Page 15 of 71 FirstFirst ... 513141516172565 ... LastLast
Results 141 to 150 of 710
Like Tree1876Likes

Thread: Sezona 99 - 12. Novembar - Kako vam ide?

  1. #141
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Eh da nije nordeusu 9 tokena po svakom igraču, mogao bih cijeli tim lagano sa Kaskade 3 na Kaskadu 4 prebacit.
    Pa možeš i ovako... Jeftinije ti je za igrača na 99% dati 9, nego 39 tokena...
    Madridista and Rašo 76 like this.

  2. #142
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Taman završim utakmicu i hoću da odradim treninge, kad se nakači lik da igra prijateljsku... Inače svaki drugi dan igra prijateljsku sa mnom, nekad i dve... Ajde to što mi uzme 10 minuta života, da sačekam da se završi utakmica, nego mi često pomeri tajmer za odmor, a ne primetim na vreme... Taman stisnuo "cancel" da poništim prijateljsku i nastavim trening, kad on zakazao novu minut kasnije... Nisam mogao da prekinem... E nećeš ga majci više... Odmah je odleteo iz prijatelja... Nekim ljudima stvarno treba crtati...

  3. #143
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Kurvinska igra... Protivnik jači 24%... Meni skoro ceo tim preko ocene 7, njemu jedna 8. i dve 7.
    Nema veze, dobar rezultat za revanš, ako budemo ovako igrali, prolazimo...

    Sezona 99 - 12. Novembar - Kako vam ide?-1bmmmmmmm.jpgSezona 99 - 12. Novembar - Kako vam ide?-1bmmmmmmmm.jpg

  4. #144
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Pa možeš i ovako... Jeftinije ti je za igrača na 99% dati 9, nego 39 tokena...
    Valja uganjat dobre i mlade, ovaj jedan za kojeg sam poslao ponudu jedini na 21 godinu i solidan, ostali matori. Al vidjet ću nešto iskombinirat.

  5. #145
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Valja uganjat dobre i mlade, ovaj jedan za kojeg sam poslao ponudu jedini na 21 godinu i solidan, ostali matori. Al vidjet ću nešto iskombinirat.
    Koliko nivoa razlike ti je među timovima? Što ne kupiš neke klince za token od 3-4*

    Jesu li svi na Balkancu?
    zokiruma, Rašo 76 and Madridista like this.

  6. #146
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Koliko nivoa razlike ti je među timovima? Što ne kupiš neke klince za token od 3-4*

    Jesu li svi na Balkancu?
    Ta dva su na balkancu i razlika je 1 level. Nekad su bili 3 levela razlike, gledao sam dal mogu šta od Celtica da kupim, ali previše levela si mi utekao. Zapostavio sam ta dva kluba.

  7. #147
    Dreamer zokiruma's Avatar
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Ruma Hammerfest
    Posts
    375
    Imao bi solidan tim ako predjem na 4-2dmc-mc-aml-amr-st , jedino malo nezgodno za amx, imam aml koji mi ne igra u timu je zbog bonusa, a amr bi mogao kupiti. Bas mi losa liga, samo jedan tim ima preko 80%.

    Mogu da se kladim ako budem igrao standardno 3-2-3-2 dobice me obe

    Pokusti sa 4-2dmc-mc-aml-amr-st pa sta bude bude
    Nemanja96, Rašo 76 and Madridista like this.
    FC Ruma Hammer Home: Isbjørnhallen League Winners : 8 (S1,S2,S3,S4,S5,S6,S15,S16) Cup Winners : 4(S2,S4,S15,S16) Champions league : 5 (S3,S4,S6,S14,S15) Triple : 2 (S4,S15)

  8. #148
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Ta dva su na balkancu i razlika je 1 level. Nekad su bili 3 levela razlike, gledao sam dal mogu šta od Celtica da kupim, ali previše levela si mi utekao. Zapostavio sam ta dva kluba.
    Pa eto... Igrača od 4* ko pleve... Na brzinu ga napucaš na 79% i prodaš Kaskadi IV
    zokiruma, Rašo 76 and Madridista like this.

  9. #149
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by zokiruma View Post
    Imao bi solidan tim ako predjem na 4-2dmc-mc-aml-amr-st , jedino malo nezgodno za amx, imam aml koji mi ne igra u timu je zbog bonusa, a amr bi mogao kupiti. Bas mi losa liga, samo jedan tim ima preko 80%.

    Mogu da se kladim ako budem igrao standardno 3-2-3-2 dobice me obe

    Pokusti sa 4-2dmc-mc-aml-amr-st pa sta bude bude
    Meni je u savezima protiv mnogo jačih timova sa amx formacijama uspjevalo, niski pritisak, pucaj odbrambeni bonus i kontre.

  10. #150
    Dreamer zokiruma's Avatar
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Ruma Hammerfest
    Posts
    375
    Pa kontam da bi imao dobar pritisak na njega, ova 2 dmca su poprilicno dobri u napadu, mc ce mi isto biti neko ko ume da daje golove tako da ne zavisi sve od STa, a imam STa sa 115% kreativnost. Mada koliko vidim on na utakmicama ima drugu formaciju. Tek sam sada video da cu na njega i u polufinalu kupa tako da nas ceka minimum 4 utakmice.

    Inace vom STu je dao svoje ime

    Sezona 99 - 12. Novembar - Kako vam ide?-screenshot_55.jpg
    Rašo 76 and Madridista like this.
    FC Ruma Hammer Home: Isbjørnhallen League Winners : 8 (S1,S2,S3,S4,S5,S6,S15,S16) Cup Winners : 4(S2,S4,S15,S16) Champions league : 5 (S3,S4,S6,S14,S15) Triple : 2 (S4,S15)

Page 15 of 71 FirstFirst ... 513141516172565 ... LastLast