Page 4 of 57 FirstFirst ... 234561454 ... LastLast
Results 31 to 40 of 568
Like Tree1229Likes

Thread: Sezona 102 - 4. februar - Kako vam ide?

  1. #31
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Dati 15+15+10 tokena na pregovore je previše. Posebno kad ne mislim tog igrača zadržat duže od 3 sezone. Moram na njega potrošit još 100-150 kofera da bi ga zadržao te 3 sezone ili da bi bio kvaliteta skauta od 79 tokena ili onih malo slabijih.

    Ovo ludilo kreće od aukcija pa se širi i na pregovore. Svi ćemo uskoro batalit igru pod ovim uslovima.

  2. #32
    Rookie sekensen's Avatar
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    134
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Nikola, koliko po komadu, a koliko svi skupa?
    Sta znam, znas kako ide ajde predlozi nesto sto ti mislis da je fer, prihvaticu
    Rašo 76 likes this.

  3. #33
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by sekensen View Post
    Sta znam, znas kako ide ajde predlozi nesto sto ti mislis da je fer, prihvaticu
    Ma šalim se ja, imam prijatelja koje sam "zadužio", čekam sutra da vidim ponudu pomoćnika. Kod mene je tarifa bila 7 tokena, a za prijatelje 1 token. Ne želim nikog oštetit, možda ti neko i da 10 tokena, meni se ne isplati. Nekad sam davao 20, i vjerovatno bih i sad dao, ali ovo nije sezona u kojoj želim da pravim super ekipu. Naredne 3 sezone samo top 8 ciljam. S obzirom na sredstva koja sam nakupio mogao bih i ove sezone na triplu da ciljam lagano, ali zbog saveza neću da se pojačavam.

  4. #34
    Rookie sekensen's Avatar
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    134
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Ma šalim se ja, imam prijatelja koje sam "zadužio", čekam sutra da vidim ponudu pomoćnika. Kod mene je tarifa bila 7 tokena, a za prijatelje 1 token. Ne želim nikog oštetit, možda ti neko i da 10 tokena, meni se ne isplati. Nekad sam davao 20, i vjerovatno bih i sad dao, ali ovo nije sezona u kojoj želim da pravim super ekipu. Naredne 3 sezone samo top 8 ciljam. S obzirom na sredstva koja sam nakupio mogao bih i ove sezone na triplu da ciljam lagano, ali zbog saveza neću da se pojačavam.
    Nisam do sad prodavao prijateljima ti si prvi i koji pita, nemam mnogo, nisam prihvatao zahtjeve. A kad neko poslje ponudu, za igraca od 19 god za specijalnoscu ako mu istreniram, prihvatam ponude od 7-10 t, a bez specijalnosti, 5-7 tako sam bar ovim obicnim smrtnicima naplacivao D: a ako neko bude bezobrazan pa prvo ponudi 0 tokena njemu dizem na 15 : P
    Crvena Zvezda likes this.

  5. #35
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by sekensen View Post
    Nisam do sad prodavao prijateljima ti si prvi i koji pita, nemam mnogo, nisam prihvatao zahtjeve. A kad neko poslje ponudu, za igraca od 19 god za specijalnoscu ako mu istreniram, prihvatam ponude od 7-10 t, a bez specijalnosti, 5-7 tako sam bar ovim obicnim smrtnicima naplacivao D: a ako neko bude bezobrazan pa prvo ponudi 0 tokena njemu dizem na 15 : P
    Imam ja ljude kojima sam davao za 0 sezonama i sad mogu i da tražim za isto (primjer Anel, Davor...). Na pregovore se ipak najviše okoristi Nordeus a to je ono što mi najviše smeta, ako me razumiješ

  6. #36
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Ode 6 igrača za 32 tokena...

  7. #37
    Rookie sekensen's Avatar
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    134
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Imam ja ljude kojima sam davao za 0 sezonama i sad mogu i da tražim za isto (primjer Anel, Davor...). Na pregovore se ipak najviše okoristi Nordeus a to je ono što mi najviše smeta, ako me razumiješ
    Shvatam sve

  8. #38
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Prodade me usrani golman... Ni 7.30 nije dovoljno da se dobije 13% jači...

    Sezona 102 - 4. februar - Kako vam ide?-1attttt.jpg
    Rašo 76 and Madridista like this.

  9. #39
    Rookie
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    101
    Kompletirah tim, fali mi lijevo krilo za trening. Nece da izbaci na aukciju nista da valja.
    Ako uspijem to ubosti bice tim na oko 95%. Sto je dosta dobro obzirom da sam u manjku bio sa kesom.

    Povoljan zrijeb imam i za LS i za Kup.

  10. #40
    Newbie
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    16
    Radio sam dodavanje jos jedne pozicije igraca od 18 godina krenuo sam 80 kondicijom i sa 57 kovcezica sam to uradio i na kraju imao kondiciju 93 i plus dva skila!
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Sezona 102 - 4. februar - Kako vam ide?-screenshot_102.jpg  
    Last edited by Graovac Svetlana Milenko; 02-04-2018 at 06:51 PM.
    Madridista likes this.

Page 4 of 57 FirstFirst ... 234561454 ... LastLast