Page 8 of 66 FirstFirst ... 6789101858 ... LastLast
Results 71 to 80 of 658
Like Tree1780Likes

Thread: Sezona 101 - 7. Januar - Kako vam ide?

  1. #71
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Rokanje za sada

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk

  2. #72
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Pobeda za početak LŠ

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk

  3. #73
    Pro Kole22's Avatar
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    864
    Quote Originally Posted by Kole22 View Post
    Auu, vrlo darezljiva ponuda. Prodao bih ga, ali jbem li ga sta da radim. Na 97 utakmica, ima 74 golova i 71. asistenciju. A u timu trenutno nemam nijednog napadaca osim njega. Inace, ovaj pokusava da ga dovede vec drugu sezonu, najbolja ponuda pre ove je bila 12 tokena i to sam glatko odbio. Ali ova poslednja me baca na ozbiljno razmisljanje. Inace, tokeni mi nisu problem, imam ih dosta, problem su igraci.

    Epilog, Anuar Mora prodat za 20T pri trzisnoj vrednosti od 5.5M na 11.3M, a sasvim slucajno uleteo omladinac F19 faktor koji je placen cak 46T pri trzisnoj ceni od 15.3M na 99% kvaliteta. Preplacen je 8M, ali kada odbijemo Morin transfer, ispada da je placen oko 18M na 15.3M vrednosti i samo 26T. Nema potrebe da proveravam, klinac je F19 sa velikim sansama da je ekstra klase za moj nivo kluba. Kutinjo, dobrodosao u Palilulac.
    PS. ne bih ga nikada uzeo za toliko tokena da nisam prodao Moru za 20T.


    Za one koji ne znaju sta mislim pod ekstra klasom... Prosle sezone sam otkrio dve vrste potencijala igraca koji su F19. Jedan bi trebalo da je blizi F20, drugi je blizi F18. Moj MC 18g F19 na prethodnom lvlu na 120% je vredeo 15.4M, a postoji jos jedna sorta F19 koja je za 400k vrednija. Njih zovem ekstra klasom. Kutinju bi u narednom procentu trebalo da skoci vrednost za 500k i ako se to desi, to bi mi bio dokaz da je zapravo najveci potencijal koji sam zapazio do sada.
    Madridista, Rašo 76 and Zoky like this.

  4. #74
    Pro Kole22's Avatar
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    864
    Liga je lepo krenula. Prvo kolo, derbi mec, 5 golova u mrezi protivnika. Liga jaka sa poznatim menadzerima. Gelora Dewata nas je izbacio iz Kupa prosle sezone, YNWA i Last Savior, drugi i treci iz moje Lige prosle sezone, kinez sa uvek solidnom ekipom, nismo igrali do sad, i Britanac Mitford Rowers sa uvek pristojnom ekipom. Rangy FC je ispod crte zbog poraza od nas, ali nikako nije za potcenjivanje. Ostali ne verujem da ce iko biti u konkurenciji za titulu ove sezone, jer po kvalitetu dosta posustaju za sad.


    Kup, katastrofa. Igram sa lvl up timovima i ne mogu im parirati. U drugom kolu je sasvim moguce da zavrsimo takmicenje:


    Prvo kolo LS veoma mrsavo 0-0 protiv najslabijeg protivnika u grupi posle nas. Isto smo zrebani sa lvl up timovima i plasman u drugu fazu, cak i Super Ligu ce biti veliki izazov. Bar smo u prvom kolu uspeli da prekinemo njegov niz od 15+ uzastopnih pobeda.

    Ostala dva rivala u grupi, kuku lele:



    I tako, sve u svemu, trofeji ove sezone nisu realni, osim u Ligi gde imamo neke sanse. A nikada nisam imao jaci sastav na pocetku sezone. Eeeee Nooordeeuseee


  5. #75
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Sad sam gledao i kakvi su mi protivnici. Liga ujednačena: 4 tima jača od mog, 4 slabija i 5 timova mog kvaliteta. U kupu: 2 slabija i 29 mnogo jačih timova. U Ligi prvaka: u svakoj grupi po jedan jači protivnik.
    Hajde nazdravlje, biće borba cijele sezone.

  6. #76
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Povratak Kwedija u startnih 11 i odmah se vidi razlika u šansama... Protivnik jači samo 1%, prosečna ocena tima 7.68...

    Sezona 101 - 7. Januar - Kako vam ide?-1bii.jpg
    Kole22, Madridista, lespa and 2 others like this.

  7. #77
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Iz Kupa ispadanje u drugom kolu. Lik me narokao samo tako. Uključim se u drugom poluvremenu, ali je već bilo 3:0. Dam gol, ponadam se i onda iz slobodnjaka primim 4. Moj golman dobio neverovatnu 4.7 ocenu posle 3×7 i jednom 8. Ok, jedno takmičenje manje. Da se još koji zeleni prištedi.
    Always look on the bright side of life 🤣🤣🤣

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk

  8. #78
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Kao što rekoh, prvenstvo će biti zanimljivo. Ni ovo nisam ispratio, ali nije ni važno. Ima vremena za ispravke ovde. Već u drugom kolu 2 čudna rezultata protivničkih timova.

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk

  9. #79
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Protivnik drugoplasirani iz prošle sezone, jači 7%... Nismo igrali ni dobro, ni loše (7.02), jednostavno, napad nije mogao okvir gola da pogodi... Tri puta smo trčali sa loptom golmanu u naručje... Gol smo popili iz kontre... Crveni karton je posledica teškog uklizavanja, pošto smo u prvom poluvremenu na normalno uklizavanje napravili samo 2 faula, reko' da pojačam to malo, ali kurac...

    Sezona 101 - 7. Januar - Kako vam ide?-1biii.jpg

  10. #80
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    @Wolf gde bre od "krpelja" izgubi. (St.Pauli tako zovu u Hamburgu)

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk
    Zoky likes this.

Page 8 of 66 FirstFirst ... 6789101858 ... LastLast