Page 18 of 51 FirstFirst ... 8161718192028 ... LastLast
Results 171 to 180 of 501
Like Tree1171Likes

Thread: Sezona 56 - 27.Jul - Kako vam ide?

  1. #171
    Dreamer zokiruma's Avatar
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Ruma Hammerfest
    Posts
    375
    danas 2 super utakmice, pobeda u ligi od 6-0 i u LS protiv direktnog konkurenta za prolaz dalje sa 2-0

    liga je izjednacena sem nas, mi smo trenutno na +5 u odnosu na 2. plasirani tim i gazimo dalje, onda ide poveca grupa timova koji su poprilicnih kvaliteta i bodova te ce borbe za ostala mesta i mesta koja vode u LS biti zanimljiva, i vecina tih timova ima aktivne menadzere pa je zanimljivo. sto se tice statistike nidje nas nema, ni na listi strelaca ni asistenata ni najbolje ocenjenih igraca, jednostavno nemam objasnjenje za ovo. proslih sezona smo sve zivo mi uzimali, prosle sezone smo imali 5 najboljih strelaca, 3 najbolja asistena i 2 najbolje ocenjena igraca, a ove sezone nigde ali ni da se napomene Ruma Hammer, tuga. Doduse tim smo koji je dao najvise golova do sada i najmanje primio, ravno 0, pa ovo jos vise cudi

    LS je ujednacena popilicno, samo jedan tim ima 4-0 sto je iznenadjenje, i nismo to mi ove godine smo prvi put omanuli u grupnom delu i imali smo neresenu proslo kole, ali mislimo da smo prosli dalje jer smo danas pobedili direktnog konkurenta, i mozemo ici i sa 2. mesta dalje nije frka.

    evo i slicica malo

    Sezona 56 - 27.Jul - Kako vam ide?-liga.jpg

    Sezona 56 - 27.Jul - Kako vam ide?-ls.jpg

    Sezona 56 - 27.Jul - Kako vam ide?-tekme.jpg
    FC Ruma Hammer Home: Isbjørnhallen League Winners : 8 (S1,S2,S3,S4,S5,S6,S15,S16) Cup Winners : 4(S2,S4,S15,S16) Champions league : 5 (S3,S4,S6,S14,S15) Triple : 2 (S4,S15)

  2. #172
    Rookie Misa Omaleni Gajic's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Posts
    67
    Juce liga uzas dobio nas neki glupan ali bio je "bolji" dok u ligi sampiona siguran prolaz

    Sezona 56 - 27.Jul - Kako vam ide?-screenshot_4.png

    Sezona 56 - 27.Jul - Kako vam ide?-screenshot_5.png

    OVO SU BUDUCE NADE GMIM AKADEMIJE

    Sezona 56 - 27.Jul - Kako vam ide?-screenshot_6.jpg
    Sezona 56 - 27.Jul - Kako vam ide?-screenshot_7.jpg
    Sezona 56 - 27.Jul - Kako vam ide?-screenshot_8.jpg
    Sezona 56 - 27.Jul - Kako vam ide?-screenshot_9.jpg
    Sezona 56 - 27.Jul - Kako vam ide?-screenshot_10.jpg
    i jedini koji je dobijao zelene tretmane kapiten vec dve sezone
    Sezona 56 - 27.Jul - Kako vam ide?-screenshot_11.jpg

    Sta vi mislite koga bih sledeceg trebao da stavim na ostriji trening???
    Macva FC likes this.

  3. #173
    Apprentice Урош Уки Миленковић's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Location
    Leskovac, SRBIJA
    Posts
    169
    Pobeda u Ligi, demoliran je Exotrela FC sa 6 golova, Vasic FC je kiksnuo i sada smo na 4 boda od njega, a 5 od vodeceg YWNA FC, i konacno se malo stabilizovao tim, ali i dalje je nezgodno jer su nam 2 MC-a suspendovana za sutrasnji Ligaski mec, pa pitam sta mogu od ovih igraca da izvucem i koju postavu da igram sutra u Ligi:







    I evo nekih smesnih novih komenara:





    A evo i utakmice i tabele:



    Macva FC likes this.
    Sezona 3, Nivo 3
    Pobednik Lige: 3 puta (S1, S2, S3), Drugo mesto u Ligi: 1 put (S3)
    Pobednik Kupa: 1 put (S1), Drugo mesto u Kupu: 1 put (S2)
    Pobednik LS: 1 put (S3)
    Omega FC

  4. #174
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951


    Idemooo Mačvaaaa
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  5. #175
    Newbie mihael69's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Istra
    Posts
    17
    Ee ovako prijatelji moze neki savjet? .. 11 sam nivo imam skoro svr igrace 5*, igram 4-4-2 postavu .. ali nemogu nikog pobjedit iako su protivnici slabiji.. trenutno sam 8. na tabeli danas sam izgubio 3-1 .. neki savjeti nesto bilo sta da napravim ?

  6. #176
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Moze slike neke tipa ocene mihael69?

  7. #177
    Apprentice Урош Уки Миленковић's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Location
    Leskovac, SRBIJA
    Posts
    169
    Jel si im stavio moral i kondiciju na maximum? Ako jesi, pogledaj im formu, desava se da se igraci od 3* pokazu bolje od onih sa 5.

  8. #178
    Rookie
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    126
    Ljudi, evo ja se vratio sa mora, u ligi smo 2. sutra igramo sa 1. i nadamo se preuzimamo vrh tabele, u ligi sampiona rasulo ali imamo jos sanse, u kupu smo usli u osminu...
    Ako vas ne mrzi pogledajte u galeriji naseg kluba rezultate iz ls Sezona 8 nivo 8, vrlo cudni rezultati
    NLAM FC
    Sezona 9- Nivo 9

    Cup WINNERS: 2
    Champions League WINNERS: 1
    League WINNERS: 5

  9. #179
    Dreamer
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Croatia
    Posts
    469
    danas u ligi pobjeda u gostima pobjedili samo 1:2 ionut fc i primili prvi gol uopce i to protiv slabe ekipe umjesto golijade samo 1:2 opet nordeusovo maslo no dobro sta se moze idemo dalje sutra nas ocekuje borba sa 2 na tabeli amfiloxos koji isto ima 8 pobjeda kao i mi bit ce to derbi dobar igramo doma na nasem stadionu ali nadam se da cemo mi bit ti koji ce otic sa pobjedom i njemu dat 1 poraz a kasnije navecer nas ocekuje liga sampiona u gostima di igramo protiv tatoo fc i moramo pobjedit kako bi isli dalje kao 1 ili 2 u skupini ali vidjet cemo jos nadamo se pobjedi



    statistike



    kvalitet njegov u odnosu na nas koji imamo igrace sve 5 zvezda



    tabela 8 kolo inace utakmica se trebala vec igrati ranije u pola 1 jer su sve pocele bas tad u to vreme a taj lik je prebacio za navecer u 21:44 i morali smo cekat cjeli dan to promenio na pocetku sezone nije trebo opce promjenit xd


  10. #180
    Newbie mihael69's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Istra
    Posts
    17
    ma svi imaju 7 stalno osim par njih 8 .. kako da uslikam preko kompa?

Page 18 of 51 FirstFirst ... 8161718192028 ... LastLast