Page 59 of 116 FirstFirst ... 949575859606169109 ... LastLast
Results 581 to 590 of 1160
Like Tree2364Likes

Thread: Sezona 66 - 03.Maj - Kako Vam ide?

  1. #581
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    Quote Originally Posted by NTNK View Post
    Samo da vas malo informisem vezano za KUP takmicenje.

    Pre 3 godine,kad sam ja poceo igrati,KUP je bilo nezamislivo osvojiti iz razloga sto su igrali svi leveli sa istog servera.

    Tako da sam ja svake sezone igrao protiv skoro najveceg levela,tada je bio 24.
    I onda su se pravila KUP-a promenila.

    Gledao se kvalitet timova u rasponu od Q10 sto je opet bilo tesko...uglavnom su to tri levela igrala KUP.
    Npr. lvl 12 Q79 (5* igraci) protiv level 14 Q79 (3* igraci) s'tim sto je on mogao da kupi scoute i samim tim je najjaci i u velikoj prednosti da osvoji KUP.
    Totalno nerealno... pa koliko dugo je to pravilo trajalo?

    FC Red Star ✮✮✮✮✮
    MNK Kaskada likes this.

  2. #582
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by Macva FC View Post
    Uuuuuu kada se setim toga, uspeh je bio proci prvo kola a tek da prodjes drugo, to je bilo ravno osvajanjuu tripl krune :-) Ne znaju ovi mladji kako je to nekada bilo zajebano, sada je kup smesan

    Idemooooooooooo
    ja na 10-om lvlu dobivo 1-2 lvl tek tamo 1/4 finale na dalje sam dobio 1-2 levela slabije od sebe eventualno 1-2 lvl jaci ali slabiji od mene bas komedija bilo prve 3 runde prođes ono sa 40-0 gol razlikom minimalno
    MNK Kaskada likes this.

  3. #583
    Apprentice
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Sarajevo
    Posts
    246
    Ma ja se ne jebem sa tim smanjivanjem kvalitete , ionako mi svake sezone dodje napusten tim sa veceg levela , prvo sto kup nije vrijedan tolike zajebancije oko njega jer su im nagrade presmijesne , drugo ne znam sta je drugo
    MNK Kaskada likes this.

  4. #584
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    u ligi pobjeda 4-0 pao je do danas vodeci u ligi
    sutra sa TRAVNIK u gostima


  5. #585
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by Paparelli View Post
    Ma ja se ne jebem sa tim smanjivanjem kvalitete , ionako mi svake sezone dodje napusten tim sa veceg levela , prvo sto kup nije vrijedan tolike zajebancije oko njega jer su im nagrade presmijesne , drugo ne znam sta je drugo
    ni ja nikad ne smanjujem kako mi bude bude ili cu proc ili necu a to smanjivanje mi nije zanimljivo ni malo,sad razmisljam da probam i ja to znaci kupim sad 3-4 igraca sa 3* najslabije moguce i deri
    MNK Kaskada likes this.

  6. #586
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    U ligi pobeda ,ali u ls jos jedan poraz i sada se situacija zakomplikovala.Prvi put u istoriji kluba da imam 2 poraza u grupnoj fazi LS...............................sledi utakmica u poslednjem kolu protiv 1-plasiranog...................
    Sezona 66 - 03.Maj - Kako Vam ide?-screenshot_35.png
    Sezona 66 - 03.Maj - Kako Vam ide?-screenshot_36.jpg
    Sezona 66 - 03.Maj - Kako Vam ide?-screenshot_34.png

  7. #587
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Trajalo je od pocetka do 3 godine...znaci pre 2 godine je prestalo...

  8. #588
    Dreamer AC Milan 21's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Prokuplje
    Posts
    346
    Pobede





    Macva FC, Esmir Bulić and NTNK like this.

  9. #589
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by CSM United View Post
    Kako sezona 2 lvl 20 ? 43 sezone nisi do polufinala kupa mogao doci,jbt ata radis ti sa timom ? Svake sezone zavrsavas sa najjacih 14 od 7*?Ja to lepo na kraju sezpne smanjim na 4-3* i miran sam u kupu
    U početnim sezonama je bio manjak timova na višim levelima, pa su uvijek mene gurali tamo sa mnogo jačima iako sam imao ekipu na 4-5*. Do sezone 39 nisam imao ni jednog igrača na 7*, nisam bio aktivan u igri do sezone 31 level 31 i do te sezone nisam imao ni prijatelja kojim bi slao i primao poklone osim facebook prijatelja koji su 100% neaktivni. Tada me na facebook pozvao Asmir Nuhanović / Bulevar FC sa idejom zajedničke lige, koja se meni svidjela, trebalo je da se izdodajemo u prijatelje na facebooku. Naredne sezone 32 upao sam u ligu sa Bulevarom i Boca Juniors / Vedran (preuzeo klub od mog najtežeg protivnika u 31 sezoni - Igora Gulića) koji me ubacio u facebook grupu Menadžeri i od tada mi je igra postala 500% interesantnija. Formirali smo tada i naš facebook chat gdje se dopisujemo svaki dan i razmjenjujemo ideje. Još da dodam da otkako sam i ovdje aktivan zahvaljujuci prije svih Vedranu (on mi je pomogao i objasnio kako sta da radim). Ovdje sam i zbog ostalih dragih ljudi da ih ne nabrajam prepoznaće se i bez toga. Sve u svemu to sa smanjivanjem kvaliteta nisam znao do prije neku sezonu (ranije su bila neka druga pravila), u sezoni 38 sam snizio kvalitet i dobio solidan ne mnogo jači kup, ali kad sam baksuz i odmah na najtežeg protivnika naletim, a nisam kupio pojačanja jer su raritet kvalitetni igrači još od sezone 35 kad su nesto mijenjali oko transfer liste. Ove sezone sam snizio kvalitet i opet sam završio u kupu gdje nemam teoretske šanse da osvojim jer su svi aktivni menadžeri na višim levelima, da nisu aktivni davno bi ih pretekao jer sam na 3 levela od vrha a tamo je situacija gadna jer tamo klubovi sa 9* i više čak jer kvalitet pojedinih igrača je na 10* iako ne postoji ta 10-ta *. Pošto ne farmujem kofere pretpostavljam da ću ili ove ili naredne sezone po prvi puta ponavljati ligu nakon 43 ili 44 sezone. Kad bi snizio kvalitet ekipe na 2* zavšio bi u kupu sa Mačvom i opet mi dodje na isto.
    Idemooooo

  10. #590
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by vedran boca juniors View Post
    ni ja nikad ne smanjujem kako mi bude bude ili cu proc ili necu a to smanjivanje mi nije zanimljivo ni malo,sad razmisljam da probam i ja to znaci kupim sad 3-4 igraca sa 3* najslabije moguce i deri
    Nema potrebe da kupujes igrače sa 3*, nego svoje akademce (svake sezone po 2 akademca sa 2* dobiješ) zadrži na 3-4 sezone.