Page 47 of 122 FirstFirst ... 3745464748495797 ... LastLast
Results 461 to 470 of 1217
Like Tree1572Likes

Thread: ☆ Sezona 70 - 22.Avgust ☆

  1. #461
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    Nasa skola... pa mi ovo radimo svaki dan ovde


  2. #462
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    hahaha Đila nesto hahaha,
    napokon pobjeda u ligi i to jedva morao sam se vratit napadackoj igri sa presingom po cjelom terenu iako sam utakmicu poceo sa normal i kombinirano uz presing cjeli teren sam se prabacio na napadacki i 4-3-3 ,a poceo sa 451V protiv uskog naravno po obicaju dominirao i s(p)retno zabio gol,potom pred kraj vrsim 2 izmene i prelazim na 4-3-3 golman i napadac (Pele) najslabije ocjene dobili,Orion ce jos sutra dobit priliku u Lp ako ne bude na razini seli na klupu,nazalost sto bi Mesa rekao a i ja sam skuzio nemam vođu na terenu nemam nekoga ko ce im jebat mater na terenu u moje ime NAZALOST ali polako se mladi Pjaca pretvara u lidera ove moje bande,odigrao je zadnje 2-3 tekme dosta dobro i to mi je drago dok Reus konstantno dobiva dobre ocjene a nece fga gol njega mi je zao jer se jako trudi i mislim da kad ga krene da ce poludit...u svakom slucaju dosta dobra utakmica mojih pulena izpostovali su sve dogovoreno u svlacioni,cvrsto stabilno u obrani,bez gresaka i svi iza lopte...odlicno disciplirano bez jurnjave svaka cast to sada treba nastaviti iako ima dosta mjesta za napredovanje ali ja sam zadovoljan

    evo i utakmica VIDEO oliti po naski SNIMKA
    https://youtu.be/5Q9oRdZ62Wg
    MNK Kaskada likes this.

  3. #463
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by munchen View Post
    10-20 bas tom ciji je igrac
    Pa to moraš da kupuješ od nekog ko je jači 2-3 levela i kome su ti igrači 2-3 zvezdice... Ako hoćeš da kupiš od nekog ko je tvoj level, normalno da neće prodati, ako mu je bitan igrač...
    munchen likes this.

  4. #464
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by vedran boca juniors View Post
    Steppenwolf@ ima li ista da neznas o igri jebes mi sve ti si top11 enciklopedija jbte svaka ti cast
    Ima... Ne znam kako da izbegnem trolovanje... Juče zamalo jedno u ligi, protiv 13-og... I ne znam kako igrača u lošoj formi da vratim na pravi put...
    vedran boca juniors and lespa like this.

  5. #465
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Ima... Ne znam kako da izbegnem trolovanje... Juče zamalo jedno u ligi, protiv 13-og... I ne znam kako igrača u lošoj formi da vratim na pravi put...
    ja danas i jucer prodao 3-4 igraca i odma se ovi moji panjevi razbudili jbga sta ces tako to kod mene ide,ne jebe mene dali je igrac 5,6 ili 7* ako je los 4-5 utakmica zbogom
    ako se bojis trolovanja pridruzi se na moj YT kanalu TOP11-TROLDEUS CREW
    Last edited by vedran boca juniors; 09-01-2015 at 02:52 PM.

  6. #466
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Pa to moraš da kupuješ od nekog ko je jači 2-3 levela i kome su ti igrači 2-3 zvezdice... Ako hoćeš da kupiš od nekog ko je tvoj level, normalno da neće prodati, ako mu je bitan igrač...
    Logično

  7. #467
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by munchen View Post
    Logično
    E pa jbg, onda taj što ti nije prodao igrača za 20 tokena je ili lakom, ili glup, ili neaktivan...
    vedran boca juniors and PepG like this.

  8. #468
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    E pa jbg, onda taj što ti nije prodao igrača za 20 tokena je ili lakom, ili glup, ili neaktivan...
    Ma turboglupan

  9. #469
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Nije bolje, zato sto slabo napreduju a i slabo igraju. Moja zadnja tri skauta koje sam dizao na 7* igrali su 2-3 sezone maksimum, trenutno mi je na klupi jedan kojeg sam kupio prosle sezone za 69 tokena (napreduje mnogo sporo, otprilike 30% napretka nekog mladog sa TL). Najbolje je kupiti igrača od prijatelja koji ga trenira i koji ti tačno može reći koliko dobija na treningu.
    Ma, najbolje je kupiti ujutru nordgena samo sto su skupi i posle ih je problem prodati. E sad, mozda dobro dodje ta nova funkcija "sell now"?
    Sto se tice skaut igraca za sve si u pravu, ali ja sam ove sezone castio ekipu sa skaut igracem ( 25 god AMC spec slobodnjaci, ocene 8-10) i isplatio se samo tako. Ali, kapiram moze da se desi da vec sledece sezone bude corak. Ali dobro ja pre nego sto i kupim skauta ocekujem da ce mi biti dobar samo dve sezone.
    Ipak, mislim da ekipi dobro dodje skaut igrac sa spec korneri ili slob ako nista bar za tu sezonu jer pravi razliku na terenu. Naravno, potrebna je i sreca jer desilo mi se jednom da sam kupio MC-a sa spec playmaker i bio je nista posebno odmah na startu a sledece sezone los i dobijao je zute u prvih 15 min tekme. Mozda sam pod utiskom sto mi ovaj AMC tako dobro igra ali tako mi se cini cela ta prica sa skaut igracima.
    MNK Kaskada likes this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  10. #470
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    ☆ Sezona 70 - 22.Avgust ☆-butd10.png

    @vedran Evo ti zamalo trol od juče... Golman me spasio... prvo je odbranio penal, pa zicer za 1-1... Sve sam pokušavao, po krilima, kroz sredinu i opet ništa... Prvi gol Karatziolis je uvalio iz slobodnjaka... Tek kad sam pred kraj utakmice povukao AML na ML poziciju sa strelicom napred i počeo isključivo po desnom krilu da napadam, protiv ove dvojice od 1* (koji su, btw, imali ocene skoro 7.5 do pred kraj), Karatziolis na levom krilu je probio i ostao 1 na 1 sa golmanom za drugi gol...

    ☆ Sezona 70 - 22.Avgust ☆-32.jpg
    ☆ Sezona 70 - 22.Avgust ☆-33.png
    ☆ Sezona 70 - 22.Avgust ☆-34.jpg
    ☆ Sezona 70 - 22.Avgust ☆-35.jpg

Page 47 of 122 FirstFirst ... 3745464748495797 ... LastLast