Page 54 of 66 FirstFirst ... 444525354555664 ... LastLast
Results 531 to 540 of 658
Like Tree1780Likes

Thread: Sezona 101 - 7. Januar - Kako vam ide?

  1. #531
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Petarda protiv ekipe bez golmana...

    Sezona 101 - 7. Januar - Kako vam ide?-1an.jpg
    Madridista likes this.

  2. #532
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Protivnik treći na tabeli, na 130% je, jači 27%... I još mi na DL igra AML ML Angleborn... Njegovog MC od 8* čuva moj MC od 4*... Lik povede već u 4. minutu... Promena u "svi u napad" i "teško uklizavanje" i preokret na 2-1, u 25. i 36. minutu... U nastavku, već u 46. protivnik daje gol iz slobodnjaka za 2-2, a od 65. minuta vodi 3-2... A onda umesto DC ubacujem još jednog ST...

    Sezona 101 - 7. Januar - Kako vam ide?-1ann.jpg
    Madridista and lespa like this.

  3. #533
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by Crvena Zvezda View Post
    Pogledaj svim matorcima ugovore (klikni na ugovor) i tu možeš da vidiš da li će u penziju sledeće sezone, bez obzira na dužinu ugovora. Bar je tako bilo.

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk
    Upravu si ti, neki će u penziju naredne sezone neki za 2 sezone bez obzira što sam im produžio svima ugovore na 3 sezone. Džaba se trošio, samo ne kontam što su ostavili opciju produži ugovor (da nas jebu u zdrav mozak), na staroj verziji nisi mogao vječno produžavati ugovore a sad izgleda namjerno prave grešku (da nas jebu u zdrav mozak). A evo zašto mi je krivo, cilj mi je bio da imam klub sa najvećim budžetom. Zasad vidim da postoje 2 tima sa većim budžetom, vjerovatno ih nema više.

  4. #534
    Rookie
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    101
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Može samo prijatelj da ti pošalje (facebook ili sa igre).
    Ako imaš dodatni mail, onda napravi još jedan facebook profil sprijatelji se s njim, pozovi ga u igru (da ti bude referal - dobijaš tokene za njegov uspjeh) i sa tog profila šalji sebi (ima dovoljno tokena). Ja sam tako odradio sa više profila.
    Tim se znaci sluzite hahah Trebam napravit nalog na fb za to.
    Recite mi ovo..
    Kakva je strategija na prelasku u sledeci nivo?
    Skupljam kofercice i pazim kako trosim. U timu imam samo jedno krilo vrijedno treniranja. F22 je. Ostali mlafi igraci su f27 i jace.
    Titulu sam uzeo, za plasman u 2zlatnu fali 20bodova... Rijeseno je sve. Da li prodati te igrace koji nisu vrijedni individualnog treninga..ili ih ostaviti i narednu sez?

  5. #535
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by Petar Radulovic View Post
    Tim se znaci sluzite hahah Trebam napravit nalog na fb za to.
    Recite mi ovo..
    Kakva je strategija na prelasku u sledeci nivo?
    Skupljam kofercice i pazim kako trosim. U timu imam samo jedno krilo vrijedno treniranja. F22 je. Ostali mlafi igraci su f27 i jace.
    Titulu sam uzeo, za plasman u 2zlatnu fali 20bodova... Rijeseno je sve. Da li prodati te igrace koji nisu vrijedni individualnog treninga..ili ih ostaviti i narednu sez?
    Prodaj ako misliš uzet bolje, svi će past po kvalitetu za 20%, ako imaš igrače od 18 do 20 godina njih ostavi jer naredne sezone će solidno napredovati jer će biti od 19 do 21 što ti je isto a pošto gube 20% brže će napredovati baš zato što gube jednu zvjezdicu (20%). Vidi da prodaš zadnji dan ove sezone i da se tako oslabiš, prevariš sistem sa slabijim timom i izvučeš slabije protivnike naredne sezone.

  6. #536
    Addicted Madridista's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    647
    Trenutno stanje na tabeli.. Sutra me ocekuje jako tezak mec a s obzirom da necu moci pratiti sumnjam da cu uspeti da ostvarim dobar rezultat.. Nakon toga u sledeca 2 kola egal protivnici koji su jaci a u zadnjem slabiji tim.. Liga je kao sto sam I ranije objavio jako teska I ubedljivo sam najslabiji u top8..


    Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
    PAOK - LEVEL 25 - OSNOVAN: 20.01.2017.

