Page 27 of 76 FirstFirst ... 17252627282937 ... LastLast
Results 261 to 270 of 756
Like Tree1384Likes

Thread: Sezona 73 - 15.Novembar - Kako Vam ide?

  1. #261
    Apprentice Стефан Глишић's Avatar
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    152
    Važna pobeda u LŠ protiv ekipe od koje smo izgubili prošli put. Imamo kvalitetniju ekipu dominirali smo i prošli meč ali smo se ispromašivali i izgubili. Ovoga puta ponovo potpuna dominacija i opet promašen čist zicer u prvom poluvremenu, jedan na jedan sa golmanom i opet golman brani čudesno kao i u prvom meču. Mislio sam da će me opet istrolovati ali u drugom rutinski tri komada i uzvratili smo protivniku za taj poraz od prošlog puta. Kao što već rekoh veoma važna pobeda jer nas je ostavila u trci za prolaz dalje, biće neizvesno do kraja.




    PS: Moram da na pomenem još jednom smejuriju od izveštaja. Kaže ovako: Ronaldo je postigao sjajan gol ( a dao gol iz penala ), a potom sledeća rečenica u izveštaju kaže Ronaldo-bio je sjajan. Hahahahha kakve gluposti majko mila, strašno...
    AC Milan 21 and t11_fan like this.

  2. #262
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    Da bili su "mnogo" jaci od nas za sudiju koji je direktno resio mec, nismo pratili mec tako da nismo ni mogli zatvoriti rupu na sredini terena


  3. #263
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843
    Ne volim ispast nekulturan i vulgaran al ovo sranje od igrice je prevršilo svaku mjeru. Pa ja se sa ubjedljivo najjačom ekipom borim za jebeno 10 mjesto. Jebem vam sve odreda, konji marke dorat. Koji ste vi turboglupani ja to ne mogu da vjerujem. Pa šta moram da uradim da ova moja ekipa počne da igra jebote ? Koji vam je kurac više, šta me jebete 10 sezonam nedate nam da igramo igricu, nabijem vas na kintona. Nikada više neću ući u ovo sranje od igrice, evo kunem se majkom i ocem da je više nikada neću pokrenuti. Nabijem Vas i vaš top11. Hvala, doviđenja i prijatno.

  4. #264
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Derbi je opravdao ocekivanja ali nazalost smo izgubili od jedne prosecne ekipe :-))))
    Vodilo smo u 2 navrati 1:2, 2:3 ali nije nam bilo sudjeno da pobedimo. Cestitke Milanu na zasluzenoj pobedii


    Idemoooooooooooooooooooo
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  5. #265
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Quote Originally Posted by munchen View Post
    Ne volim ispast nekulturan i vulgaran al ovo sranje od igrice je prevršilo svaku mjeru. Pa ja se sa ubjedljivo najjačom ekipom borim za jebeno 10 mjesto. Jebem vam sve odreda, konji marke dorat. Koji ste vi turboglupani ja to ne mogu da vjerujem. Pa šta moram da uradim da ova moja ekipa počne da igra jebote ? Koji vam je kurac više, šta me jebete 10 sezonam nedate nam da igramo igricu, nabijem vas na kintona. Nikada više neću ući u ovo sranje od igrice, evo kunem se majkom i ocem da je više nikada neću pokrenuti. Nabijem Vas i vaš top11. Hvala, doviđenja i prijatno.
    S njima ne mozes lepo nego samo nekulturno mi pametni vise psujemo......

  6. #266
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843
    Quote Originally Posted by Top El View Post
    S njima ne mozes lepo nego samo nekulturno mi pametni vise psujemo......
    Slažem se. Uvijek sam se suzdržavao da ne pišem gluposti ali je to nemoguća mislija suzdržat se vulgarnih komentara. Bukvalno mi je pun qrac ovog njihovog sranja. Drago mi je što je igrica postala hit a napravljena je tamo kod vas, u Srbiji. Drago mi je što je Srbija pokazala da je jedna od jačih zemalja u svijetu što se tiče programiranja. Ali brate više od 3 godine se nerviram. Ajde ono na početku razumijem, ali sada, više od 3 mjeseca ja svaki dan ulazim, pokušavam da napravim ekipu da mogu barem nekog da dobijem, i na kraju me naprave budalom. Kakvu god taktiku da upotrijebim, kakvu god ekipu da imam ja nikoga ne mogu da dobijem. Pa neću više da je igram kada bi mi sad rekli da ću svaku narednu sezonu da budem prvi, samo da povremeno uđem u igricu. Jednostavno ne mogu više. Svim igračima ovdje na forumu želim što više osvojenih titula dok budete igrali ovo sranje od igrice. Pozz iz Tuzle. #SamoSloboda

  7. #267
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Quote Originally Posted by munchen View Post
    Slažem se. Uvijek sam se suzdržavao da ne pišem gluposti ali je to nemoguća mislija suzdržat se vulgarnih komentara. Bukvalno mi je pun qrac ovog njihovog sranja. Drago mi je što je igrica postala hit a napravljena je tamo kod vas, u Srbiji. Drago mi je što je Srbija pokazala da je jedna od jačih zemalja u svijetu što se tiče programiranja. Ali brate više od 3 godine se nerviram. Ajde ono na početku razumijem, ali sada, više od 3 mjeseca ja svaki dan ulazim, pokušavam da napravim ekipu da mogu barem nekog da dobijem, i na kraju me naprave budalom. Kakvu god taktiku da upotrijebim, kakvu god ekipu da imam ja nikoga ne mogu da dobijem. Pa neću više da je igram kada bi mi sad rekli da ću svaku narednu sezonu da budem prvi, samo da povremeno uđem u igricu. Jednostavno ne mogu više. Svim igračima ovdje na forumu želim što više osvojenih titula dok budete igrali ovo sranje od igrice. Pozz iz Tuzle. #SamoSloboda
    Hahahah dobar ti je taj vic prva u svetu jedino po siromastvu..........
    munchen likes this.

  8. #268
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843
    Quote Originally Posted by Top El View Post
    Hahahah dobar ti je taj vic prva u svetu jedino po siromastvu..........
    Hahahaha realno. Ali su ovom igricom pokazali da su u vrhu programiranja, u to sam siguran !

  9. #269
    Apprentice Стефан Глишић's Avatar
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    152
    Doveli smo još dva igrača jutros za ukupno pet tokena. Potrebne su kvalitetnije izmene tako da će neki slabiji da idu na prodaju....
    Sezona 73 - 15.Novembar - Kako Vam ide?-uploadfromtaptalk1448346160833.jpgSezona 73 - 15.Novembar - Kako Vam ide?-uploadfromtaptalk1448346170078.jpg
    t11_fan likes this.

  10. #270
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    @Стефан Глишић
    ST kojeg si doveo je nordgen, a vjeruj da će i taj DR-DC od 21g imati dobar razvoj, jer oba dolaze iz bot timova. Imam igrače iz takvih klubova u svom glavnom timu.
    Ex top eleven player


Page 27 of 76 FirstFirst ... 17252627282937 ... LastLast