Page 44 of 108 FirstFirst ... 3442434445465494 ... LastLast
Results 431 to 440 of 1077
Like Tree1169Likes

Thread: ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆

  1. #431
    Rookie
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Rotterdam, Netherlands, Netherlands
    Posts
    91
    Trol poraz od 11.na tabeli, nema veze idemo dalje

    Sent from my Lenovo A680_ROW using Tapatalk

  2. #432
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by vedran boca juniors View Post
    ako nema visokih daj pametnog hahaha
    Nema... čekao sam 10 dana da se pojavi neki visok i mlad, al' 184 cm najviši što sam video...
    MNK Kaskada likes this.

  3. #433
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Nema... čekao sam 10 dana da se pojavi neki visok i mlad, al' 184 cm najviši što sam video...
    Moj golman je 180 cm visok i mislio sam da će mu to biti mana, ali evo 4 sezonu zaredom brani dobro. U ligi zasad primio samo 3 gola. Većinu lopti izbija u korner.

  4. #434
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Moj golman je 180 cm visok i mislio sam da će mu to biti mana, ali evo 4 sezonu zaredom brani dobro. U ligi zasad primio samo 3 gola. Većinu lopti izbija u korner.
    Cekaj Mesa da te moji napune pa ćeš drugacij pričati,ali ako imate dobru obranu visoku i stabilnu tada golman nije presudan moj je preko 190 visok pa prima glupe golove iz slobodnjaka,iz svalacione
    MNK Kaskada likes this.

  5. #435
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by vedran boca juniors View Post
    Cekaj Mesa da te moji napune pa ćeš drugacij pričati,ali ako imate dobru obranu visoku i stabilnu tada golman nije presudan moj je preko 190 visok pa prima glupe golove iz slobodnjaka,iz svalacione
    Igrali smo već ove sezone, šta si zaboravio poraz

  6. #436
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    drugari treba mi savet.
    posto igram u sva tri takmicenja i s obzirom na to da igraci gube dosta kondicije ukinuo sam treninge nekoliko sezona unazad. da li je to pogresna odluka? Naime, da li Nordeus zbog toga tretira moju ekipu kao neuigranu, nespremnu i da li su zbog toga vece sanse da mi se povredi igrac?
    da li da ipak ubacim istezanje sa dve crtice 3-4 sata pred tekmu cisto da zadovoljim formu?
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  7. #437
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    danas poraz u ligi prvaka u gostima ali ipak osiguran prolaz dalje kolo pre kraja zahvaljujuci rezultatu na drugoj tekmi.
    Nazalost, prekinut je niz od 18 tekmi bez poraza.

    ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆-capture-138.jpg
    munchen likes this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  8. #438
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    drugari treba mi savet.
    posto igram u sva tri takmicenja i s obzirom na to da igraci gube dosta kondicije ukinuo sam treninge nekoliko sezona unazad. da li je to pogresna odluka? Naime, da li Nordeus zbog toga tretira moju ekipu kao neuigranu, nespremnu i da li su zbog toga vece sanse da mi se povredi igrac?
    da li da ipak ubacim istezanje sa dve crtice 3-4 sata pred tekmu cisto da zadovoljim formu?
    Što igraš visoki presing? Ja uvek treniram moje igrače i uvek su puni sa kondicijom pred utakmicu... Dodam zelene kad nisu...

  9. #439
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Igrali smo već ove sezone, šta si zaboravio poraz
    Tada sam bio neiskusan ali u idućoj ni kožne gaće ti neće pomoć naravno ukoliko do tada osigurao titulu ili ti moram pustit....opet

  10. #440
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Pobeda u ligi,na tabeli smo 2.............
    ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆-screenshot_212.jpg☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆-screenshot_213.jpg

Page 44 of 108 FirstFirst ... 3442434445465494 ... LastLast