Page 62 of 85 FirstFirst ... 1252606162636472 ... LastLast
Results 611 to 620 of 850
Like Tree1638Likes

Thread: Sezona 67 - 31.Maj - Kako vam ide?

  1. #611
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Poslednji rezultati:
    Sezona 67 - 31.Maj - Kako vam ide?-screenshot_157.jpg
    Sezona 67 - 31.Maj - Kako vam ide?-screenshot_158.jpg
    Sezona 67 - 31.Maj - Kako vam ide?-screenshot_159.jpg
    Sutra igram sa 3-plasiranim dok prvi ulazi u seriju teskih utakmica..........................

  2. #612
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Kao sto sam skoro napisao, poceo sam da vodim ekipu iz pocetka ( bez gledanja videa i kupovine tokena) i razlika u odnosu na 11 nivo ( glavni tim) je nebo i zemlja.
    Sa ekipom na prvom nivou se mucim vec sam blizu nule u kasi, fale mi plavi koferi i u neverici gledam kako mi prva postava ima 2-3 igraca sa moralom "lose" ali guram nekako tj. prvi sam ali to je zato sto je liga slaba.
    A onda se logujem na glavni tim da pogledam tekmu. Raj na zemlji: niko nije povredjen, moral svima ful, kofera i para koliko hoces, infrastruktura razvijena...
    Evo jedan primer vezano za finansije:
    Sezona 67 - 31.Maj - Kako vam ide?-finansije.jpg
    Ovako nesto na prvom nivou moze samo da se sanja kako li je kod igraca koji igraju recimo 30+ nivo ako su napravili 260.000 sedista i dodje im na tekmu recimo 200.000 gledalaca taj nema sta da brine o finansijama pretpostavljam. Nisam ranije obracao paznju na prihod od prodavnica ali malo im je nerealno da je ovolika zarada od dresova i suvenira u odnosu na prihod od karata. Ne bunim se samo kazem :-)
    Last edited by lespa; 06-18-2015 at 07:54 PM.
    Go Ahead Eagles likes this.

  3. #613
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Pobjeda u ligi





    Pobjeda u prvoj utakmici cetvrtfinala Lige prvaka, sve smo rijesili u prvoj utakmici i prvi trofej ove sezone je tu.

    Top El and MNK Kaskada like this.
    Sezona 27, Level 27


  4. #614
    Apprentice Zinaid Klicic's Avatar
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    226
    Quote Originally Posted by Aleksandar Ilok View Post
    I ja sam tako prosle sezone kad sam bio uvjerljivo najjaci kao on sad, tim mu je kvalitete 7, moj je 150 a njegov 157, nije to toliko do formacije koliko do jacine tima

    Ima nesto u toj formaciji Aco
    Go Ahead Eagles and PepG like this.

  5. #615
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Quote Originally Posted by Zinaid Klicic View Post
    Ima nesto u toj formaciji Aco
    Ima, kad imas ultra jak tim..
    Macva FC, Top El and MNK Kaskada like this.
    Sezona 27, Level 27


  6. #616
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Sezona 67 - 31.Maj - Kako vam ide?-celtic8.png

    Jbt, ovaj Nordeus mi dupe pomera svaki put kad sam prvi na tabeli... Nervni slom do 82. minuta, kad a je Kur uvalio kur... A onda sekund posle gola 100% šansa za protivnika, a pre toga ih nigde nije bilo celu utakmicu... Na sreću, bensedin stiže u vidu drugog gola koji je postigao novi nordgen napadač Horvath u 85. minutu...

    Sezona 67 - 31.Maj - Kako vam ide?-36.jpg
    Sezona 67 - 31.Maj - Kako vam ide?-37.jpg

    Novi nordgen, Čeh Horvath... Užasno sporo napreduje... Kupio sam ga sinoć u 1:40, kakvo iznenađenje... i nokog nije bilo da biduje sa mnom...

    Sezona 67 - 31.Maj - Kako vam ide?-35.jpg

  7. #617
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    @lespa
    Baš zanimljivo, ja imam potpuno suprotno mišljenje o nivou 1. 6-7 puta sam igrao taj nivo s različitim timovima i financije nisu nikakav problem na tom nivou. Ligu i kup možeš osvojit s klubom prosjeka 4* i to u prvoj postavi ne moraju nužno biti igrači od 5*. Ako zadržiš igrače od 3* na klupi i relativno nizak prosjek kvalitete, a u prvom sastavu one s odličnom formom, možeš sljedeće sezone ponovo imati šansi u kupu.
    Ključ je u transferima, treba kupovati jeftine i prodavati skupe igrače. Na nivou 1 bude igrača od 3* i 21 godinu koji vrijede 400K a bude igrača od 5* i 28g za 200k ili čak niže. Znao sam nekoliko puta prodati +80% igrača koji se nađu u klubu.
    Moje prve postave su znale biti vrijedne ispod 3M a ubijati, a ne događa se to samo na nivou 1.
    Savjetovao bih ti da se riješiš igrača visoke vrijednosti i kupiš jeftinije. Traži i one igrače koji imaju kvalitetu 18-19, jeftini su a poslužit će i na nivou 2 kao rezerve
    MNK Kaskada, Top El, lespa and 1 others like this.
    Ex top eleven player


  8. #618
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Danas ubjedljiva pobjeda protiv podbara haos (4-ti do ovog kola, jači tim) iako juče samo nerijeseno protiv podbara (zadnji na tabeli), očigledno treba svakih 4-5 utakmica mijenjati formaciju da bi nastavio niz bez poraza. 4-4-2 klasik dobro mi se pokazala protiv njegove 4-2-2-2 heksagon. Od 81 minute smo ubacili AMC umjesto ST i on je zabio 4-ti gol.



    Sada tabela izgleda mnogo bolje, ušli smo u top 4, podbara je izgubio 1:0 od Beograda iako je imao dobar niz od 4 utakmice bez poraza, prva tri su u lošoj formi i mogu svašta da očekujem na kraju sezone. Nakon što sam odustao od formacije 4-2-3-1 ( formacija inače dobra samo ako imam mnogo jači tim od konkurencije) nižem mnogo bolje rezultate, čak sam počeo da igram i sa 5 defanzivaca, defanzivno i dugi pas (odlična taktika protiv uskog dijamanta). Napredak u zadnjih 8 kola je 7 pozicija ( od 11 do 4-te). Brazzo proradio i najbolji je strijelac lige, ekplodirao kako sam promijenio formaciju i taktiku.

  9. #619
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    Borba za LS, titula je izgubljena u prvih 5 kola kako sad stvari stoje
    Top El likes this.

  10. #620
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Danas je igran najveci derbi za nas klub a protivnik je bio nas najveci rival od pocetka igranja, ekipa ATLANTE. Iskreno, fokusirani smo samo na zelembace, tako da smo mec popratili preko mobitela ali nismo vrsili nikakve izmjene ni nista, parola sta bude da bude, i eto nakon sto smo gubili 2-1 okrenuli smo rezultat i pobijedili 4-2.



    PepG, Top El and Go Ahead Eagles like this.
    Sezona 27, Level 27


Page 62 of 85 FirstFirst ... 1252606162636472 ... LastLast