Page 3 of 49 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 21 to 30 of 486
Like Tree506Likes

Thread: Sezona 88 - 8. Januar - Kako vam ide?

  1. #21
    Newbie
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    40
    Pozdrav svima. Mislim da sam najmladji na forumu, ali imam jedno pitanje. Bio sam u problemima sa kvalitetom igraca i svake sezone kuburim sa parama, dok tokene uvek imam 100+. Kupio sam 6-7 igrača i otišao u -650m sad mi je ostalo -390m i imam 6 dana za isplatu duga. Šta se dešava sa ekipom ako ne isplatjm u tih dana? I je l' zna neko koliko puta dnevno ili kako već to ide ona investicija 1.12m za reklam, jer mi je to vrh ali malopre sam 10-15 puta to uradio i više ne može.

  2. #22
    Addicted
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    733
    Quote Originally Posted by bojangjks View Post
    Pozdrav svima. Mislim da sam najmladji na forumu, ali imam jedno pitanje. Bio sam u problemima sa kvalitetom igraca i svake sezone kuburim sa parama, dok tokene uvek imam 100+. Kupio sam 6-7 igrača i otišao u -650m sad mi je ostalo -390m i imam 6 dana za isplatu duga. Šta se dešava sa ekipom ako ne isplatjm u tih dana? I je l' zna neko koliko puta dnevno ili kako već to ide ona investicija 1.12m za reklam, jer mi je to vrh ali malopre sam 10-15 puta to uradio i više ne može.
    Pozdrav
    Kad sam ja bio u takvom problemu i nisam isplatio na vreme dug
    gubio sam igrace,tipa Nordeus ti uzme igraca i smanji dug za vrednost tog igraca,ako se dobro secam
    Za reklamu nzm,ne praktikujem to
    Ako vec kazes da imas dosta tokena mogao bi da kupis pare u krajnjem slucaju...
    Koji si nivo?
    Ja sam neko vreme bas kuburio sa parama,svakako najbolji nacin za zaradu su dobri rezultati u takmicenjima,prodaj kog igraca koji ti ne treba ako imas i valja ces se izvuci
    MNK Kaskada likes this.

  3. #23
    Addicted
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    733
    Cekajuci pocetak lige hahaha

    Sezona 88 - 8. Januar - Kako vam ide?-screenshot_67.jpg

  4. #24
    Newbie
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    40
    20 nivo. Ma da im dam 85T da bih izmirio dugove - nemaaa šanse😂
    Prodao sam sve što se prodati može, ali ono što me j*** je to što nisam gradio stadion bio sam u fazonu ma ko da je bitno, a nisam razmišljao o parama haha, a još dugo nisam igrao pa počeo pre oko 10meseci opet.

  5. #25
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by bojangjks View Post
    20 nivo. Ma da im dam 85T da bih izmirio dugove - nemaaa šanseߘŠProdao sam sve što se prodati može, ali ono što me j*** je to što nisam gradio stadion bio sam u fazonu ma ko da je bitno, a nisam razmišljao o parama haha, a još dugo nisam igrao pa počeo pre oko 10meseci opet.
    30 je reklama na dan. Ako ne izmiriš dugove u roku od 7 dana onda će nordeus da ti prodaje najbolje igrače redom. Ako imaš samo 14 igrača u timu nakon svakog tvog prodanog igrača uvalit će ti penzionera za džabe (3*).

  6. #26
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Ubo sam dobrog nordgena izgleda.
    Sezona 88 - 8. Januar - Kako vam ide?-screenshot_2017-01-10-11-10-35.jpg
    3* je, sad ide spec, pa 2 pozz, pa na 9* ako mogne.

  7. #27
    Dreamer
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Belgrade,Serbia
    Posts
    348
    Jutros na zrebu pola lige je moja jacina ili malo jace druga polovina za sad deluju slabo po ovome promocija je realan domet liga sampiona ako me sreca pogleda.
    Liga sampiona : isto izjednacena grupa trebalo bi bar da budem treci.
    Kup: dosta lako sam se plasirao u drugo kolo protivnik po meri.
    Obnova ekipe zavrsena potroseno oko 30T (bilo je i par neuspelih aukcija) samo jedan igrac ostao od prosle sez.
    Viktor Stefanovic likes this.

  8. #28
    Addicted
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    733
    Quote Originally Posted by bojangjks View Post
    20 nivo. Ma da im dam 85T da bih izmirio dugove - nemaaa šanse
    Prodao sam sve što se prodati može, ali ono što me j*** je to što nisam gradio stadion bio sam u fazonu ma ko da je bitno, a nisam razmišljao o parama haha, a još dugo nisam igrao pa počeo pre oko 10meseci opet.
    Svakako po mom misljenju kupovina para treba da bude poslednja opcija,ako mozes
    na bilo koji drugi nacin da se izvuces iz dugova odlicno...Mada ako te stisnu dugovi,nzm
    mozda je i bolje da im das tih 85t ili kolko ti je vec potrebno za stabilnost,jer se sigurno isplati na duze staze...
    Ako ti nordeus proda sve najbolje igrace ostajes sa matorcima koji ne mogu da prave uspeh u takmicenjima,samim tim nema
    para posto si sam rekao da od stadiona nemas neku zaradu,a nemas ni sta da prodas i vremenom ces opet da upadnes u minus
    i bices u daleko goroj situaciji nego sad jer nordeus nece imati sta da ti proda
    Ne znam kakva ti je transfer lista,koliko lako se prodaju igraci...kad sma bio u dugovima
    kupovao sam matorce,one free agent igrace za dzabe pa ih prodavao za nesto para,mada potrebna ti je vrlo aktivna
    transfer lista da bi neko kupio takve matorce,ja sam imao srece...Moje misljenje je da ti je sad najbitnije da po svaku cenu
    sacuvas tim koji moze da se bori za najvise pozicije samim tim i najvece nagrade
    Viktor Stefanovic likes this.

  9. #29
    Addicted
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    733
    Pocela liga,ponovo bez i jednog prijatelja u ligi...
    Sanse za titulu postoji,Partizan ima najveci kvalitet
    u ligi 102%,odma iza nas FC Real Bohnice sa 101%
    tu je jos 5 klubova sa 90+ kvalitetom a ostali su svi oko 80/85,tako da je sve otvoreno,sve je moguce
    Puno srece svima

    Sezona 88 - 8. Januar - Kako vam ide?-screenshot_69.jpg
    Steppenwolf and Shadow like this.

  10. #30
    Newbie
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    40
    Kako se postavlja slika ovde?
    Inače u ligi mi niko nije ni do kolena, najjači je za 15% ispod mene. I jutros bili umorni igrači i ladno sam izgubio... A imao 1:0 i ovi u 50' dobili crveni i preokrenu na 1:3 zbog umora igrača.
    Ko je izmislio ovu Nivea ligu da se igra prva 3 dana sezone svaki dan?!

Page 3 of 49 FirstFirst 1234513 ... LastLast