Page 1 of 9 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 86
Like Tree83Likes

Thread: Sezona 84 - 18. Septembar - Kako vam ide?

  1. #1
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173

    Sezona 84 - 18. Septembar - Kako vam ide?



    ☆ Kakvi ste sa tokenima? ☆



    ☆ Da li ste zavrsili sve nadogradnje stadiona? ☆



    ☆ Koju ste formaciju pripremili za novu sezonu ? ☆



    ☆ Da li planirate da dovedete/prodate neke igrace? ☆




    Srećno svima

  2. #2
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Dobro jutro

  3. #3
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Cha je napustio Celtic 1888... 7 sezona, 13 trofeja... Davao je gol, u proseku, na svakoj trećoj utakmici... Svih 7 sezona je imao prosečnu ocenu preko 7.5...

    Sezona 84 - 18. Septembar - Kako vam ide?-5a.jpg
    lespa likes this.

  4. #4
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    I Clifford je napustio Celtic 1888... Oduvek je hteo da bude Kerins umesto Kerinsa i da nije bilo Kerinsa, verovatno bi i bio 8 sezona, 16 trofeja...

    Sezona 84 - 18. Septembar - Kako vam ide?-5b.jpg
    lespa likes this.

  5. #5
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Krenuli smo sa petardom, razlika u kvaliteti očigledan pa se nisam ni trudio sa bonusima ili praćenjem utakmice. Zbog ozljede DMR u igru je ušao MC ali to uopšte nije uticalo ni na igru ni na rezultat.


  6. #6
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    U drugoj utakmici kupa identičan rezultat, napadači još nisu proradili pa većinu golova zabijaju MC i to uglavnom iz prekida.


    Chris najbolji navijač thanks

  7. #7
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    U protekloj sezoni oboreni su rekordi kluba. Najbolji strijelac kluba je sada Gil (ST/AMR), najbolji asistent Spathis (ST/AML) i rekorder po broju odigranih utakmica je Truszczynski (GK). Isto tako prekinuli smo crni niz izgubljenih finala Lige Šampiona.

  8. #8
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Loše je krenulo u Ligi Šampiona:


    Hvala navijači
    Nije mi jasno kako sam odigrao samo 1:1 protiv 2 klase slabijeg protivnika, igram sa mobitela pa kad god idem da mijenjam igrače i formaciju igra ima običaj da me izbaci, vratim se i stoji rezultat 1:1.

    Evo i grupa u LŠ:

    Kad malo bolje promislim, možda ne bi bilo loše biti drugi u grupi i na taj način propustiti utakmice sa prvacima grupa B, F i H do finala. Jedino ostaje problem prvak grupe A koji je gladan revanša nakon što sam ga izbacio u polufinalu prošle sezone. Treba nekad i taktički odigrat

  9. #9
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Krenula je i liga, iste ekipe kao i prethodnih sezona s izuzetkom Lipe NPK:


    Protivnik malo jači, gostujući teren, ne pratim utakmicu i naravno poraz:

    Imam loš predosjećaj u vezi ove sezone, mislio sam da odustanem od prva 4 mjesta i da se borim za mjesta od 4. do 8. i da udjem u jubilarnu Super Ligu naredne sezone, ali izgleda da će čak biti teška bitka za promociju u naredni level.

    Izgleda da ce ovo biti loša sezona za napadače, MC se mnogo ispucavaju umjesto da dodaju loptu do ST, čak su i odbrambeni igrači postigli više golova od napadača:

    Ovo je vjerovatno najslabiji tim u posljednjih 10-15 sezona.

  10. #10
    Banned
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    GB
    Posts
    84
    Level 47. Trajno obrisao nalog! Debil od moderatora ne može da shvati prostoproširenu rečenicu! Tri puta ga pitam i tri puta čovek ne konta! Svojom bahatošću i svojim ponašanjem doveli su do toga da je većina igrača koja je s njima bila od samog početka ove igre istu napustila. Đalović, Kasapin, Ćodo, Vojvodić i mnoštvo drugih igrača napustili su TE jer nisu mogli debilima moderatorima da objasne neke opšte stvari. Na moje pitanje zašto ste moju ekipu koja je level 47 stavili u LŠ sa ekipama koje su level 48, evo šta je debil (Nenad) odgovorio!!!

    Hvala ti što si nam pisao.
    Moguće je da nivoi MENADŽERA između timova u Ligi Šampiona budu različiti, ali to nema uticaja na ukupne šanse za pobedu. Nivoi KLUBOVA svih takmičara mogu da budu različiti jer Liga Šampiona nije obična liga (kao što samo ime kaže), već tamo mogu da se takmiče samo naj bolji timovi koji su se kvalifikovali za takvu vrstu takmičenja.
    U Ligi Šampiona, ne mogu da se takmiče većina menadžera, jer nisu još spremni za to. Zbog toga smo napravili takav sistem igre (kao i u realnom fudbalu), jer i dan danas svi timovi širom sveta maštaju kako bi dostigli taj vrhunac, da se takmiče u Ligi Šampiona.


    Izvinite, a kakve veze ima ovaj odgovor sa mojim pitanjem? Zašto se u LŠ ne takmičim sa hiljadama menadžera koji su level 47? Zašto ste me stavili sa levelom 48 u LŠ i u Kupu (kup već 10 sezona igram sa jačim protivnicima)?

    Hvala ti što si nam opet pisao.

    Kao što smo rekli u predhodnoj poruci, u Ligi Šampiona, ne mogu da se takmiče većina menadžera, jer nisu još spremni za to. Zbog toga smo napravili takav sistem igre (kao i u realnom fudbalu), jer i dan danas svi timovi širom sveta maštaju kako bi dostigli taj vrhunac, da se takmiče u Ligi Šampiona.
    I isto tako, vezano i za Kup i za Ligu Šampiona, moguće je da nivoi MENADŽERA između timova u Ligi Šampiona budu različiti, ali to nema uticaja na ukupne šanse za pobedu. Nivoi KLUBOVA svih takmičara mogu da budu različiti jer Liga Šampiona nije obična liga (kao što samo ime kaže), već tamo mogu da se takmiče samo naj bolji timovi koji su se kvalifikovali za takvu vrstu takmičenja.

    Nadamo se da smo objasnili.

    Pozdrav


    P.S. Objasnite svom debilčiću da se "naj bolji" piše zajedno (najbolji).

    I slobodno mi se napasite guznih dlaka baš k'o zeko kelerabe!

    Zbogom!
    Albator1 and Steppenwolf like this.

Page 1 of 9 123 ... LastLast