Page 43 of 108 FirstFirst ... 3341424344455393 ... LastLast
Results 421 to 430 of 1077
Like Tree1169Likes

Thread: ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆

  1. #421
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Prodajem igrača 1 skil do skauta,igrač za 47 lvl ako ko treba neka mi javi
    lespa likes this.

  2. #422
    Rookie
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Rotterdam, Netherlands, Netherlands
    Posts
    91
    Jos jedna dominacija u LS i obezbedjeno prvo mesto u grupi. Jurisamo na triplu krunu


    Sent from my Lenovo A680_ROW using Tapatalk
    Steppenwolf and MNK Kaskada like this.

  3. #423
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    @ wolf

    sa Seltikom igraš zanimljivu ligu. koliko je aktivnih menadžera?
    Ma nemam pojma, nisam obraćao pažnju... Znam samo da je jedan tim teška boranija i da me žestoko troluje protiv ostalih timova, pogotovo protiv timova gde su menadžeri odsutni...
    lespa likes this.

  4. #424
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆-fkp8.png

    Novi golman u timu, još jedan Poljak od metar i žilet, Robert Rosiak... Izgubio sam strpljenje sa rezervnim golmanom, a ni prvi golman ne brani na visokom nivou, pa daj šta daš, kad nema visokih...

    ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆-24.jpg

  5. #425
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆-butd10.png

    Novi omladinci dolaze sa ostrva St. Kitts and Nevis, oba defanzivci...

    ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆-21.jpg
    ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆-22.jpg

  6. #426
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Izvukao sam neriješeno (jedva) u LP protiv ekipe sa 22 nordgena (prosjek godina 18,5). I ja sam malo kombinirao sa nekim novim igračima pa nije bilo tečne igre. U 9 min skraćeni korner izvodi Barrueto i visoki napadač McCormick zabija za 0:1. Protivnik uzvraća na isti način u 33 min. Od tada kreće borba na sredini terena i iako moj tim ima terensku nadmoć ne uspijeva doći do čistog šuta po golu. Problem nastaje kad mi se povredjuje plejmejker Ovlisen, tad protivnik počinje da pritišće gadno i jedva smo se odbranili do kraja smo pokusavali sa 3 napadača da igramo ali bezuspjesno, rezultata je ostao 1:1.

    Treba nam pobjeda u zadnjem kolu protiv Čukaričkog za prolaz dalje i vjerovatno okršaj sa Celtic 1888 u 1/8 finala LP.

  7. #427
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Click image for larger version. 

Name:	FKP8.png 
Views:	20 
Size:	2.7 KB 
ID:	54668

    Novi golman u timu, još jedan Poljak od metar i žilet, Robert Rosiak... Izgubio sam strpljenje sa rezervnim golmanom, a ni prvi golman ne brani na visokom nivou, pa daj šta daš, kad nema visokih...

    Click image for larger version. 

Name:	24.jpg 
Views:	20 
Size:	33.4 KB 
ID:	54669
    ako nema visokih daj pametnog hahaha
    Steppenwolf likes this.

  8. #428
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Izvukao sam neriješeno (jedva) u LP protiv ekipe sa 22 nordgena (prosjek godina 18,5). I ja sam malo kombinirao sa nekim novim igračima pa nije bilo tečne igre. U 9 min skraćeni korner izvodi Barrueto i visoki napadač McCormick zabija za 0:1. Protivnik uzvraća na isti način u 33 min. Od tada kreće borba na sredini terena i iako moj tim ima terensku nadmoć ne uspijeva doći do čistog šuta po golu. Problem nastaje kad mi se povredjuje plejmejker Ovlisen, tad protivnik počinje da pritišće gadno i jedva smo se odbranili do kraja smo pokusavali sa 3 napadača da igramo ali bezuspjesno, rezultata je ostao 1:1.

    Treba nam pobjeda u zadnjem kolu protiv Čukaričkog za prolaz dalje i vjerovatno okršaj sa Celtic 1888 u 1/8 finala LP.
    Celtic 1888,Celit warriors,Samndia,Ja,ti brate mili od prvih 7 iz nase life 5 nas skupa u LP
    Mesa ja smanjio gas u LP sacujem da tebe u knock out rundi dobuijem da te nasapunjam

  9. #429
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    U ligi prvi, večeras slijedi teška utakmica sa drugim na tabeli.


  10. #430
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843
    Danas pobjeda protiv jačeg prptivnika koji je pratio meč, ja logično nisam. Pobijedio sam 2-0. Od koga sam jučer izgubio, a koga sam danas dobio, to je nevjerovatno. #SamoSloboda

Page 43 of 108 FirstFirst ... 3341424344455393 ... LastLast