Page 67 of 122 FirstFirst ... 1757656667686977117 ... LastLast
Results 661 to 670 of 1217
Like Tree1572Likes

Thread: ☆ Sezona 70 - 22.Avgust ☆

  1. #661
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by Macva FC View Post
    Evo ga ceo kostur


    Idemooooooooooooooooooooo
    Najebo sam u LP ako prodjem...šteta što se ti,ja,Mesa,Milan već tako rano sastanemo bar da su nas u polufinalu sastavili to bi bilo ajmeee,spektakl

    Poslano sa mog Tele2fon v5 koristeći Tapatalk
    Macva FC, MNK Kaskada and munchen like this.

  2. #662
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by vedran boca juniors View Post
    Najebo sam u LP ako prodjem...šteta što se ti,ja,Mesa,Milan već tako rano sastanemo bar da su nas u polufinalu sastavili to bi bilo ajmeee,spektakl

    Poslano sa mog Tele2fon v5 koristeći Tapatalk
    To sledece sezone :-)

    Idemooooooooooooooooooooo
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  3. #663
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by Macva FC View Post
    To sledece sezone :-)

    Idemooooooooooooooooooooo
    Moguće a onda će bit zajebano jaooo
    Ti kažeš idemooooooo
    Ja pitam kudaaaaaaaa

    Poslano sa mog Tele2fon v5 koristeći Tapatalk

  4. #664
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Quote Originally Posted by vedran boca juniors View Post
    hahaha Španjolska,Srbija,Hrvatska i Litva eventualno Francuzi i možda Nijemci ali tih 6 repki će vodit bitku i sigurno bit u 1/4 finalu

    Poslano sa mog Tele2fon v5 koristeći Tapatalk
    Za vas nzm vi ste vecita enigma,a Francuzi sigurno evo sad su se namucili protiv Finaca..Nemci nisu uigrani,Novicki nije u formi oni cak i po meni nebi trebalo grupu da prodju...Italijani sa dobrim NBA igracima ali ne moze samo Galinari moraju i drugi da se pokrenu za cetvrt-finale..........

  5. #665
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by Top El View Post
    Za vas nzm vi ste vecita enigma,a Francuzi sigurno evo sad su se namucili protiv Finaca..Nemci nisu uigrani,Novicki nije u formi oni cak i po meni nebi trebalo grupu da prodju...Italijani sa dobrim NBA igracima ali ne moze samo Galinari moraju i drugi da se pokrenu za cetvrt-finale..........
    Pa mi 3 NBA imamo u startnoj petorci,u biti 2 iako je Šarić jednom nogom u NBA a uz Bogdanovića,Hezonju,Rudeza i Šarić će uskoro preko bare možda već ove ali najkasnije iduće sezone u 76ers

    Poslano sa mog Tele2fon v5 koristeći Tapatalk

  6. #666
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Quote Originally Posted by vedran boca juniors View Post
    Pa mi 3 NBA imamo u startnoj petorci,u biti 2 iako je Šarić jednom nogom u NBA a uz Bogdanovića,Hezonju,Rudeza i Šarić će uskoro preko bare možda već ove ali najkasnije iduće sezone u 76ers

    Poslano sa mog Tele2fon v5 koristeći Tapatalk
    Ali ruku na srce jedino Bogdanovic ima zavidnu minutazu u NBA,Rudez je vodonosa u Indijani,Hezonja je jos ,,zelen" i previse samouveren ko da je JORDAN....Saric je bas pravi igrac nzm dal bi se snasao u NBA,a za Evropu je TOP.....Klupa vam je tanka..............

  7. #667
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    U kupu lagano,liga za sad drugi...............
    ☆ Sezona 70 - 22.Avgust ☆-screenshot_108.jpg☆ Sezona 70 - 22.Avgust ☆-screenshot_109.jpg
    MNK Kaskada and munchen like this.

  8. #668
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843
    Quote Originally Posted by vedran boca juniors View Post
    hahaha Španjolska,Srbija,Hrvatska i Litva eventualno Francuzi i možda Nijemci ali tih 6 repki će vodit bitku i sigurno bit u 1/4 finalu

    Poslano sa mog Tele2fon v5 koristeći Tapatalk
    Ja samo znam da BiH bez Teletovića, Nurkića i Đedovića ne mogu dobiti nikog . Danas gledam protiv Poljaka i ne znam koji su gori. Obje ekipe u zadnjoj četvrtini više od 6 minuta ne mogu dati koša. Gledam i ne mogu da vjerujem . Realno ima dobrih ekipa za osvajanje. Kada se samo sjetim Srbije kada je otvorila SP sa 2 poraza, od Brazila i Španije ako se ne varam, svi je otpisali i onda laganica finale sa amerima . Tako da je sve moguće, svako može da uzme ovo prvenstvo .

  9. #669
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843
    Quote Originally Posted by Macva FC View Post
    Pa tako ja radim, sto manje ulazis u igricu bolje prolazis . Samo opusteno, hoce oni tako da se nakace i da miniraju. Mene su dve sezone urnisali, ja mislim 12 i 13 a ista fora kao i tebi sad, jbg
    Šta sam se puta dopisivao sa svojim protivnicima iz lige, ljudi mi napišu da uđu na početku sezone i na polusezoni, vide koji su, kupe par igrača, podijele moral i ne ulaze nikad u igricu, i lagano budu u top4. I metar njih mi je tako napisalo, i ja glupan opet ulazim svaki dan, lafo treniram ekipu, jedem govna džaba. I tek nakon 2 godine igranja skontam da ovi iz nordeusa stavarno ne znaju ništa o nogometu i da je kod njih totalna suprotnost od realnosti. Što si manje aktivan u igri, što manje vremena provodiš sa svojom ekipom rezultati su ti bolji. Nidje veze ali eto tako je kod njih, i to ću i ja od sad da praktikujem .

  10. #670
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Bogdanovic dobio potres mozga..veliki hendikep
    Sezona 27, Level 27