Page 26 of 107 FirstFirst ... 1624252627283676 ... LastLast
Results 251 to 260 of 1066
Like Tree1585Likes

Thread: Sezona 60-16. Novembar - Kako vam ide?

  1. #251
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173

  2. #252
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,540
    FK Partizan

    Nisam očekivao ovako laku pobedu, u stvari, nisam očekivao pobedu uopšte... Protivnik iz Egipta je bio 5Q jači, ali mu to nije bilo dovoljno... Štoperski par, krila i Nesbitt su bili na visini zadatka...

    Sezona 60-16. Novembar - Kako vam ide?-1.jpg
    Sezona 60-16. Novembar - Kako vam ide?-2.jpg
    Shadow likes this.

  3. #253
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,540
    Belgrade United

    Lagana pobeda, bez mnogo napora, u kombinovanom sastavu protiv prsate ekipe iz Poljske... Brian Black nastavlja sa terorom protivničkih odbrana, ovaj put sa 2 gola... Po jedan su postigli Karaman i Galindo...

    Sezona 60-16. Novembar - Kako vam ide?-5.jpg
    Shadow likes this.

  4. #254
    Dreamer Mateo Šimunović's Avatar
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    373
    Doveli smo prve igrace ove sezone, samo za 20 tokena dvojicu vise tokena nemamo jer smo izgubili na aukciji jednoj 30 tokena a oni su isli do 47 budale to su oni ove sezone stavljali one koji imaju malo para na jadan server a koji puno na jeben server

  5. #255
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,540
    FK Partizan

    Znao sam da je pobeda protiv jačeg u Ligi samo uvod u trolovanje u Kupu... Nelegalna, 3-4-3 "Uski dijamant" formacija, štoper na poziciji napadača... Vodili smo 2-0 u prvom poluvremenu, a onda su u drugom krenuli dupli korneri i 'vatanje živih lopti... U svakom slučaju dva gola u gostima su dobra zaliha za revanš gde ćemo igrati sa prvom postavom, a ne sa kombinovanim timom...

    Sezona 60-16. Novembar - Kako vam ide?-6.jpg
    Shadow likes this.

  6. #256
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Tako je to kad su ti prijatelji kluba zivuce legende

    Sasvim nenadano i neocekivano, danas smo od bratskog kluba NTNK dobili predivan komplet dresova od Zenita, ovdje je sad suvisno bilo sto napisati, osim..jedno VELIKO HVALA

    Decki (Macva i NTNK) znaju koliko mi je stalo do plavih dresova, eto sad imamo i nesto sluzbenih dresova i ovo ce nam samo biti motivacija u ovoj igrici da postizemo sto bolje rezultate i da se jednom na bilo koji nacin, pokusamo oduziti..

    Zbog najnovijih dogadjanja oko kluba, uprava NK Dunav Ilok jednoglasno je izglasala prijedlog da se NTNK i Macva FC sluzbeno proglase bratskim klubovima



    Shadow, NTNK, t11_fan and 2 others like this.
    Sezona 27, Level 27


  7. #257
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Dugo sam razmisljao sta da radim sa Zenitovom garniturom i znao sam da ih nikada necu koristiti...
    Znate i svi da san crno-beli navijac
    Ali isto tako sam znao ko toliko zeli plao belu garnituru...

    Nek je sa srecom i sve najbolje Aco.. .

    Uzivaj
    Aleksandar Ilok and Macva FC like this.

  8. #258
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,540
    @NTNK Je li, bre, imenjače, je l' ovima iz Nordeusa stvarno toliko teško da navataju Đuru Frizuru i dobiju dozvolu za prave crno-bele dresove, a da nisu PAOK i Juventus...

  9. #259
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,540
    Belgrade United

    Sir Random je imao planove večeras i već u petom minutu mi je stavio karte na sto... al' ne dam, bre, bonus za pobedu u Kupu, a možda i prođemo dalje ako se zainatimo...

    Attachment 33073
    Attachment 33074

  10. #260
    Dreamer Mateo Šimunović's Avatar
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    373
    Meni je glupost sto je top eleven iz Srb a nema Srbskih klubova a ima nekih iz pripizdine?Zastoo?Nepitam zbog sebe nego mi glupo to
    Steppenwolf likes this.

Page 26 of 107 FirstFirst ... 1624252627283676 ... LastLast