    LIGA: 9
    LIGA SAMPIONA: 3
    KUP: 3
    SUPER LIGA: 1

    Nastupi-Godet 372
    Golovi-El Faour 428
    Asistencije-El Faour 195

  7. #537
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    @Petar Radulović

    Na tvom mjestu ja bih rasprodao sve bolje igrače zadnji dan ove sezone, skupio 14 igrača jako lošeg kvaliteta (znam da ti baš i nemožeš ispod 40% jer nisi ostavljao akademce u rezervi iz svake sezone jer tek si počeo). Ja sam na lažnjaku imao tim na 1% (ostavljao akademce iz sezona) i naredne sezone izdominirao 145:0 sa 14 novih igrača (potrošio nekih 100 tokena).

  8. #538
    Rookie
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    101
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    @Petar Radulović

    Na tvom mjestu ja bih rasprodao sve bolje igrače zadnji dan ove sezone, skupio 14 igrača jako lošeg kvaliteta (znam da ti baš i nemožeš ispod 40% jer nisi ostavljao akademce u rezervi iz svake sezone jer tek si počeo). Ja sam na lažnjaku imao tim na 1% (ostavljao akademce iz sezona) i naredne sezone izdominirao 145:0 sa 14 novih igrača (potrošio nekih 100 tokena).
    Poslednji dan sez je dan poslednjeg meca koji se igra u ligi?
    Problem je sto nemam kofercica dovoljno da bih istrenirao te nove koje dovedem. Trenutno sam na oko 350zelenih.
    A da uzimam stare jaceg kvaliteta to se ne isplati. Ne znam kako je na vasim nivoima, ali kod mene igrac 85% kvaliteta..18g..(f22) kosta 1..2 tokena. A neki od 27g i kvaliteta oko 100% kosta 10+ tokena.


    Sa drugog profila zeleni ne mogu da se salju? Samo deresovi..grbovi?
    Last edited by Petar Radulovic; 01-30-2018 at 08:04 PM.

  9. #539
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by Petar Radulovic View Post
    Poslednji dan sez je dan poslednjeg meca koji se igra u ligi?
    Problem je sto nemam kofercica dovoljno da bih istrenirao te nove koje dovedem. Trenutno sam na oko 350zelenih.
    A da uzimam stare jaceg kvaliteta to se ne isplati. Ne znam kako je na vasim nivoima, ali kod mene igrac 85% kvaliteta..18g..(f22) kosta 1..2 tokena. A neki od 27g i kvaliteta oko 100% kosta 10+ tokena.
    Imaš fino kofera, ali sad sam se sjetio šta je problem. Kod tebe će novac da bude problem. Izgradi stadion što prije i uskladi cijene karata. Ako potrošiš svu lovu sledeće sezone i odeš u minus možeš da otključaš dostignuće RECESIJA. To ti je jedino moguće na početku karijere, meni je sad kasno jer sam u debelom plusu sa lovom. Da nadoknadiš minus klub će ti prodati najskupljeg igrača u roku 7 dana i tako to otključaš. Računaj da što jači tim imaš i protivnici su jači, tako to ide na ovoj igri (do 30% razlike).
    Da, posljednji dan sezone je zadnji meč u ligi. Igrače kad staviš na aukciju, rasprodaju se za 3-6 sati. Nova sezona krene ujutru u 3:30.

  10. #540
    Rookie
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    101
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Imaš fino kofera, ali sad sam se sjetio šta je problem. Kod tebe će novac da bude problem. Izgradi stadion što prije i uskladi cijene karata. Ako potrošiš svu lovu sledeće sezone i odeš u minus možeš da otključaš dostignuće RECESIJA. To ti je jedino moguće na početku karijere, meni je sad kasno jer sam u debelom plusu sa lovom. Da nadoknadiš minus klub će ti prodati najskupljeg igrača u roku 7 dana i tako to otključaš. Računaj da što jači tim imaš i protivnici su jači, tako to ide na ovoj igri (do 30% razlike).
    Da, posljednji dan sezone je zadnji meč u ligi. Igrače kad staviš na aukciju, rasprodaju se za 3-6 sati. Nova sezona krene ujutru u 3:30.
    Pa da, sa kesom sam slab. Svega 1.5m.
    Ima li ikakav benefit iz toga, ako to otkljucam? Ako nema..koji ce mi..?

Page 54 of 66 FirstFirst ... 444525354555664 ... LastLast