Page 27 of 30 FirstFirst ... 172526272829 ... LastLast
Results 261 to 270 of 297
Like Tree514Likes

Thread: Sezona 92 - 30.April - Kako vam ide?

  1. #261
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Ma koliko bilo lepo da imaš igrače koji pokrivaju 2-3 pozicije, njima se treninzi razlivaju na previše atributa... Najlakše je individualno trenirati igrače sa 1 pozicijom...

    Štoperima i bekovima je bitno po 8 atributa, a PRESING IGRA pokriva 5... TERETANA štoperima pokriva KONDICIJU i SNAGU, a TRKA IZDRŽLJIVOSTI bekovima pokriva KONDICIJU i BRZINU... Ostaje još IGRA GLAVOM za štopere i CENTARŠUT za bekove, a i jedno i drugo pokriva ODBRANA CENTARŠUTA...
    Ako umesto TERETANE i TRKE IZDRŽLJIVOSTI koristiš ISTEZANJE i za bekove, i za štopere, praktično sa 3 treninga možeš da pokriješ celu poslednju liniju...

    Sezona 92 - 30.April - Kako vam ide?-1yy.jpg
    lespa and Crvena Zvezda like this.

  2. #262
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    @ wolf

    Ma ne radim više power training jer nema više zelenih a ni stare verzije a mrzi me da provaljujem koji igrač dobro napreduje po novoj verziji mada se to kao što si ti rekao vidi koji igrač posle nedelju dana dobije ocenu a koji ne...
    proučiću sve tvoje postove i probati da pronađem trening koji odgovara ekipi...
    hvala ti.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  3. #263
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    ispadanje u polufinalu Lige prvaka koje nisam očekivao. sa jučerašnjim porazom u finalu Kupa izgleda da je ekipa ušla u lošu formu onda kad je najvažnije.
    Ne znam zašto je njegov DC igrač tekme kad je očigledno da je golman ključ pobede.

    Sezona 92 - 30.April - Kako vam ide?-capture111.jpgSezona 92 - 30.April - Kako vam ide?-capture112.jpgSezona 92 - 30.April - Kako vam ide?-capture113.jpgSezona 92 - 30.April - Kako vam ide?-capture114.jpg
    Last edited by lespa; 05-24-2017 at 04:17 PM.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  4. #264
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    @ wolf

    Ma ne radim više power training jer nema više zelenih a ni stare verzije a mrzi me da provaljujem koji igrač dobro napreduje po novoj verziji mada se to kao što si ti rekao vidi koji igrač posle nedelju dana dobije ocenu a koji ne...
    proučiću sve tvoje postove i probati da pronađem trening koji odgovara ekipi...
    hvala ti.
    Pa vec sam ti rekao u ovoj temi kako da provališ brzinu napretka igrača... Samo skroluj unazad... A ako ne radiš power trening onda gledaj da nivelišeš igrače da im bitni atributi budu na najmanje 100% na početku sezone, odnosno na 120% na kraju...
    Last edited by Steppenwolf; 05-24-2017 at 05:03 PM.
    lespa likes this.

  5. #265
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Pa vec sam ti rekao u ovoj temi kako da provališ brzinu napretka igrača... Samo skroluj unazad... A ako ne radiš power trening onda gledaj da nivelišeš igrače da im bitni atributi budu na najmanje 100% na početku sezone, odnosno na 120% na kraju...
    Probao sam danas nakon tekmi da treniram igrače po zonama i to zadnja linija ( odbrana + f/m ) i zone AM_ + ST ( napad + f/m) i čini mi se da se brže pune krugovi kod trening bonusa. videću u novoj sezoni kako se situacija odvija.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  6. #266
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    Probao sam danas nakon tekmi da treniram igrače po zonama i to zadnja linija ( odbrana + f/m ) i zone AM_ + ST ( napad + f/m) i čini mi se da se brže pune krugovi kod trening bonusa. videću u novoj sezoni kako se situacija odvija.
    Ma za trening bonuse samo ovo udri... Treba ti 8 igrača koji ne igraju, 4 odbrana i 4 napad, najbolje veznjaci da budu, ostaje ti 17 igrača da igraju 2 utakmice dnevno i njih treniraj posle kako hoćeš... Iz 4 puta digneš bonus sa 8% na 10%

    Sezona 92 - 30.April - Kako vam ide?-1y.jpg
    lespa likes this.

  7. #267
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Ma za trening bonuse samo ovo udri... Treba ti 8 igrača koji ne igraju, 4 odbrana i 4 napad, najbolje veznjaci da budu, ostaje ti 17 igrača da igraju 2 utakmice dnevno i njih treniraj posle kako hoćeš... Iz 4 puta digneš bonus sa 8% na 10%

    Click image for larger version. 

