Page 9 of 57 FirstFirst ... 789101119 ... LastLast
Results 81 to 90 of 568
Like Tree1229Likes

Thread: Sezona 102 - 4. februar - Kako vam ide?

  1. #81
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Bitni atributi dođu do izražaja samo kod krila i možda napadača. Dok za MC igrače bitni su svi atributi (skoro svi). Za DC neznam, nisam baš primjetio.
    Ajde nemoj da si neozbiljan. Kojih napadača?🤣🤣🤣 Znaš i sam da već 20 i kusur sezona vola da ubodu ne mogu. 🤣🤣🤣

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk

  2. #82
    Addicted Madridista's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    647
    Idemooooooo

    Sezona 102 - 4. februar - Kako vam ide?-screenshot_3.jpg
    Kole22 likes this.

  3. #83
    Pro Kole22's Avatar
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    864
    Quote Originally Posted by Crvena Zvezda View Post
    Ajde nemoj da si neozbiljan. Kojih napadača? Znaš i sam da već 20 i kusur sezona vola da ubodu ne mogu.

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk
    AMLR prebaci na MLR i desice se ono cemu se nisi nadao.

    Moj MR,bez specijala, drugi najbolje ocenjeni u timu u prosloj Ligi, u Kupu i LS najbolje ocenjeni. Za celu sezonu dao 3 ili 4 pogotka. ML/AML 2/3. sezone igrao kao ML, slab ucinak a bio je sa najvecim kvalitetom (mislim samo 13 golova specijal slobodnjaci), ali treci najbolje ocenjeni igrac u timu i drugi u Kupu i LS. Neko je morao golove da daje.
    Poredjenje, AMC je bio drugi strelac u timu, ali po prosecnim ocenama je bio fenjeras uz DL i DR igrace koji su morali na protivnicka jaka krila. Ovaj je bio podrska napadu, na ustrb kvaliteta u veznom redu. Zato i tako slabe ocene iako su mu skilovi skoro u 200%. Da njega stavim na AML, verovatno bi haos pravio, ali sta ce mi kada mi se ne uklapa na ML. Ne znam, ali kontam da je sve do formacije i nacina postavke igre da bi odredjeni igraci imali ucinak. Kada sam igrao sa tri siroko u zadnjoj liniji, DC je imao prosek 8.5 sigurno, dok kada igram sa 4 u zadnjoj liniji, DC po principu toplo-hladno. Mislim da sve ima svoju postavku da bi doslo do izrazaja.

  4. #84
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Jedva prođosmo dalje... Lik igra 4-4-2 Hex, i sa 4-5V-1 mu ništa nisam mogao ni juče, ni danas... Tek kad sam promenio na 4-4-2 Hex, dali smo 2 gola... Bozo, koji je juče dao gol i bio igrač utakmice, danas dobija ocenu 5.7...

    Sezona 102 - 4. februar - Kako vam ide?-1attttttttt.jpg
    Rašo 76, Madridista and lespa like this.

  5. #85
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by Crvena Zvezda View Post
    Ajde nemoj da si neozbiljan. Kojih napadača?🤣🤣🤣 Znaš i sam da već 20 i kusur sezona vola da ubodu ne mogu. 🤣🤣🤣

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk
    Mislim na one svoje aml/st i amr/st kad igram 3-2-3-2, onda šicaju sve u metu napadači

  6. #86
    Pro Rašo 76's Avatar
    Join Date
    Jun 2017
    Location
    Doboj
    Posts
    870
    Ja bas nesto razmisljao da ga kupim, kad ono zafali 1 T
    Sezona 102 - 4. februar - Kako vam ide?-aubfvahgq6kqgmqj2oi1iw%5B1%5D.jpg
    Madridista and lespa like this.

  7. #87
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Prvenstvo će biti ludilo. Uključujući i mene, 9 menadžera, za koje sigurno znam, da su aktivni. Baš me zanima dokle ću dogurati sa 13 upotrebljivih igrača. A bilo bi lepo da uzmem 10. titulu za redom.

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk

  8. #88
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Ja mislim da ljudi nisu svjesni da sam stavio cijenu na igrače, jednostavno nije pregledno kao na staroj verziji.

  9. #89
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Samo 2 kluba su bila u prva 4 prošle sezone. Nijedan trofej nisu uzeli. Najkvalitetniji protivnik trenutno na 88%. Ako ovako ostane, očekujem na polusezoni između 10 i 15 da budem u plusu. Ovo je sve sa zadrškom. Troll uvek moguć.

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk
    Rašo 76 and Madridista like this.

  10. #90
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Ja mislim da ljudi nisu svjesni da sam stavio cijenu na igrače, jednostavno nije pregledno kao na staroj verziji.
    Jeste on svestan, ali neće da plati
    A uz to dobije i obaveštenje da je postavljena cena za igrača
    Rašo 76 and Madridista like this.

Page 9 of 57 FirstFirst ... 789101119 ... LastLast