Thread: Sezona 90 - 5. Mart - Kako vam ide?

VIP
    Sep 2014
    Beograd
    11,542
    Sjeba te, Meša, Lav Jašin za produžetak... A i da si ga dao, opet bi primio u 90. minutu... Siniša je stari Nordeusov miljenik

Morat ću ga prijavit
    Izgubio prvu sa 2 gola zaostatka pa mi pobjeda od 1 gol ništa ne znači. Kad sam krenuo na sve ili ništa sjevnu kontra i hbga.

Poslano sa mog LG-X210 koristeći Tapatalk

4. #124
    Newbie
    Mar 2017
    5
    Sezona 90 - 5. Mart - Kako vam ide?-screenshot_1.jpgSezona 90 - 5. Mart - Kako vam ide?-screenshot_2.jpgSezona 90 - 5. Mart - Kako vam ide?-screenshot_3.jpg

Teska utakmica protiv barcelone, ali na kraju nas MC Saputra daje dva gola, jedan na asistenciju, i ovo pobedom smo preuzeli 1 mesto

11,542
    Derbi kola, protiv 2. na tabeli... Stari znanac i ovog puta je polomio zube protiv Kelta... Sve je bilo gotovo u prvih 45 minuta...

7. #127
    VIP
    Sep 2014
    Beograd
    11,542
    United je opet uspeo da ostane neporažen protiv favorita i obezbedi nastavak takmičenja... U poslednjem kolu direktan okršaj za Top 16 LŠ...