Page 3 of 7 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 62
Like Tree19Likes

Thread: Sramota je vise sta ste uradili od igrice!!!!

  1. #21
    Rookie
    Join Date
    May 2013
    Posts
    51
    vidim kako te ne dotice.. pravda za tvoje yt-klipove.. xD bolje ti je da ne iznosis pogresne tvrdnje, to sto si ti opsednut simuliranom igricom neznaci da je iko zavisan na tvoje poklonjene tokene.. poenta je u tome da sam ja opusten, a ti napuvan kada te gosn random zezne, i ako a ma bas nista nedobijas od ove igre osim celave glave..

    ps: da nisi ogranicen, primetio bi da sam na drugoj temi gde si i ti odma ispod pisao, postavio sliku o bidovanju.. ako ti to nije dovoljan odgovor na pitanje, onda potrazi pomoc kod nordeusa, mozda ti odgovore da li igram ili ne..

    tesko da u 26. godini mozemo pricati o godinicama.. i kada bi obratio paznju na moj elokventan recnik koji ocigledno ne razumes, ne bi pricao o godinicama.. ali to je tvoje pravo da budes limitiran i opsednut.. za tebe je svakako kasno, ali cenim da drugi ljudi gledaju opustenije na igricu kada vide kako ja pristupam istoj..

    svako dobro ti zelim..
    Joca Postar likes this.

  2. #22
    Community Tester
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    214
    Vidis koliko lazi iznosis. Nikakve tokene ne dobijam na poklon, ali to je povezano sa tvojom licnoscu. To necu dalje da analiziram, roditeljski odgoj je odgovoran ne ja.

    Tvoje godinice nisu samo brojka. Ponasanje koje pokazujes je na nivou deteta.
    Ne znas ti ni sta je elokventan recnik a ne da ga primenjujes. Spusti se na zemlju, uzivaj u svojoj igri ne opterecuj se drugim igracima, njihovom nacinu igranja i narocito nemoj da vredjas osobe koje ne poznajes jer to samo pokazuje kakav si covek.

  3. #23
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Bane, Milane, mislim da ovde nije mesto za vasu raspravku o tome ko ima "godinice" ko je "naduvan" i sl. Na forumu ste da ragovarate o igrici i postujte ta pravila. A ako se vec raspravljate o godinama i ostalo, imate inbox ili to radite preko drustvenih mreza

  4. #24
    Rookie
    Join Date
    May 2013
    Posts
    51
    smesan i kontradiktoran si u svakom postu.. cas ga zanima da li ja igram, cas pise sta tebe briga nja nja nja? msm ono, saberi se..

    nisu to lazi, imas jedan postavljen klip na yt gde te jedan tip pita otkuda ti toliki tokeni, a ti si na to odgovorio da sigurno nisi platio, tako da je jedina laz ovde da te ja vredjam na tvojim klipovima.. nemam sad vremena da pretrazujem sve tvoje kllipove u kojima kruzis sa misom kao da si pod uticajem nekog narkotika.. xD a kad smo vec kod youtube-a.. vidim da si veliki zaljubljenik u farmu i veliki brat.. sto mi ne rece ranije? da sam znao za ovo izbegao bih te u sirokom luku.. sve ti je oprosteno.. nisam znao brate..

    izvinjavam se za off.. budi mi pozdravljen i nadam se da ce uskoro biti emitovan novi veliki brat, mozda se onda budes i manje bunio na nordeus..

    vozdra tebra i tako te fore acine..
    Joca Postar likes this.

  5. #25
    Community Tester
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    214
    Bas si opterecen sa mnom i bas si se posvetio mom YT kanalu, svaka ti cas.
    Nemam nameru takvim slucajevima da se bavim.
    Gledaj svoj zivot, nemoj mojim da se bavis, samo pokazujes svoje komplekse.

    Kulturu ne mozes da kupis, vaspitanje ne mozes da kupis, pristojnost ne mozes da kupis, to je ono sto stoji kao cinjenica koja ce te sve vise boleti u zivotu.
    Бане and Gamer_X like this.

  6. #26
    Rookie
    Join Date
    May 2013
    Posts
    51
    eh ti cuveni kornfleksi.. nije dovoljno sto nam komsinica ne izbacuje tu rec iz usta.. :'D

    Grobari - Ganci ganci vi ste ovde stranci,imamo komplekse...!!! - YouTube
    Dragan Ilić likes this.

  7. #27
    Rookie
    Join Date
    May 2013
    Posts
    50
    De mi pomozite..Dali vam se desilo kada igrate na komentrarim da vidite da je golman pogresno vratio loptu nazad i onda primite gol..To mi se desilo barem 5 puta do sada,pisao onim konjima od administratora ali niko nista ne pomaze...
    Zatim nasao sam na app-u ima ono kako da lazes pa da dobijes tokene,lovu i sve ostalo..Dali je neko to probao i dali funkcijonise,mada znam kroz druge igrice da se nikad tokeni nisu mogli skidati samo lova ona obicna...

  8. #28
    Apprentice Slypire's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Petrovaradin
    Posts
    295
    @Eustahije Brzic

    Desavalo se i meni da golman pogresno ubaci loptu, a desava se i ovako u fudbalu.
    Sto se "hakova" tice, nista od toga ne postoji, posebno ne za tokene i novac, nemojte nasedati na tako nesto, mozete pokupiti samo virus ...

  9. #29
    Rookie
    Join Date
    May 2013
    Posts
    50
    Ne mogu da skontam da su mogli napraviti da se to desava da mi golman vraca loptu pogresno i primim gol..To mora da je neka greska igrice,jer ovo je nesto sto se naprosto ne moze desiti u realnosti...
    A de mi molim te reci dali se moze ista uraditi po pitanju kada imas jednog,dva ili cak tri igraca vise da ne gubis utakmice jer mi se to stalno desava...I jos jedna stvar ovo igram vec 3 godine mozda ne znam tacno nije ni bitno ali sam skontao ako imam na rasporedu dvije tekme u toku dana i jednu ako pobjedim da cu drugu u 98% sansi da izgubim..Danas sam bas imao dvije tekme i to se desilo,ali kazem nije prvi put,a ujedno moj protivnik je izgubio svoju prvu i naravno on je unaprijed bio predodredjen da pobjedi..Niko me ne moze ubjediti da utakmice skoro pa da nisu unaprijed odredjene kakav ce biti rezultat...Desavalo mi se da nakon 45 min vodim po 3-0 i na kraju izgubim...I za kraj jeli mozes sta uciniti po pitanju odigravanja utakmica jer ona su vremena katastrofa..pa ne vode racuna nego stave mi dvije utakmice u 5 minuta razlike pa nista ne mogu,tj mogu ali moras platiti tokenima...

  10. #30
    Apprentice Slypire's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Petrovaradin
    Posts
    295
    Bome se desavalo itekako to za golmana, sto se tice unapred predodredjenih utakmica mislim da nisi upravu, evo recimo ja sam danas igrao dve utakmice i pobedio obe 3-1,3-0 sada je sve pitanje kakvu ti taktiku igras, kakvu igraju tvoji protivnici, narano i sreca je kljucni faktor kao i u svakoj igri, a sto se utakmica tice, desava se, kako tebi, tako meni i svima, jedino mozes da platis koji token i resis taj problem, cena je svakako simbolicna s'obzirom da se to desava jednom do dva puta u sezoni..

Page 3 of 7 FirstFirst 12345 ... LastLast