NULA skila...
    e hebem ti nordeus i njihove programere
    Na prijateljskoj utakmici ne dobijaš dodatni skil za igraca utakmice, a taj prvi je bio na 80% i dobio 30%, ma znas ti to sve sam zahebavas hahahaha

  6. #726
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Na prijateljskoj utakmici ne dobijaš dodatni skil za igraca utakmice, a taj prvi je bio na 80% i dobio 30%, ma znas ti to sve sam zahebavas hahahaha
    hahaha pomalo

  7. #727
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Dal je moguce da su izbacili dresovr klubova a da nisu stavili na snizenje...

  8. #728
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843
    Danas poraz od drugoplasiranog kod kuće 0-2. Laganica povreda u 41' minuti, logika bez kartona za protivnika. Ponovo taj 85' i 88' minut kada primam 2 gola i to je to. Protivnik jeste jači, ali brate daj da me jednom pobijedi u cijeloj tekmi, a ne napadam ga 85' minuta i onda primam 2 gola iz 2 kornera. Moj napadač je ima 3 puta šansu jedan na jedan i sva tri puta mu je golman odbranio. On dobije ocjenu 7,5. Bravo nordeus 735. put. #SamoSloboda

  9. #729
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by Top El View Post
    Dal je moguce da su izbacili dresovr klubova a da nisu stavili na snizenje...
    da li to znaci da stizu novi dresovi?
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  10. #730
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    da li to znaci da stizu novi dresovi?
    Verovatno,ali sto nisu prvo stare stavili na snizenje...
    lespa likes this.

Page 73 of 108 FirstFirst ... 2363717273747583 ... LastLast