Name:	1y.JPG 
Views:	57 
Size:	43.1 KB 
ID:	82567
    Ma siguran sam da si ti u pravu za sve ovo ali hoću malo da eksperimentišem i da forsiram trening po zonama. Videću kako će reagovati ekipa na te vežbe iako sam siguran da je sve to šminka i ništa više od toga ali eto da probam. Vidim da koje god čovek vežbe da odabere najčešći skil poeni su kondicija i brzina. Nije ni čudo da igrači imaju više razvijen f/m od ostalih osobina. bar je tako kod mene...
    nešto u zadnje vreme nemam bonus spec trener pa više ne mogu sa tri treninga od 6% kond. da dođem do 10% bonusa. jbg
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  8. #268
    Addicted
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    733
    Лига невероватно висока победа над квалитетним противником
    Проверио сам и играчи су му били нормално распоређени,не разбацани по
    терену...

    Sezona 92 - 30.April - Kako vam ide?-screenshot_10.jpg

    Први фаворит за титулу избачен
    морао сам да препустим напад
    противнику и да чекам своју шансу што се
    испоставило врло продуктивно,поготово ако се
    узме у обзир да је противник гол постигао из једне
    једине праве шансе...

    Sezona 92 - 30.April - Kako vam ide?-screenshot_11.jpg

    2. финале НЛ обезбеђено,пре пар сезоне завршио сам
    са тацном са бројем 2 надам се да овај пут стиђе трофеј у витрину

    Sezona 92 - 30.April - Kako vam ide?-screenshot_12.jpg
    Crvena Zvezda likes this.

  9. #269
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Gledao sam osobine najboljeg u ekipi ( Holth ) i vidim da su se bitni atributi za njegove pozicije napunili sa 150+ procenta tako da i ne čudi što mu je učinak po sezoni 60 - 70 golova. Jedini atribut " udaranje glavom" je na samo 80 % ali pošto igra kao krilo i nije toliko bitno. S obzirom da sam se uverio u ono što Wolf piše u svojim postovima a to je da se na igrača sa 2-3 pozicije razliva previše atributa, možda bi trebalo da naslednik Holth-a bude igrač koji samo igra na poziciji AMR. Zanimljivo, iako je u setu mojih standardnih vežbi bila i vežba " piggy in the middle" koja podrazumeva atribut agresivnost moji napadači nisu dobijali taj skil što se vidi u njihovim osobinama. znači, igrica daje prednost onim vežbama koje pune bitne atribute za njihove pozicije.
    Sezona 92 - 30.April - Kako vam ide?-capture110.jpgSezona 92 - 30.April - Kako vam ide?-capture111.jpg

    Takođe, primećujem da je DC igračima bitna snaga i igranje glavom ali ako pokrivaju i bekovske pozicije onda skil poeni odlaze na centaršut i / ili dodavanje ako pokrivaju i poziciju DM_ što je kontraproduktivno o čemu je Wolf pisao ovih dana. Vidim da je osobina agresivnost bitna samo kod igrača zadnje linije pa treba izbegavati vežbe sa tom osobinom kod treninga ostalih zona i da sve pozicije koje završavaju sa L i/ili R imaju centaršut kao bitnu osobinu. Dobar primer su igrači Tadić kome se atribut centaršut napunio na 161% ili Santos kome se zbog pozicije DMR napunio atribut dodavanje na 175%. svi ti skil poeni su mogli otići na atribut snagu ili recimo pozicioniranje.

    Dakle, Wolf druže u pravu si igrači treba da pokrivaju jednu poziciju kako bi se skil poeni raspoređivali na bitne atribute. Eto, godinu dana ako ne i duže otkako je uvedena novina oko treninga a ja nisam to ni primetio. Očigledno mi je bilo bitno da samo dođem do 10% trening bonusa i nisam ni obraćao pažnju na ove stvari.
    Sezona 92 - 30.April - Kako vam ide?-capture112.jpgSezona 92 - 30.April - Kako vam ide?-capture113.jpgSezona 92 - 30.April - Kako vam ide?-capture114.jpgSezona 92 - 30.April - Kako vam ide?-capture115.jpg
    Last edited by lespa; 05-25-2017 at 05:04 PM.
    Nemanja96 likes this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  10. #270
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Ma to na 10% izguraš sa 6% potrošene kondicije po igraču, a ostale treninge radiš kako odgovara igračima... I nemoj samo AMR ili AML, nek imaju i MR, odnosno ML... Razlika je samo pozicioniranje, ali je vrlo zajebano kada ML ili MR imaju jak šut i završnicu, što ML i MR nemaju sami po sebi... Imaćeš opciju da igraš defanzivniju formaciju, a krila će ti i dalje ubijati u napadu... Pa video si Khisamova, 90% vremena je proveo igrajući kao ML, a na AML je išao samo ako jurim rezultat...
    lespa likes this.

Page 27 of 30 FirstFirst ... 172526272829 ... LastLast